Skocz do zawartości
libero

Intel oszczędza, AMD zbiera pochwały

Rekomendowane odpowiedzi

bbuahahahahahahah kolega Kaeres wiecie jaki jest chytry? On ma soft niedostepny dla innych... zobaczcie jego konfig. Szkoda, ze jeszcze tam nie dopisal dokladnych wymiarow obudowy, dlugosc szufladki cd-rom, dlugosc kabelkow zasilacza i obwod swojego penisa! Poza tym on ma benchmark SISIFT (tak tak SISIFT) Sandry hahahahahahahah

 

Oj ty Intelowcu... nie chce cie dolowac ale moj kolega ma P4 1,9 i... moj Athlon rozklada go na lopatki... jemu Colin haczy! A rary rozpakowywuje o polowe wolniej... hahaha Intel rules ( :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbuahahahahahahah kolega Kaeres wiecie jaki jest chytry? On ma soft niedostepny dla innych... zobaczcie jego konfig. Szkoda, ze jeszcze tam nie dopisal dokladnych wymiarow obudowy, dlugosc szufladki cd-rom, dlugosc kabelkow zasilacza i obwod swojego penisa! Poza tym on ma benchmark SISIFT (tak tak SISIFT) Sandry hahahahahahahah

 

Oj ty Intelowcu... nie chce cie dolowac ale moj kolega ma P4 1,9 i... moj Athlon rozklada go na lopatki... jemu Colin haczy! A rary rozpakowywuje o polowe wolniej... hahaha Intel rules ( :P )

Chory post od chorego czlowieka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbuahahahahahahah (...)

Przepraszam, ale moim zdaniem - przesadzasz. Czytalem ten konfig, ktory Kolega Kaeres udostepnil nam, bo chcial. Mam bardzo podobna maszyne. Chcesz sie z niej posmiac, Kolego MeHow? Opisze..

Zas literowka.. Czy Ty nigdy nie robisz bledow? Smutny w wymowie jest Twoj post :-(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedy o tej slawnej "dyrektywie FDD" pisalem, mialem wlasnie na mysli "rewolucje", ale - na nie. Dlaczego? Zauwazcie, ile kosztuje dzis Apple. To jest cena, jaka sie placi za takie dzialania..

Zgadza sie ciezko zmienic standard. FDD/Porty/ATA, wszystko to jest zastepowane bardzo powoli ale nie ma co sie dziwic. Szkoda ze LS120 nie wyparlo FDD 1.44. USB juz wlasciwie sie zadomowilo. SerialATA powoli ale caly czas do przodu idzie. Z prockami trudniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbuahahahahahahah (...)

Przepraszam, ale moim zdaniem - przesadzasz. Czytalem ten konfig, ktory Kolga Kaeres udostepnil nam, bo chcial. Mam bardzo podobna maszyne. Chcesz sie z niej posmiac, Kolego MeHow? Opisze..

Zas literowka.. Czy Ty nigdy nie robisz bledow? Smutny w wymowie jest Twoj post :-(((

Thx man :)

Literowka juz poprawiona :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thx man :) Literowka juz poprawiona :)

Nie za ma co :-). List Kolegi HeHow (chyba niechcacy?) pomogl nam zrozumiec jedno: spierajmy sie o technike, do upadlego, przytaczajmy (prawdziwe, sprawdzalne) argumenty, ale nie atakujmy sie osobiscie. Prosze. Niejako celowo wywolalem ten temat, bo widze, ze wiekszosc podobnych topicow laduje na Oslej, po oblepieniiu tonami miesa. Czemu? Czyzby nasze maszyny przyslanily nam swiat? Kolego Kaeres, niemal wyczuwalem patrzac w monitor, Twoja agresje.. Po co? Za co? Czyzbys uznawal, ze kazdy, kto pisze zle slowo o f-mie zza Oceanu, z ktorej naszym Rodakom nic - jest Twoim wrogiem? To bez sensu. A jak sie zwykle to konczy - pokazal nam Kolega HeHow :-(

