Skocz do zawartości
spinex

Użytkownik XLR8R to uszust? - POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

Dlatego jak ja coś sprzedaje ludzią z "far far away" to wysyłam to raczej KURIEREM, żeby uniknąć takich przekrętów z kasą na konto... kurirem jest :

 

1. Pewniej

2. Można zobaczyć CO jest i PRZYJĄĆ badź NIE...

 

Uwaga, Uwaga !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sie nie skonczyla.. wczoraj dostalem wezwanie na policaj.. jako ze wyznaczyli termin ktory mi nie pasuje to poszedlem odrazu go przelozyc (za tydzien mam sie zjawic z wydrukiem przelewu z banku i innymi ewentualnymi dowodami).

Dowiedzialem sie, ze koles troche wiecej narozrabial i jest prowadzona aktualnie sprawa w prokuraturze w Zgorzelcu, gdzie byc moze zostane wezwany, ale raczej tam nie pojade, bo studiuje i nie mam po prostu czasu :/ chyba ze jakos wyjatkowo trafi mi sie termin, ze bede mial wolne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa sie nie skonczyla.. wczoraj dostalem wezwanie na policaj.. jako ze wyznaczyli termin ktory mi nie pasuje to poszedlem odrazu go przelozyc (za tydzien mam sie zjawic z wydrukiem przelewu z banku i innymi ewentualnymi dowodami).

Dowiedzialem sie, ze koles troche wiecej narozrabial i jest prowadzona aktualnie sprawa w prokuraturze w Zgorzelcu, gdzie byc moze zostane wezwany, ale raczej tam nie pojade, bo studiuje i nie mam po prostu czasu :/ chyba ze jakos wyjatkowo trafi mi sie termin, ze bede mial wolne.

ja dzis juz bylem u siebie na komendzie i zeznalem... mam nadzieje, ze nie bede wzywany do sadu rejonowego tamtejszego - spory kawalek z w-wy. a ty FiDO odzyskales pieniazki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeznajecie = zeznawajcie, sprawa potrwa i to dlugo - wiem to z autopsji

wcale nie dlugo. koles zrobil walki na allegro i sa na to dowody, bo ktos jest pokrzywdzony - wyslal mu pieniazki i nie otrzymal towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty FiDO odzyskales pieniazki?

Niestety nie.. tzn. tak jak pisalem (pisalem? :)) sprzedalem te dvd-rw ktore dostalem jako "substytut" za 185 i to jest jedyne co odzyskalem.

Rowniez mam nadzieje, ze nie bede musial jechac do Zgorzelca, kosztow nikt mi nie zrefunduje, a po co mam tracic kolejna kase nie majac zadnej pewnosci, ze odzyskam reszte (i tak juz sie pogodzilem z jej strata..).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ty FiDO odzyskales pieniazki?

Niestety nie.. tzn. tak jak pisalem (pisalem? :)) sprzedalem te dvd-rw ktore dostalem jako "substytut" za 185 i to jest jedyne co odzyskalem.

Rowniez mam nadzieje, ze nie bede musial jechac do Zgorzelca, kosztow nikt mi nie zrefunduje, a po co mam tracic kolejna kase nie majac zadnej pewnosci, ze odzyskam reszte (i tak juz sie pogodzilem z jej strata..).

jakis niezaradny jestes... wciaz jestes w plecy, wiec zostales oszukany.

gon na policje i zeznac wszystko - wsadza go i innych przynajmniej nie oszuka. pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiec bylem w poniedzialek u siebie na policji i wszystko im opowiedzialem.. Dalem wydruk przelewu z banku oraz historie z gg, ktora babka miala przeslac dzisiaj do Zgorzelca. Co bedzie dalej.. nie wiem. Dowiedzialem sie tylko, ze w przypadku wezwania do Zgorzelca stawiennictwo jest obowiazkowe, a sad powinien koszty dojazdu zrefundowac. Oczywiscie nikt mi o tym nie wspomni w Zgorzelcu, bo to nie w ich interesie... ale miejscowa policjantka powiedziala mi ze mam isc do sekretariatu z wezwaniem i tam dostane zwolnienie, a potem do kasy gdzie powinienem dostac zwrot kosztow przejazdu, takze nie ma problemu.

Zobaczymy co dalej..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz zauwazylem ten temat - po prostu szok panowie - ze na Allegro robia walki to wiedzialem i nic tam nie kupuje z zasady, ale ze mamy wsrod NAS oszusta i naciagacza - szok. Zawsze traktowalem ludzi z tweaka jako elite, a tu takie cos - normalnie qrde szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zeznajecie = zeznawajcie, sprawa potrwa i to dlugo - wiem to z autopsji

wcale nie dlugo. koles zrobil walki na allegro i sa na to dowody, bo ktos jest pokrzywdzony - wyslal mu pieniazki i nie otrzymal towaru.

jak nie jak tak ??

dlugosc sprawy bedzie zalezec od tego ile jest dowodow, ilu pokrzywdzonych, jak daleko mieszkaja itd. to nie tak latwo, szybko sprawnie i przyjemnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz zauwazylem ten temat - po prostu szok panowie - ze na Allegro robia walki to wiedzialem i nic tam nie kupuje z zasady, ale ze mamy wsrod NAS oszusta i naciagacza - szok. Zawsze traktowalem ludzi z tweaka jako elite, a tu takie cos - normalnie qrde szok.

przeciez on tez na allegro zrobil walka... nie ma podzialu na ludzi z tweaka i ludzi z allegro. sa ludzie uczciwi i zasrani oszusci-zlodzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten temat sie kiedykolwiek zakonczy??30 min juz go czytam i ze zdziwieniem zauwzam ze ciagnie sie przez juz przez caly rok prawie.Ile mozna????????

