Skocz do zawartości
PiOtR71

Radeon Gigacube 9600 XTG slaba wydajnosc

Rekomendowane odpowiedzi

Kupilem niedawno Radeon Gigacube 9600 XTG 128 ram i mam same klopoty:(.Plyta gowna MSI KT4 Ultra.Po instalce Win XP odswiezanie mam tylko 60Hz musze stosowac RefreshFix0.9.9.7 a na gierkach nie mam tej wydajnosci (mialem wczesniej MSI TI4200 128 ram VIVO) i mysle ze ten radek jest slabszy albo ja nie wiem co i jak poustawiac,chyba ze ktos pomoze mi w usatwieniach tej karty :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ATI Radeon Gigacube 9600 XTG ver 1.2  128 ram dvi tv out.Jeśli chodzi o problemy to jest tak ze gry na nowym sytemie ostatnie stery 4.2 nie dzialają płynnie (szarpią) .Dysk WDC WD120 G 8M.

niestety czasem stery ATI takie są. musisz przetestować starsze wersje.

po co zmienialeś karte ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no po co zmienial po to ze 9600 xt to lepsza karta niz ti

tutaj nic stery nie maja do rzeczy ja taj samo zmienilem z ti na xt i jestemn zadowlony

dobra powiedz ktora gra ci muli ?? najlepiej zainstaluj 3marka 2001 i 03 i sprawdzimy wyniki i zobaczymy czy jest cos nie tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ajaj panowie

juz pisalem karta wystepuje w kilku wersjach sprawdz taktowanie rdzenia i pamieci

zreszta czy twoja karta wyglada tak http://www.gecube.com.tw/productCategory.php?proID=14 czy tak http://members.lycos.co.uk/gargus/9600_xt/Obraz6.jpg

apropo wynikow mysle ze dobre oto moje tylko ze na catakystach 3.6 i mocno zasyfionym systemie

3DMark 2001 Se : 11825

3DMark 2003 : 3527

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam Radeona Gigacube tylko że 9600PRO i jestem bardzo zadowolony . Wszystkie gry chodzą płynnie w rozdzielczości 1280x1024 i full detalach.Zegary po podkręceniu tak jak w opisie więc kręci sie całkiem nieżle (no może GPU nie) ale pamiątki są świetne :twisted: .Terz miałem takie szarpania w grach ale to kwestia sterowników i czystości windowsa.Na koniec podam wyniki mojego R9600PRO - 3DMark2001se-12730pk,3DMark2003-3940pk.Dla mnie radeon 9600PRO to wypasik więc to samo moge powiedzieć o XT.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po instalacji rad_w2kxp_omega_2522.exe

na zakładtce taka opcja mi sie pokazala RadLinker/Clock Rate  GC-R96xtg-C3 S1G,czy to znaczy ze moge podkrecic tą karte ??

w tej wersji sterow jest dodawany program radlinker do podkrecania karty stad ta zakladka w ustawieniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...