--

Wszystkiego Dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bbuahahahahahahah kolega Kaeres wiecie jaki jest chytry? On ma soft niedostepny dla innych... zobaczcie jego konfig. Szkoda, ze jeszcze tam nie dopisal dokladnych wymiarow obudowy, dlugosc szufladki cd-rom, dlugosc kabelkow zasilacza i obwod swojego penisa! Poza tym on ma benchmark SISIFT (tak tak SISIFT) Sandry hahahahahahahah

 

Oj ty Intelowcu... nie chce cie dolowac ale moj kolega ma P4 1,9 i... moj Athlon rozklada go na lopatki... jemu Colin haczy! A rary rozpakowywuje o polowe wolniej... hahaha Intel rules ( :P )

Chory post od chorego czlowieka.

Pobawmy sie w kalambury.

 

Kto ja jestem?

 

Wszyscy nie maja racji bombardujac mnie argumentami... ja wam powiem, ze moj Intel ma prawie 3000 MHZ! Jest smiesznie szybki a przy tym taki drogi... i nie wierze we wrozki, babajagi i AMD!!!... a poza tym wszyscy jestescie chorzy szczegolnie ci co maja AMD... (sorry zapomnialem nie wierze w AMD)

 

Kto to byl?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kaeres hahah i jego SISIFT SANDRA.

 

Ps:. Kaeres masz juz w konfigu zapisany poziom szumow wydzielajacych sie przy wsuwaniu tacki CDrom? No bo wiesz... masz tyle waznych danych w konfigu, ze tego nie moglo zabraknac buahahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ps:. Kaeres masz juz w konfigu zapisany poziom szumow wydzielajacych sie przy wsuwaniu tacki CDrom? No bo wiesz... masz tyle waznych danych w konfigu, ze tego nie moglo zabraknac buahahahaha

Niektorym te wiadomosci o moich ustawieniach sie przydaja. Zdarzaj sie czasem malkontenci co im sie to nie podoba ale oni sie tak tym nie podniecaja bo to jest jednak chore.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie ciezko zmienic standard. FDD/Porty/ATA, wszystko to jest zastepowane bardzo powoli ale nie ma co sie dziwic. Szkoda ze LS120 nie wyparlo FDD 1.44. USB juz wlasciwie sie zadomowilo. SerialATA powoli ale caly czas do przodu idzie. Z prockami trudniej.

Witaj Xon`ie

 

Dodam: placi za te zmiany klient, czyli my. Dlatego tez niezbyt widza mi sie "rewolucje", bo mnie, mojego kraju na nie nie stac. A ewolucja jest mozliwa. Ja, stary dziad, juz powoli oswajam USB (mysz, tuner TV). Nawet bez "dyrektyw" pewnej firmy, ktora znowu deklaruje: "..do konca 2002-go roku koniec slotu PCI". Czy to jest madre? Czy mozna to nazwac "stymulacja postepu", czy moze.. bezczelnoscia pewnego siebie molocha?..

--

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nie maja racji bombardujac mnie argumentami... ja wam powiem, ze moj Intel ma prawie 3000 MHZ! Jest smiesznie szybki a przy tym taki drogi... i nie wierze we wrozki, babajagi i AMD!!!... a poza tym wszyscy jestescie chorzy szczegolnie ci co maja AMD... (sorry zapomnialem nie wierze w AMD)

Jak widac, masz "szybki" procesor, ale wolno myslisz, Kolego MeHow. *PLONK*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nie maja racji bombardujac mnie argumentami... ja wam powiem, ze moj Intel ma prawie 3000 MHZ! Jest smiesznie szybki a przy tym taki drogi... i nie wierze we wrozki, babajagi i AMD!!!... a poza tym wszyscy jestescie chorzy szczegolnie ci co maja AMD... (sorry zapomnialem nie wierze w AMD)

Jak widac, masz "szybki" procesor, ale wolno myslisz, Kolego MeHow. *PLONK*

No mielismy sie chyba nie okladac? Tamto napisalem dopoki mi nie zwrociliscie uwagi... sorry