Poruszamy ten temat poniewaz chcemy osztrzec ludzi przed tego typu oszustami. Dla mnie tacy ludzie nie maja jakiej kolwiek wartosci sa po prostu pi**** zlodziejami ktorych nalezy tepic. Nie ja pierszy w tym topicu o tym napisalem ,a czy temat sie zakonczy to nie odciebie to zalezy ,ale od ktorys z szanownych moderatorow.

 

FiDO informuj nas o sprawie chemy wiedziec czy ten oszust dostal za swoje :D.

 

Mam nadzieje ze posiedzi troszke ,a jak juz wyjdzie to od ktoregos z oszukanych ludzi dostanie niezle becki :lol:

 

P.S spinex przegladajac ow topic doczytalem sie ze ty rowniez miales niemile przejscia z tym skur***** ale karte ci w koncu wyslal :) . Napisz chociaz czy karta sie dobrze sprawuje ,nie sypie artami itd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ten temat sie kiedykolwiek zakonczy??30 min juz go czytam i ze zdziwieniem zauwzam ze ciagnie sie przez juz przez caly rok prawie.Ile mozna????????

Poruszamy ten temat poniewaz chcemy osztrzec ludzi przed tego typu oszustami. Dla mnie tacy ludzie nie maja jakiej kolwiek wartosci sa po prostu pi**** zlodziejami ktorych nalezy tepic. Nie ja pierszy w tym topicu o tym napisalem ,a czy temat sie zakonczy to nie odciebie to zalezy ,ale od ktorys z szanownych moderatorow.

 

FiDO informuj nas o sprawie chemy wiedziec czy ten oszust dostal za swoje :D.

 

Mam nadzieje ze posiedzi troszke ,a jak juz wyjdzie to od ktoregos z oszukanych ludzi dostanie niezle becki :lol:

 

P.S spinex przegladajac ow topic doczytalem sie ze ty rowniez miales niemile przejscia z tym skur***** ale karte ci w koncu wyslal :) . Napisz chociaz czy karta sie dobrze sprawuje ,nie sypie artami itd?

OK.Devil spoko,ja do nikogo nie mam pretensji,wiem ze takie rzeczy trzeba tepic i pochwalam to co robicie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooks : jak ci sie nie podoba to mozesz sobie czytac bravo girl, nie kazdy topic na bordzie musisz przeczytac, a pozatym ten topic powinien byc nawet jesli nikt nie bedzie juz w nim nic pisal dla przestrogi przed innymi takimi "ZERAMI" jak gosc z tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spooks : jak ci sie nie podoba to mozesz sobie czytac bravo girl, nie kazdy topic na bordzie musisz przeczytac, a pozatym ten topic powinien byc nawet jesli nikt nie bedzie juz w nim nic pisal dla przestrogi przed innymi takimi "ZERAMI" jak gosc z tematu.

chyba źle interpretujesz to co on napisał.

z tego co rozumiem to raczej on jest zdziwiony długością trwania tej sprawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak FiDo, dostaniesz zwrot kasy za podroz. Moje ciotka raz jechala z Wrocka do Slupska pociagiem i normalnie dostala zwrot kosztow podrozy. A stawic sie trzeba jak masz wezwanie, ineczej mozesz pokutu zaplacic. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezwanie jak narazie nie przyszlo, a sprawca zdarzenia sie przebudzil i znowu pisze na forum. Malo tego.. jest jego oferta w dziale Sprzedam, takze zalecam ostroznosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wezwanie jak narazie nie przyszlo, a sprawca zdarzenia sie przebudzil i znowu pisze na forum. Malo tego.. jest jego oferta w dziale Sprzedam, takze zalecam ostroznosc.

1266815[/snapback]

Zawiesić go jako usera bo to kanciarz i ladaco. Jak chcecie cos bezpiecznie kupować to tylko w sklepie i ewentualnie na allegro. Za kwotę powyżej 50zł allegro w razie oszustwa kieruje sprawę do sądu. Klient jest ścigany przez policję na jego rachunek. Robiłem wiele interesów na allegro i jak mnie ktoś oszukał, po wytłumaczeniu mu, że bedzie miał na karku pały od razu odzyskiwałem kasę - zwracałem prz licytacje uwage na komentarze i kupowałem od"pewniaków" inaczej sie interesow robic nie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ow koles przebywa obecnie w Szkocj i robi walki na niespotykana w Polsce skale.

Niestety sam zaliczam sie do jego ofiar. :(

Roluje ludzi na ogromne sumy!

 

tutaj jego fota- tak mniej wiecej wyglada:

 

http://www.frappr.com/wielkabrytaniananaszychfotkach

 

jego znane mi nicki to :

 

vsn, vision, ecosee, SHR

jego konto na allegro zostalo zawieszone

 

 

jest adminem na forum Polakow w Szkocji- smiem twierdzic ze tu poznaje swoje ofiary...

 

http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=29126

uwazac na niego i nie ufac za grosz!!!!!

 

Interesy z nim- tylko kasa do reki i to z GORY!!!!

pozdrawiam

M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...