Skocz do zawartości
AsTeX

Nic ciekawego (nie wchodzic)

Rekomendowane odpowiedzi

mnie to akurat rozsmieszylo , i pare slów , oraz głupota laski która do niego pisała ........ a z jednej linijki to jak mi sie przypomni to do teraz sie smieje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci dzieci.... Astex, możesz mi wytłumaczyć co w tym śmiesznego ?? 8O

No właśnie, bo mnie też to jakoś nie bardzo rozśmieszyło, a już na pewno nie szczałem na miejscu :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh , że ciebie to nie śmieszy to dziw :| wszyscy którym to wysłałem lali z 10 minut :| a za zły dział przepraszam :]

 

edit: oki wywalić to :!:

< pisze jasno :| jak juz zauwazylem ze nikogo to nie smieszy więc napisalem , ale moderator chyba tego nie dojrzał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem , myslalem ze innym sie tez spodoba , ale jak widze nie ... mi tam sie podobalo (troche smieszne , a zwłaszcza linijka po psie nr1;))no ale cuż ...... ale do moderatorów > WIDZE ŻE SIE NIE SPODOBAŁO TO PROSZE O ZAMKNIĘCIE !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzisz AsTeX ludzie z tego forum sa jacys dziwni, to co jest z zycia to ich nie smieszy 8O . Juz sie raz na tym przejechalem wiec zadnym zapisow rozmow ani zdjec nie zamieszczam na tym forum. Bo ludzie tu sa bez poczucia humoru. Trudno......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do kur*y , napisałem juz wczesniej , nie potoba sie to prosze o zamknięcie ale co niektórzy lole moderzy nie umieja chyba czytac !!!!!!!! a tak pozatym to gdyby to napisal LISEK to byscie pewnie mu sie przylizywali i by bylo > O KUR*A NIE MALO ODJE*ANE !!! puki co to chyba narazie zostawie TWEAKA w spokoju bo juz od dawna mi przestał lerzec , ale teraz to juz calkiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WTF

Chwilę mnie nie ma i już jakieś debilowate tematy na forum.

Od czego jest Topic śmiechu? Hy? Nie musisz wszystkich uszczęśliwiać na siłę zakładając nowy temat na oślej o treści delikatnie mówiąc żałosnej.

:evil: :evil: :evil:

 

no to do kur*y

coniektórzy lole moderzy

O KUR*A NIE MALO ODJE*ANE !!!

Powinienem Cię za to wy*** :evil:

 

puki co to chyba narazie zostawie TWEAKA w spokoju bo juz od dawna mi przestał lerzec , ale teraz to juz calkiem

Masz rację, odstaw tweaka i weź słownik ortograficzny. :evil:

 

CTS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to do kur*y , napisałem juz wczesniej , nie potoba sie to prosze o zamknięcie ale co niektórzy lole moderzy nie umieja chyba czytac !!!!!!!! a tak pozatym to gdyby to napisal LISEK to byscie pewnie mu sie przylizywali i by bylo > O KUR*A NIE MALO ODJE*ANE !!! puki co to chyba narazie zostawie TWEAKA w spokoju bo juz od dawna mi przestał lerzec , ale teraz to juz calkiem

O ile pamiętam, masz 14 lat. Z tego, co podałeś, może się śmiać co najwyżej inny 14-sto latek. A co do :

co niektórzy lole moderzy

to sprawdź sobie dziecko kochane napierw co oznacza akronim 'LOL' - bo to, że w domu jak zrobisz kupę obok kibelka i mama sprzątnie nie oznacza, że jak na forum nasrasz, to przyleci twój osobisty moderator i to usunie. Wpieprzyłem się - masz bana na tydzień. Jak mi się uda, to na IP też. Ale skąd wiem, że tydzień to za mało, żeby dorosnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...