 

ale tak co do KAERESA to zobacz na ile postow ile on wrzuca argumentow. Zazwyczaj pisze, ze Intel ma szybszy zegar. Ale moim bogiem ostatnio jest Yuri :D heh niezle ma teksty

 

a co do konfiga... to tylko buahahahah

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy nie maja racji bombardujac mnie argumentami... ja wam powiem, ze moj Intel ma prawie 3000 MHZ! Jest smiesznie szybki a przy tym taki drogi... i nie wierze we wrozki, babajagi i AMD!!!... a poza tym wszyscy jestescie chorzy szczegolnie ci co maja AMD... (sorry zapomnialem nie wierze w AMD)

Jak widac, masz "szybki" procesor, ale wolno myslisz, Kolego MeHow. *PLONK*

No mielismy sie chyba nie okladac? Tamto napisalem dopoki mi nie zwrociliscie uwagi... sorry

 

ale tak co do KAERESA to zobacz na ile postow ile on wrzuca argumentow. Zazwyczaj pisze, ze Intel ma szybszy zegar. Ale moim bogiem ostatnio jest Yuri :D heh niezle ma teksty

 

a co do konfiga... to tylko buahahahah zajrzyj tam i spojrz na wyniki z miliona benchmarkow. nie smieje sie z kompa tylko z sposobu jego przedstawienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow, powiedz dokladnie gdzie mieszkasz, na jakim osiedlu ?

A co wpadniesz? ul. Mendego 7 czekam...

Na Mendego jest pogotowie i bank jezeli dobrze pamietam.

 

Mieszkalem prawie 20 lat w Wodzichu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MeHow, powiedz dokladnie gdzie mieszkasz, na jakim osiedlu ?

A co wpadniesz? ul. Mendego 7 czekam...

Na Mendego jest pogotowie i bank jezeli dobrze pamietam.

 

Mieszkalem prawie 20 lat w Wodzichu :)

To zle pamietasz... na Mendego jest tylko sanepid i nie ma banku :D :D :D

LOL jestes swoj czlowiek :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MeHow:  

Smiejesz sie z konfigu Kaeresa, on przynajmniej schowal go i jesli ktos ma ochote to zerknie. Ty natomiast meczysz mnie faktem ze KT3 Ultra od MSI jest na VIA KT333, to wg. mnie jest smieszniejsze.

Witaj

 

Jesli mozesz - wyjasnij to. Niezbyt dobrze znam najnowsze konfigi, a Kolega MeHow wywarl na mnie zle wrazenie. Czuje sie wspolwinny, jako ze to ja "wywolalem temat". Ale.. nikogo nie obrazalem. Sam jestem pasjonatem sprzetu, ale nie stawiam go ponad Ludzmi..

--

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MeHow:  

Smiejesz sie z konfigu Kaeresa, on przynajmniej schowal go i jesli ktos ma ochote to zerknie. Ty natomiast meczysz mnie faktem ze KT3 Ultra od MSI jest na VIA KT333, to wg. mnie jest smieszniejsze.

Witaj

 

Jesli mozesz - wyjasnij to. Niezbyt dobrze znam najnowsze konfigi, a Kolega MeHow wywarl na mnie zle wrazenie. Czuje sie wspolwinny, jako ze to ja "wywolalem temat". Ale.. nikogo nie obrazalem. Sam jestem pasjonatem sprzetu, ale nie stawiam go ponad Ludzmi..

--

Pozdrawiam

Zeby komus cos wytykac trzeba samemu byc OK. MeHow nabija sie ze szczegolowosci konfigu Kaeresa a sam pisze o chipsecie i mostku poludniowym swojej plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do MeHow:  

Smiejesz sie z konfigu Kaeresa, on przynajmniej schowal go i jesli ktos ma ochote to zerknie. Ty natomiast meczysz mnie faktem ze KT3 Ultra od MSI jest na VIA KT333, to wg. mnie jest smieszniejsze.

