Skocz do zawartości
nielpiter

Gf4 MX440 (Nie wiem czy to cudo czy co ?)

Rekomendowane odpowiedzi

bez se...

ja tam nie wierze ze @nielpiter tak swoja grafe podkrecil - gdyby mnial dowody to by je juz tutaj pokazal... ja tez moge powiedziec ze podkrecilem kyro 2 z 175/175 na 275/275 ;) (to nie mozliwe bo karta ma 5 ns)

jużoisałem : moja 64 bitówka poszła z 250/333 na 460/410 więc więcej poszła ale wydajność byłą tak beznadziejna że pozbyłem się jej jak najszybciej.

mx440 ma potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boshe jakie lole

 

dlaczego ta czcionka w 3dmarku 2001 You have successfuly rune the benchmark...jest taka dziwna przecierz w 3dmarku jest całkiem inna a screeny z aida !!! przy pamieciach 166-333 przepustowosc powinna wynosic znacznie wiecej (moim zdaniem) a screen z riva tuner :!: przecierz pamieci nie wykreciles na tyle ile jest na screenie :!: neibieski pasek nie doszedl do ustawionej wartosci czyli karta niejest przetaktowana , co to wogole za kity wciskach z ta wikeszą iloscią detali po O/C ?? do przedszkola marsz :!: albo po okulary :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czcionka : Odchudzanie Windowsa

 

Przepustowośc : Sam nie wiem dlaczego !

 

Pamięci Riva : To dlaczego wzrosła wydajnośc ??

 

Ilośc detali : Np. Dłuższy ogień smoka, widać więcej szczgółw dalej.

 

KARTA ZOSTAŁA PRZTAKTOWANA. Powyżej 400 już komp się wiesza niestety. Jeżeli by nie przetaktował to by [ciach!]o się działa LAYKU !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czcionka : Odchudzanie Windowsa

Ciekawe o ile sie nie myle to czcionka w marku jest zawsze ta sama , niezaleznie c ojes tw windzie

 

 

Ilośc detali : Np. Dłuższy ogień smoka, widać więcej szczgółw dalej.

Ta czekaj ja podkrece jescze swoją karte to będzie z 10razy dłuzszy niz u ciebie, dłuzszy ogień bo karta dluzej ma siłe generowac ogień :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do ilosci detali nie moze byc wiecej czy mniej detali bo co by to byl za benchmark a roznice mogly wynikac ze sterow czegokolwiek moze poprostu masz takie wrazenie ale nie z podkrecania no nie robmy sobie jaj, co przez zwiekszenie taktowania pamieci smok zieje dluzszym ogniem?...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zwykłe odchudzanie Windowsa tylko modyfikacja Windows XP by LiTE. Co do długości 10X to możesz sobie tak obciągnąc 10 razy. Smok zieje dłużysz ogniem. Stery zmodyfikowane. 3dmark 2001 SE zmienił czcionke tak jak cały system Windows :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta czekaj ja podkrece jescze swoją karte to będzie z 10razy dłuzszy niz u ciebie, dłuzszy ogień bo karta dluzej ma siłe generowac ogień  :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Hahahaha na piatke z plusem normalnie to bylo dobre :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta czekaj ja podkrece jescze swoją karte to będzie z 10razy dłuzszy niz u ciebie, dłuzszy ogień bo karta dluzej ma siłe generowac ogień  :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

 

No widać, że jestes profesionalista w tych sprawach i śmiesz nazywac innych LAy-ami :) :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc panowie kupilem dzisiaj karte taka jak w podpisie na allegro za 15zł obczajacie 15zł gostek jescze za to ze odebralem ja osobiscie zapłacił mi 50zł i postawił browara :lol: :lol:

 

Aha obczajacie podkrecilem troche ta karte i jaki wynik 3dmarka :!:

 

Dołączona grafika

 

aha kreci sie mysle nawet nawet , patrzac na to ze niema na niej nawet radiatora zadnego :!: obczajacie :!: super grafa :!: moze ktos chce kupic ?? bo jest tak super ze musze ja sprzedac

 

Dołączona grafika

 

 

P.S porównaj twój screen z marka i mój nic niejest podobne :!: u ciebie wszystkiego brakuje nawet lekkiej ramki dookola loga 3dmark, po prawej stronie masz pustke a tam cos powinno byc nie uwazasz???? a i napis o uzyskanym wyniku nie powinien przekroczyc loga nie opwinnien wyjsc za wyznaczona ramke której u ciebie nawte niaama :!: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie tak jest. Zapraszam ;) do mnie a się przekonasz. Zaraz moge puścić scerna całego. To jest wycięte kawałek okna. U mnie jest prawie wszytko pousuwane i wogóle ten 3Dmark 2001 dziwnie się zachowuje.

 

Nie kłam, że przetaktowałes na 1,2 GHZ :D :D :D i 58251 punktów :D:D. Zaraz wrzuce scerna ;)

 

PS. Zapomniałes dać testuj ustawiania :P (troche wpadłeś :) )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

P.S   Po O/C na 1.2GHz pamieci ogień był tak duzy i długi ze wyjarał mi monitor i całego kompa, teraz mam lipe  :lol:  :lol:  

 

 

Dołączona grafika

 

Zapomniałeś dać testuj ustawienia :D:D. Więc nie mogłeś tego zastosować :P. Obrazek nie działa :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...