Skocz do zawartości
berkut

"Turniej" Geforce 256

Rekomendowane odpowiedzi

DLA CZEGO NIE MOŻNA PRZELUTOWYWAĆ PAMIĘCI !!!!! ??????

Juz wczesniej wyjasnialem....

 

LUDZIE JAKI REGULAMIN NIE MA OSTATECZNEGO REGULAMINU!!!!!!

Jest wstepny- jest tutaj poto by ludzie go poczytali i powiedzieli czy jest ok czy chca cos zmienic.

 

Jakie chłodzenie jest dopuszczone bo jesli np. wszystko ma być testowanae na jednym kompie to np. całe proby Berkuta są zbędne.

Mysle ze jesli da sie te chlodzenie zalozyc bez problemow na komputer to mozna to uznac (bez problemu = zajmuje to chwilke)

 

Ja nic nie wiem co jest z tym komputerem testowym, mi sie to nie podoba...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobrze by bylo zeby ten komp testowy byl bez budy :? bylo by troszke latwiej bo ja specjalnie na grafe WC zrobilem z takim bloczkiem retro 8) powerd by poxylina&radiator :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: berkut - mam prosbe. gdybys znalazl odrobine czasu i checi, moglbys zmierzyc dla mnie rozstaw otworow wokol chipu CLAP'a? nie dotarl do mnie jeszcze kupiony GF, a chcialbym pomyslec juz nad chlodzeniem. mam juz nawet cos konkretnego na mysli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak rozgryze jak napiecia zmodwac, to moze sie podlacze.

Na razie 160/360 z czyms smiesznym chlodzacym i 4500pktow

 

Moze jeszcze by mu cos dalo 2300 MHz, ale raczej niewiele.

 

Acha, mam Else Erazor X2.

 

PZDR

 

P.S. Rozumiem ze opcja w stylu przejechanie papierkiem GPU wchodzi w gre?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: berkut - mam prosbe. gdybys znalazl odrobine czasu i checi, moglbys zmierzyc dla mnie rozstaw otworow wokol chipu CLAP'a? nie dotarl do mnie jeszcze kupiony GF, a chcialbym pomyslec juz nad chlodzeniem. mam juz nawet cos konkretnego na mysli ;)

:arrow: moja prosba juz nieaktualna. sam sobie poradzilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko fajnei kij ale jakie masz sterowniki ??

Znaczy, chodzi o to, ze nie napisalem na jakich sterach?

Czy, ze nie takie jak w konkursie sa zaplanowane? (40.72)

 

PZDR

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie mi sie te zjdecia podobaja, maja takie "cos"

 

Ciekawe bo u mnie nie bylo takich problemow

 

Uziemnij uklad, zobacz czy karta dobrze siedzi bo ten blad nie jest "grafowaty"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest gietka rurka wiec tak szybko sie nie zlamnie

 

PL4Y3R  jak nie masz nic ciekawego do powiedzenia to lepiej siedz cicho

nie chodzi o to ze jest gietką czy wtwarda tylko ze jest karbowana! po wygieciu jej dosyc mocniej karbony nachodza sie a pozniej przy ponownym odgięciu deformuje sie i na cienkich dołkach karbowanych miedz poprostu rozchodzi sie... Więc uwazaj! naprawde mozesz sie niemile zdziwić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dpiszcie i mnie mam clapa kupilem na allegro za 50zl ma troche skaszaniony obraz ale to nie jest przeszkoda warzne zeby fpsy byly ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@berkut

ty wywaliles te dlawiki z rfi czy tylko ta cyne polozyles na nie??

update:

bojcie sie :twisted: jeszcze vddr mod do zrobienia zostal i hmm panel kontrolny ;) (pare wtyczek do kotrych miernik moge podlaczyc) i najwazniejsze chlodzenie sklolowac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze nie marowalem bo musze jakis normalny coolerek zapodc to ten malutki z tym ledwo sie kreconcym wentylkiem to wiesz ;) wieczorem podam jakies wstepne wyniki

 

wlasnie odlutowalem mosfety od pcb grafy dzieki temu moge zalozyc radiator na miedziana czesc mosfetu moze wieczorkiem bede mial cyfraka ale moze

 

btw raf mam takie same pamieci jak ty

 

update

--------------------------------------------------------------------------------

narazie skromnie http://service.futuremark.com/compare?2k1=7653606

t bylo na standardowym Vcore i Vddr (do rdzenia zabraklo mi skali w powerstripie ;) ) vddr balem sie zwiekszac bo nie skonczylem zezbic radiatorkow na pamiatki

 

raf dziala twoja karta czy dalej cos z nia ??

jestes elektronikiem wiec moze podpowiesz czy moge te zolte kwadratowe kondziorki zamienic na elektrolity?? bo ze starego psu wyciagnolem 3 ladne G-luxon'y(podobno dobre sa czarne ze zlotymi napisami ) 1000uF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

elektronikiem nie jestem tylko z zamilowania zajmuje sie "drucikami"

 

moja karta poszla do kumpla ktory szuka pdf'ow i aplikacji do scalakow zeby vcore zwiekszyc

w przyszlym tygodniu powinna byc juz ladnie zmodowana :)

 

P.S.

co do 3dmarka to robimy pelne testy a nie tylko games

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy regulamin pozwala na zamontowanie chlodzenia na stale? tzn konkretnie przyklejenie klejem termo.

Teoretycznie chyba nie bo ktos moze przelutowac pamieci i przykleic na stale zeby nikt nie zobaczyl zmian.

Chodzi mi o to ze jak ktos chce dac blok na pamieci to ciezko by go bylo zamocowac na inny sposob niz klej.

Na rdzen to no problem, bo sa dziurki wokol ale z pamieciami moze byc problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanko, czy regulamin pozwala na zamontowanie chlodzenia na stale? tzn konkretnie przyklejenie klejem termo.  

Teoretycznie chyba nie bo ktos moze przelutowac pamieci i przykleic na stale zeby nikt nie zobaczyl zmian.  

Chodzi mi o to ze jak ktos chce dac blok na pamieci to ciezko by go bylo zamocowac na inny sposob niz klej.  

Na rdzen to no problem, bo sa dziurki wokol ale z pamieciami moze byc problem.

:arrow: sprawdzi sie soft'owo jakie pamieci sa zaaplikowane na karcie. mysle, ze to nie problem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...