Skoro tak cię to męczy to bardzo proszę... urozmaicę teraz swój konfig jak Kaeres. możesz zerknąc buahahaha... tylko powiedz, czy benchmark z toiletmarka tez mam podac? Sorry,ze taki jestem dzisiaj niemily ale nie mam humoru a poza tym wkurzaja mnie ludzie, ktorzy pisza ile to maja wynikow we wszystkich markach... i jeszcze napisal kolo

 

CHLODZENIE - ZDJETA OBUDOWA... no moze ktos jednak przyzna, ze to troche smieszne? Szkoda, ze nie napisal gdzie jest ta obudowa. Zasilacz na zewnatrz itp. takie rzeczy mnie smiesza. Co do mojego konfiga :oops: :oops: :oops: to go zaraz zmieniam... bedzie smiesznie buahahaha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, ze potem kolesie wypisuja pytania - czemu masz taka temperature, masz sciagnieta obudowe, moze wyciagnalbys zasilacz skoro masz pionowy ?

Jak odpowiadam juz za wczasu na pytania z doswiadczenia. Ty jestes tutaj nowy i nie qmasz jeszcze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś uzależniony uczestnik. I czy to coś zmienia? Na serio to nic nie mam do ciebie... tylko zrob mi przyjemnosc i napisz gdzie lezy obudowa, wymiary itd. itp. bedzie smiesznie i bedziesz mial calkowicie PRO końfig. Co ty na to? Może jestem nowy i jeszcze nie wiele umiem... ale ja czytam to co piszecie, uczę się ciągle... no ale konfiga pisać, to ty mi pokażesz jak prawda? Ps... moze bys napisal jakie masz wyniki benchmarka rano i wieczorem? :D :D :D dobra co ty na to,zeby skonczyc temat? bo juz sie za ostro robi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby komus cos wytykac trzeba samemu byc OK. MeHow nabija sie ze szczegolowosci konfigu Kaeresa a sam pisze o chipsecie i mostku poludniowym swojej plyty.

Alez my sie nie zrozumielismy. Pytam bo.. nie wiem. Troszke zapozniony jestem. Wiem, moge znalez w Sieci, ale z Forum zawsze lepiej stara glowa pamieta.. Przepraszam. Teraz juz zaczynam lapac, w czym tu tkwil blad.

--

Ppozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty jesteś uzależniony uczestnik. I czy to coś zmienia? Na serio to nic nie mam do ciebie... tylko zrob mi przyjemnosc i napisz gdzie lezy obudowa, wymiary itd. itp. bedzie smiesznie i bedziesz mial calkowicie PRO końfig. Co ty na to? Może jestem nowy i jeszcze nie wiele umiem... ale ja czytam to co piszecie, uczę się ciągle... no ale konfiga pisać, to ty mi pokażesz jak prawda? Ps... moze bys napisal jakie masz wyniki benchmarka rano i wieczorem? :D :D :D dobra co ty na to,zeby skonczyc temat? bo juz sie za ostro robi.

Ty lepiej powiedz czy tanczysz lepiej wieczorem czy rano :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zeby komus cos wytykac trzeba samemu byc OK. MeHow nabija sie ze szczegolowosci konfigu Kaeresa a sam pisze o chipsecie i mostku poludniowym swojej plyty.

Alez my sie nie zrozumielismy. Pytam bo.. nie wiem. Troszke zapozniony jestem. Wiem, moge znalez w Sieci, ale z Forum zawsze lepiej stara glowa pamieta.. Przepraszam. Teraz juz zaczynam lapac, w czym tu tkwil blad.

