Skocz do zawartości
nielpiter

Gf4 MX440 (Nie wiem czy to cudo czy co ?)

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc panowie kupilem dzisiaj karte taka jak w podpisie na allegro za 15zł obczajacie 15zł gostek jescze za to ze odebralem ja osobiscie zapłacił mi 50zł i postawił browara  :lol:  :lol:  

 

Aha obczajacie podkrecilem troche ta karte i jaki wynik 3dmarka :!:

 

Dołączona grafika

 

aha kreci sie mysle nawet nawet , patrzac na to ze niema na niej nawet radiatora zadnego :!: obczajacie :!: super grafa :!: moze ktos chce kupic ?? bo jest tak super ze musze ja sprzedac

 

Dołączona grafika

To mnie omal z krzesła niezwaliło ze smiechu :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale się uśmiałem czytając ten topic :D. lukasrz jesteś da best :D:D:D

 

A tak propo tematu tez miałem kiedyś MX-szit 64bit z pamięciami 4ns standardowo miała 250 / 400, kręciła się na 340 / 550 i max wynik przy athlonie 2,4GHz był ok 6800 w 3d marku 2001 ale to była kicha 64bit. No ale teraz pozbyłem się tego szitu. A tak propo to nie ma się co podniecać tym twoim mx'em, kręci się bardzo słabo bo widać że jest niedotaktowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda że ja nie sprawdziłem jak kręcił się mój WinFast A 170 DDR T bo chłodzenie miał niezłe może nie musiałbym kupować tego Radeona 9700 bo jak tak się kręcą te karty że ogień jest 10 razy dłuższy to Wypas!! Mój radek może się schować ze wstydu że jest taki marny :D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehe, ale się uśmiałem czytając ten topic :D . Na moim byłym (na szczęście ;) ) GF4 MX44SE 64bit 5ns po v-modzie na gpu i mem wyciągnąłem 250/333 @ 375/526. Dodam, że karta to był XFX. Do tego na Athlonie 2000+@2100+ ( ;) ) wynik w 2001se 6044 punkty. Na Win 98 SE. Gdzieś mam screeny, mogę postarać się zapodać, jeśli chcecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Gdzieś mam screeny, mogę postarać się zapodać, jeśli chcecie.

A po co ? :wink: Nie chcemy :wink: . Topic wymiata :)

Jak uważasz :D . Nie, to nie. Najgorsze jest to, że teraz na Ti4200 nie mogę zrobić 11k... Może czas zmienić na XP?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja na podobnym sprzęcie do nielpitera [ w sumie takim samym 8) ] wyciągam lekko ponad 6k, a teraz jeszcze czekam na radiatorki na pamięć grafy, to podsmali sie ją mocniej :wink:

 

 

a tak wogóle to te mx mają niewykorzystany potencjał, trzeba tylko kartę odpowiednio dopieścić 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czytam sobie caly topic......prawda, jest dosyc zabawny  :D  :lol:  

ale nie moge nigdzie znalesc jego sensu...

nielpiter co chciales pokazac lub udowodnic

oswiec mnie mistrzu...prosze...  

 :lol:

Sam juz nie pamiętam ;)

 

PS. Celuje w 5k na tym 64-bit ;), ale musze kupić chłodzenie na GPU bo mam radiatorek. Narazie to mam wzrost wydajności o ok. 1900 marków (myśle, że to duzo :) ). Prawie wzmocniłem ja 2 krotnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, koles ma mx440 i celka 1,80 nic nie jest krecone, a jego wynik to "tylko" 3055 w 3D01SE. Czego to moze byc wina? Inny koles zaszalal bo na takim samym sprzecie ma 3800 prawie. Jak im pomoc?

Zapewne ma

 

Gf4 MX 440 SE

GF4 MX 440 SE z pamięciami SDR! (mi się tak zdarzyło)

Gf4 MX 440 SE z pamięciami SDR! i 64-bit

GF4 MX 440 z pamięciami SDR!

GF4 MX 440 z pamięciami SDR! i 64-bit

 

Niech dokładnie sprawdzi w AIDA czy ma

GF4 MX 440 bez SE na DDR-ach i czy ma szyne 128-bit

 

UWAGA:

Power Strip źle wykrywa pamięci ! w kartach GF4 nawet jak są SDR-y to wykrywa DDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, koles ma mx440 i celka 1,80 nic nie jest krecone, a jego wynik to "tylko" 3055 w 3D01SE. Czego to moze byc wina? Inny koles zaszalal bo na takim samym sprzecie ma 3800 prawie. Jak im pomoc?

 

czyżby jakaś aluzja do mnie, młody olsztyniaku?? 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...