Skocz do zawartości
CAREK13

Czy musze kupowac podwojne pamieci, zeby chodzily w dualu?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 1 kosc pamieci i chcialbym dokupic druga, aby chodzily w dualu.Czy taka konfiguracja bedzie dzialala, czy MUSZE kupowac od razu 2 kosci (w jednym opakowaniu)? Ewentualnie czym sie kierowac podczas zakupu. Prosze o pomoc.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najprostsze rozwiązanie, zaklepać sobie w sklepie możliwość zwrotu , <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> identyczną kość jak masz i spróbować, jak będzie działać to jesteś w domu, jak nie to kość oddać, kupić inne (dual) a tą drugą którą masz - sprzedać. Ale wydaje mi się że jeżeli kupisz drugą kość takiej samej firmy i marki to sądzę że powinno być OK.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiscie szanse sa wieksze jesli kosci sa specjalnie selekcjonowane do duala jednak nie jest to konieczne.

W twoim przypadku najlepiej zeby dokupic druga taka sama kosc pamieci, chociaz jesli juz takich nie dostaniesz mozesz smialo sprobowac inna, dobrze by bylo zeby obie mialy mozliwosc pracy przy tej samej czestotliwosci i timingach (choc i to nie jest koniecznoscia)

Dla potwierdzenia, obecnie mam 2 x 512MB pracujace w dualu cl2-2-3-8 przy fsb 202mhz. Jedna kosc to Twinmos PC3200 (cl2,5) druga OCZ PC2700 (cl2) - działaja bez zarzutu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...