--

Ppozdrawiam

Zaden blad bo mi osobiscie nie przeszkadza jak ktos pisze o kolorze i wymiarach plyty, o chipsecie nie mowiac. Ja tylko nie widze w tej kwestii znaczacej roznicy miedzy Kaeresem a MeHow. Mam tylko nadzieje ze Kaeres zna sie na zartach bo rzeczywiscie brakuje mi tam tylko zaleznosci kwadr ksiezyca na OC. :wink: :wink: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz czy tanczysz lepiej wieczorem czy rano :lol:

Kolego Kaeresie.. Sporo sie dzis "naumialem". Nie tylko o PC. Calkiem zmienilem zdanie o Tobie. Uprzedzilem sie wczesniej. Przepraszam. A z Kolega MeHow`em - daj sobie spokoj. Podejrzewam, ze wiekszosc tych, ktorzy to czytali ma juz swoje zdanie.. Szkoda nerwow :-(

--

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz czy tanczysz lepiej wieczorem czy rano :lol:

Kolego Kaeresie.. Sporo sie dzis "naumialem". Nie tylko o PC. Calkiem zmienilem zdanie o Tobie. Uprzedzilem sie wczesniej. Przepraszam. A z Kolega MeHow`em - daj sobie spokoj. Podejrzewam, ze wiekszosc tych, ktorzy to czytali ma juz swoje zdanie.. Szkoda nerwow :-(

--

Pozdrawiam

Tutaj chodzilo mi o jego zamilowania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej... nie wiem czy ty kurde wróżka jesteś czy nie wiem co... ale ja na serio tańczę w klubie tańca towarzyskiego :lol: coraz bardziej mi imponujesz... powroz mi miejsce na najblizszym turnieju?

 

Aha no i odrobinka info...

 

"Mimo trudnych warunków, wciąż mamy się dobrze" - powiedział Craig R. Barrett, CEO Intela. "Poczynione wcześniej inwestycje w technologie i produkcję, pozwalają nam dostarczać procesory, które są niekwestionowanymi liderami wydajności. To z kolei zwiększa nasz udział w rynku. Obserwujemy też znaczny wzrost w naszym biznesie telekomunikacyjnym, gdzie mamy duże przychody ze sprzedaży pamięci flash i wzrost udziałów. Jako, że oczekiwana poprawa kondycji naszej branży oddala się w czasie, spodziewamy się skromnego wzrostu sezonowego popytu w drugiej połowie roku a nasza strategia pozostaje niezmienna" - dodał Barrett.

 

Firma podała też do wiadomości wyniki finansowe za drugi kwartał, w którym przychód wyniosł 6,3 mld USD, czyli o 7% mniej niż w poprzednim kwartale i tyle samo co w analogicznym kwartale roku ubiegłego. Zysk netto w drugim kwartale był o 52 niższy niż w poprzednim kwartale, ale o 128 % wyższy niż rok temu i wyniósł 446 mln USD. Gdy wyłączyć koszty związane z przejęciami innych firm, zysk netto wynosi 620 mln USD. Koszty te wyniosły 14 mln USD.

 

Jak widać obie firmy, zarówno Intel jak i AMD, nie odnotowują spektakularnych sukcesów finansowych w tym okresie. Jednakże Intelowi, gigantowi w tej branży, posiadającemu większe rezerwy i inwestycje, łatwiej będzie przetrwać trudny okres. Dla AMD może się to zakończyć tylko jednym: ostatecznym zejściem do drugiej ligi.

 

Info2 :. Słyszeliście o bugu w Windowsie? CDN na benchmark.pl ! Aż się przestraszyłem jak przeczytałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ty lepiej powiedz czy tanczysz lepiej wieczorem czy rano :lol:

Kolego Kaeresie.. Sporo sie dzis "naumialem". Nie tylko o PC. Calkiem zmienilem zdanie o Tobie. Uprzedzilem sie wczesniej. Przepraszam. A z Kolega MeHow`em - daj sobie spokoj. Podejrzewam, ze wiekszosc tych, ktorzy to czytali ma juz swoje zdanie.. Szkoda nerwow :-(

--

Pozdrawiam

Tutaj chodzilo mi o jego zamilowania :)

Kaeres przeszkadza ci to, ze tancze? I powiedz mi lepiej skad to wiesz, bo ja sie dziwie jak dobrze rozchodza sie informacje. A tak na marginesie to lepiej tancze rano :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...