Skocz do zawartości
007

pytanie do uzytkownikow ery

Rekomendowane odpowiedzi

leeeeee to do bani

bo ja kupilem sobei telefon w erze 18.02.2004 i facetka mi gadal ze dostane dopiero minuty 21.02.2004

no i ja teraz nie wiem czy tak zawsze bede dostawal czy 1 dnia kazdego miesiaca ? jak to z tym jest powiedzcie plizz bo ja sie nie znam :oops: :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oekj dzieki kumpel mi wytlumaczyl o co w tym chodzi bo mi sie cos zle wydawalo heh :oops:

 

 

bo ja mysalem ze ja dostane te minuty 21.02.2004 i moge je wykozystac do 29.02.2004(czyli konca tego miesiaca w krurym to dostalem) i potem od 1.03.2004 do 21.03.2004 mam bulic na racunek bez darmowych i dopiero 21.03.2004 dasza mi te minuty i znowu bede ja mial do konca miesiaca czyli 31.03.2004

 

ale kumpel mi wytlumaczyl ze 21.02.2004 dostane te minuty i mam czas do wykozystania do dnia 20.03.2004 i potem od dnia 21.03.2004 do 20.04.2004

 

 

heheh ale ja glupi :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam taryfę BIZNES 60 pro i minuty przechodzą ale tylko w z poprzedniego miesiąca. Poza tym kiedyś przez IBOA była mozliwość sprawdzenia ile wykorzystałem minut wliczonych w abonament, a teraz niestety w rubryce finanse widnieje zero dopóki nie przekroczę darmowych minut, więc nie mam mozliwości dokładnego kontrolowania wydatków. Widać w Erze stwierdzili że tak jest dla nich lepiej, ale niestety nie dla abonenta :cry: :cry: :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...