Skocz do zawartości
Boxster

Athlon XP mobile - fakty i mity

Rekomendowane odpowiedzi

To ile teraz miala woda, AMD POWERED ? ;) :D

Beno 21 : To jakie te Twoje gg bylo ? ;) :D

Wlasnie skonczylem czytac ten watek od 23.00 ! :mrgreen:

Wczesniej czytalem o rankingu Athlonow - The Best Of AMD oraz o odblokowywaniu cache'u Thorntonow

Teraz poczytamy mnozniki..... ;) :D

Nie ukrywam, ze wersje papierzana czytaloby sie znaaaacznie szybciej.... ;) :D

Chyba se zaczne drukowac te watki.... ;) :lol:

 

Pozdrawiam,

 

janbar.:))

 

PS. Niech no ja spotkam jakas wypowiedz o braku czasu i "nowosci"/"swiezosci" na forum, i pytania jakie w zwiazku z tym padaly tu na forum, i jakie ja czytalem w tym watku ! :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piwczan:

na tym procku tyle nei wyciagniesz.

@reszta kraju:

jak dla mnei to jakos cienko z tym mobilem, u mnie nie chce wstac nawet na nominalnych ustwieniach,a po 2-3 h sie resetuje caly komp :/

W sumie to nei wiem czy to procek jest kopniety,czy co:/

Daje sie odpalic na 12,5x200 i podwyzszonym vcore,ale ze stabilnoscia ciennko.....

Troche zaluje ze wzialem mobile:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piwczan:

na tym procku tyle nei wyciagniesz.

@reszta kraju:

jak dla mnei to jakos cienko z tym mobilem, u mnie nie chce wstac nawet na nominalnych ustwieniach,a po 2-3 h sie resetuje caly komp :/

W sumie to nei wiem czy to procek jest kopniety,czy co:/

Daje sie odpalic na 12,5x200 i podwyzszonym vcore,ale ze stabilnoscia ciennko.....

Troche zaluje ze wzialem mobile:(

 

mam ten sam problem u mnie wyglada to tak z kumplem kupilismy w USA po 2 XP-M 2600 1.45V

dodam jeszcze ze ta sama seria wszystkich 4 procow i u mnie max 2500mhz i to niestabilne na WC i 1.80V

a u kumpla na wiatraczku 2700mhz na 1.60V chodzi bez problemu popatrzylem na konfig i wychodzi na to ze na EPOXIE moim jak w opisie lipa kolega ma Abita nf7-s juz takiego zamowilem i za 3 dni napisze jak te same proce kreca sie na obu plytach

 

ps:moze ktos napisac o co chodzi z tym przepaleniem proca bo moj narazie nie lubi 42C jak przekroczy ta temp bledami wali :(((

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej sorki a czy w tym mobilu mnożnik zmienia się spod windowsa, czy z biosu tesh można ? Bo właśnie zamierzam zmienić mojego bartona , na bartona mobile :) Proszę pomóżcie ... Aha i czy taka zmiana ma sens ... teraz max mogę 225*11, a czy np. na mobilku będzie 225*12 ? proszę odpowiedzcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, czyli mogę kupować te co są na allegro?

Które wybrać:

http://allegro.pl/show_item.php?item=32583702

http://allegro.pl/show_item.php?item=32535901

http://allegro.pl/show_item.php?item=33226624

 

Byłbym ogromnie wdzięczny gdyby ktoś podopwiedział mi którego wybrać, proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...