Skocz do zawartości
2red4ever

Problem z pamiecia na plycie Gigabyta GA-7N400-L

Rekomendowane odpowiedzi

Mam plyte Gigabyta GA-7N400-L. Sprzedalem swoja pamiec 256MB DDR 333Mhz i kupilem 512MB DDR 400Mhz. Jednak tu sie pojawia problem,przy stracie bios pamiec widzi normalnia,wgrywa sie WinXP i zaraz po zaladowaniu sam sie restartuje,a czasami nawet sie w ogole nie wgrywa i tez sie restartuje i tak jest za kazdym razem. Teraz nie wiem czy jest to wina pamieci czy plyty? Prosze o pomoc.

Z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moj kumpel ma ta plyte i ma tez z nia problem.

rozumiem ze ustawiles teraz duala.

on zrobil podobnie tyle tylko ze mial starego biosa ktory nie widzial duala ,a jak nagral nowego to zaczely sie problemy.wiatrak sie zatrzymywal na cpu i ogulnie zwiechy,chlopak nawet stwierdzil ze ma wirusa itp.kumpel oddal wszystko do serwisu i dzisiaj mu zwrocili bo wszystko bylo sprawne.jutro sie zaputam co wykombinowal i postaram sie opisac.

pozdro i powodzenia ze sprzetem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tą płytę i TWINMOSY 2x256 i albo mi się zdaje albo coś jest nie tak bo system mi się wywala przy fsb 138 co chyba nie jest zbyt normalne. Co do timingów to przy ustawieniach 7-3-3-2,5 działają ale jeśli zmienię na 7-2-3-2,5 albo na 7-3-2-2,5 to od razu musze wyjmować bateryjke żeby reset biosu zrobić...

Macie jakieś pomysły co można z tym zrobić żeby troche wycisnąć z tego sprzętu???? Mam Athlona XP 1800+ Palomino jeśli to coś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...