Skocz do zawartości
robin64

Jaka myszka do gier?

Rekomendowane odpowiedzi

pewnie duzo osób poleci ci logitecha ale ja polece ci microsofta , model inellimouse optical , lub jak masz troche więcej kasy to intellimouse explorer , masz 4 naciski :) + rolka (sobie dopasujesz co chcesz w grze)

Kształt myszy tez bardzo wygodny (a z wyglądu podoba mi się jeszcze bardziej)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja polecam mysz optyczną A4- TECH SWOP-35. Tania mysz (40-50zł), a sprawuję się wyśmienicie. Jeżeli chcesz mysz to FPP to tylko optyczną ....

 

Aha - dwa przyciski, i naturalnie scroll

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pewnie duzo osób poleci ci logitecha ale ja polece ci microsofta , model inellimouse optical , lub jak masz troche więcej kasy to intellimouse explorer , masz 4 naciski :) + rolka (sobie dopasujesz co chcesz w grze)

Kształt myszy tez bardzo wygodny (a z wyglądu podoba mi się jeszcze bardziej)

off topic: pedzior zdejmij to logo bit-techu z profilu jak nie jestes tam redaktorem, musi byc minimalne poszanowanie jakichs zasad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam A4Tech wop-35. Dwie rolki 5 przyciskow... Mega czadzik...

taką myszkę ma moja siostra - ale ona używa jej do projektowania, a nie do grania :D Trochę za duża ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam A4Tech wop-35. Dwie rolki 5 przyciskow... Mega czadzik...

taką myszkę ma moja siostra - ale ona używa jej do projektowania, a nie do grania :D Trochę za duża ...

Duza moze dla kobiety, a nie dla faceta z duzymi lapami... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

polecam A4-tech Optical Great Eye wheel mouse. Jest super i niedroga

( kolo 70 pln ). 2 rolki, 5 programowalnych przyciskow (marzenie w AA lub OFP) i bardzo wygodna.

 

Wogole nie rozumiem jak mozna kupowac jakied logitechy i microshity za ciezkie pieniadze. Mialem stycznosc z wieloma myszami ale nawet te logitechy za 200-250 pln nie sa lepsze od mojej a ile drozsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup mysz przewodową, firma nie ma aż takiego znaczenia, tylko nie daj się nabrać na bezprzewodowe i na dodatek optyczne. Producenci chcąc obniżyć zużycie baterii zmniejszyli częstotliwość odświeżania do ok.50Hz (mam na myśli komunikacje pomiędzy odbiornikiem a użądzeniem). Sprawia to, że w grach typu Quake masz duże problemy z precyzyjnym celowaniem np. Railem. Sam mam mysz Logitech bezprzewodową optyczną (tą która była w zestawie z klawiaturą) i na czas wymiatania w Quake podłączam starą mysz firmy A4tech. Jeżeli chcesz znaleźć odpowiednią mysz dla siebie to poszukaj na stronach o grach FPP jakich myszy używają "zawodowcy"......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kup mysz przewodową, firma nie ma aż takiego znaczenia, tylko nie daj się nabrać na bezprzewodowe i na dodatek optyczne. Producenci chcąc obniżyć zużycie baterii zmniejszyli częstotliwość odświeżania do ok.50Hz (mam na myśli komunikacje pomiędzy odbiornikiem a użądzeniem). Sprawia to, że w grach typu Quake masz duże problemy z precyzyjnym celowaniem np. Railem. Sam mam mysz Logitech bezprzewodową optyczną (tą która była w zestawie z klawiaturą) i na czas wymiatania w Quake podłączam starą mysz firmy A4tech. Jeżeli chcesz znaleźć odpowiednią mysz dla siebie to poszukaj na stronach o grach FPP jakich myszy używają "zawodowcy"......

Buhahahahaah nie rozsmieszaj mnie - mialem wiele myszek i optyczna przebija zwykla w kazdym zastosowaniu o fpp nie wspomne.

 

Jak sie ostro gra to trzeba np co godzine ja czyscic.

