Skocz do zawartości
spinex

Użytkownik XLR8R to uszust? - POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym takiego chyba zabił. Zgłoś na policję, bo ostatnio panowie w niebieskich mundurkach lubią się chwalić sukcesami jakie odnieśli na polu internetu, więc nie powinni tego pozostawić bez echa. Jedno jest pewne.

N I E O D P U S Z C Z A J ! ! !

Jak nie, to zbierzcie się, odwiedźcie kolegę (oczywiście po konsultacji z kimś z Gdańska) i "przedyskutujcie" to z nim porządnie, żeby mu się odechciało robić ludzi w ....... .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nio jak tam fido ??:( U mnie wciaz cisza !

Zrobil krok do przodu. Zaproponowal mi pare dni temu zamiast kasy nagrywarke DVD (twierdzac, ze kuzyn zamiast kasy mu dal wlasnie nagrywarke). Podal model, obadalem rynek, okazalo sie ze to calkiem niezly model o wartosci ok 400-450 (kupiony niby w MM w promocji).

Zgodzilem sie wiec byleby tylko sprawa skonczyla sie jak najszybciej.

Pomyslalem sobie, ze jesli sprzet nie spelni moich oczekiwan (choc teoretycznie technicznie spelnial) to ja w najgorszym wypadku sprzedam, nawet pewnie udaloby sie za troche wiecej niz stracilem.

Dzisiaj przyjezdzam do domu, jest paczka, juz w niego uwierzylem, ale chyba troche za szybko. Miala byc nagrywarka Sony (nie pamietam teraz modelu) z faktura, gwarancja i do tego 2 plytki (DVD-R i RW).

A co jest ? Jakis "chlam" Pioneer'a z przed 2 lat (model DVR-104), zero gwarancji, wersja OEM (tamta miala byc box), zadnych plytek.

Sprzet ten nie jest juz nawet wartosci 300zl, wiec sie "lekko" wkurzylem...

Jedyne co w tym dobre, to ze w razie czego odzyskam chociaz czesc (raczej wiekszosc) kasy, ktora stracilem, ale tu nie chodzi tyle o pieniadze co o zasady, wiec nie mam zamiaru popuszczac.

 

Chyba sie do goscia bede musial przejechac, bo juz mnie delkatnie mowiac wqur.....Kto jedzie ze mna?? :D

Chetnie pojechalbym z Toba, gdyby nie to, ze mam pol kraju do przejechania. Ale jesli w ciagu paru dni tego nie wyjasni i nie wymysli jakiejs rekompensaty to juz na powaznie porozmawiam z kolegami z Gdanska w sprawie "malej" przyslugi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamietam jeszcze, ze pytalem sie dlaczego niechce wystawic tej karty na allegro. Powiedzial mi wtedy ze nie wierzy w uczciwosc allego.........nie mam slow na tego ........pi...........pi...........pi.........

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Straszny sqrwiel z tego XLR8R'a!!! Ochyda!!

Psuje dobre imię tego forum - nie rozumiem braku oficjalnej reakcji administracji. Tak szybko dajecie nieraz bana, a tu...nic! Wzbudziliście we mnie brak poczucia sprawiedliwości ("społecznej").

A z tą nagrywarką - gdybym to ja ją odpakowywał, to kur...ica by mnie wzięła jak nic!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest TEN koleś? :o

 

"Obecnie uczę się w piątej klasie Liceum Handlowego (ochhh ta maturka..),

 

i staram się łączyć zdobyte w szkole doświadczenie handlowe z tym, co reprezentuję

 

sobą na Allegro."

 

:|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reakcja była. A co da ban w tym momencie? Ułatwi odzyskanie kasy?

Dać bana i pilnować jego IP. Chyba że to modemowiec. Ale bana dać i dawać jak tylko go ktoś namierzy. Może w końcu zrezygnuje z forum tweaka. Trzeba coś robić. No offence

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... reed to reed - zawsze dobry pomysł da [zrobic mu z [gluteus maximus] jesień średniowiecza] ;] Żeby sprawę załatwić wystarczyłby taki 1 reed lub 20 innych tweak'owców ;) . Nie wiem jak dla ciebie ty oszuście, ale dla mnie np. 300 to dosyć dużo kasy, nie mozna tego ot tak znalezc na ulicy. Jak czytalem twoja wypowiedz juz mialem nadzieje ze wszystko sie rozwiaze, a to byl wybryk, ale czytam dalej... 2 loginy na tweaku, 3 oszukanych, nagrywara miała być Sony, a dałeś jakieś h****o. Człowieku opamiętaj się. I tak na sete śmiejesz się czytaj to, ale wiedz jedno: [*** *** * ***** ** ****** *****].

 

 

[tutaj zacząłem pisać takie fucki, że czytając nie wiedzielibyście czy się śmiać czy płakać, ale wolałem nie przeginać ;) ]

 

A dla wszytskich mam radę - kupować od bardziej znanych i szanowanych ludzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jest szansa.

Sprzedaje sprzet na allegro i ponoc mam otrzymac "refundacje" roznicy miedzy tym co wplacilem, a tym za ile sprzeda sie nagrywarka.

Czy tak bedzie to zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale koleś kręci :? Fido jeśli dobrze zrozumiałem to wysłał Ci nagrywarkę, którą Ty masz sprzedać na allegro i potem przyśle Ci różnicę sumy pomiędzy kwotą jaką Ty mu wysłałeś a tym co dostaniesz za sprzedaż tej nagrywarki :?: 8)

kosmos :ploom:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pitbull82

mnie sie wydaje że nie to oszust dalej sprzedaje na Allegro i ma tam w tej chwili 7-8 otwartych licytacji

czyli ma 7-8 potencjalnych ,,klientów,, ,znowu kogos natnie lub mu nie wyśle :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwiedzcie mi dlaczego poprostu nie wziąc paczki za pobraniem??

 Nigdy tego nie rozumiałem..  przeciez tak obie strony mają spokoj...

Zwlaszcza jak kupujacy wyciaga z paczki cegle. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba brac paczke kurierem, wtedy mozna ja otworzyc przy nim i sprawdzic zawartosc. jak sie duzo placi to jest sens, nieprawdaz? a ja mam juz 1 co mnie rolnal... drugi podobno mi wyslal ten kabelek :>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...