 

Z tym odswiezaniem to fakt ale jak kupisz jakas lipna myszke ja nie mam takich problemow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jestes snajperem - "jeden strzal jeden trup" 8O to polecam jakis nowy model myszy optycznej, sam sie zdziwisz jakie to cholerstwo precyzyjne :) , no i czyscic nietrzeba, a jak w fpp jestes Demolka Man tak jak ja to zwroc uwage na dodatkowe przyciski, zeby byly latwo dostepne itp, w sklepie jak wybierasz myszke to przymiez kilka jak leza w dloni :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jestes snajperem - "jeden strzal jeden trup" 8O  to polecam jakis nowy model myszy optycznej, sam sie zdziwisz jakie to cholerstwo precyzyjne :) , no i czyscic nietrzeba, a jak w fpp jestes Demolka Man tak jak ja to zwroc uwage na dodatkowe przyciski, zeby byly latwo dostepne itp, w sklepie jak wybierasz myszke to przymiez kilka jak leza w dloni :lol:

Dodatkowe przyciski : Microsoft sie kłania 8)

 

dobrze przynajmniej że myszy mają lepsze niż systemy :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak jestes snajperem - "jeden strzal jeden trup" 8O  to polecam jakis nowy model myszy optycznej, sam sie zdziwisz jakie to cholerstwo precyzyjne :) , no i czyscic nietrzeba, a jak w fpp jestes Demolka Man tak jak ja to zwroc uwage na dodatkowe przyciski, zeby byly latwo dostepne itp, w sklepie jak wybierasz myszke to przymiez kilka jak leza w dloni :lol:

Dodatkowe przyciski : Microsoft sie kłania 8)

 

dobrze przynajmniej że myszy mają lepsze niż systemy :D

Albo Dexxa optyczna - bo w sumie to ta co mam wygląda identycznie jak ta z microstuffa - dwa dodatkowe przyciski po bokach i świecące oczko z tyłu myszki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buhahahahaah nie rozsmieszaj mnie - mialem wiele myszek i optyczna przebija zwykla w kazdym zastosowaniu o fpp nie wspomne.

 

Jak sie ostro gra to trzeba np co godzine ja czyscic.

 

Z tym odswiezaniem to fakt ale jak kupisz jakas lipna myszke ja nie mam takich problemow.

Chyba wyraziłem się niezbyt jasno - chodziło mi o połączenie technologii optycznej z bezprzewodową w jednym użądzeniu. Co do myszek optycznych to się zgadzam, że są lepsze od kulkowych. (Logitecha za prawie 300zł trudno nazwać "lipną myszką" a jednak problem odświeżania w niej występuje)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Buhahahahaah nie rozsmieszaj mnie - mialem wiele myszek i optyczna przebija zwykla w kazdym zastosowaniu o fpp nie wspomne.

 

Jak sie ostro gra to trzeba np co godzine ja czyscic.

 

Z tym odswiezaniem to fakt ale jak kupisz jakas lipna myszke ja nie mam takich problemow.

Chyba wyraziłem się niezbyt jasno - chodziło mi o połączenie technologii optycznej z bezprzewodową w jednym użądzeniu. Co do myszek optycznych to się zgadzam, że są lepsze od kulkowych. (Logitecha za prawie 300zł trudno nazwać "lipną myszką" a jednak problem odświeżania w niej występuje)

a moze moowish o starshej wersji (nie dual)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Buhahahahaah nie rozsmieszaj mnie - mialem wiele myszek i optyczna przebija zwykla w kazdym zastosowaniu o fpp nie wspomne.

 

Jak sie ostro gra to trzeba np co godzine ja czyscic.

 

Z tym odswiezaniem to fakt ale jak kupisz jakas lipna myszke ja nie mam takich problemow.

Chyba wyraziłem się niezbyt jasno - chodziło mi o połączenie technologii optycznej z bezprzewodową w jednym użądzeniu. Co do myszek optycznych to się zgadzam, że są lepsze od kulkowych. (Logitecha za prawie 300zł trudno nazwać "lipną myszką" a jednak problem odświeżania w niej występuje)

Spoko teraz wszystko jasne :)

Ale to niezle s<span style="color:red;">[ciach!]</span>ysynstwo sprzedawac za takie pieniadze markowy produkt z takimi wadami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedys jak mialem zwykla myszkie 3 przyc. to wylukalem u kumpla a4tech www-11 i od tej pory jej nie zdradzam mam juz druga tylko dlatego ze chcialem miec pod ps/2 (a z reszta i tak srodek jest od starej tylko kabel od nowej) , poniewaz mam duza grabe potrzebuje duza myszke , logitech tez niezle lezy ale ... mialem troche problemow z tymi myszkami w grach.Co do gier fpp to kazdy lepszy gracz ktorego znam i z tego co czytalem to ma mysz z kulka bo sa bardziej dokladne i dzialaja na kazdej powierzchni bez wzgledu na kolorystyke(z reszta siostra ma a4tech optyczna i musialem jej kupic jednobarwna podkladke bo zdarzalu sie przeskoki kursora

opis my mouse http://www.a4tech.com.tw/a4techenglish/www-11.htm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...