Skocz do zawartości
GrOOve

Asus P4C800 i P4P800

Rekomendowane odpowiedzi

czy ma ktos problem z pl gl p4p800se z miernikami napiecia? u mnie zamiast 12Vpokazuje 9,3V.Ale komp smiga ok.Sprzet byl sprawdzony miernikiem:P.czy mozna to na gwarze zglosic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam pł gł P4C800 dlx i proca do niej p4 3gHz 1mb casch, i gdy włącze kompa wyswietla sie normalnie ten ekran powitalny asus pozniej znika i coś tam się ładuje po czym pokazuje mi sie komunikat "Bios is not installed".

Czy to normlne? Oczywiscie potem normalnie uruchamia się system, do biosu tez moge wejsc bez problemu. Aha niepokoji mnie tez temp proca, w idle mam około 50 st a w stresie przy konwertowaniu materialu wideo dochodzi nawet do 67 st :/ Chlodzenie zmienilem z boxowego na pantagrama 100cu+ mam na nim wlaczone max obroty, na boxowym temp byla jeszcze wyzsza :/ Moja dalsza konf kompa to, zasilka LOGIC 350 W, 2x512 400hhz Kingston cl3, 2x Hdd Maxtor na Ata100, 2x naped (nag. dvd plaxtor i dvd Toshiba),graf His rad 9600 256 mb no i karta wideo Canopusa DvStorm. Z gory dziękuje za odpowiedz na mój problem. Pozdrawiam

 

Aha proc jest podkręconyna 3,5 ale to nic nie wplynelo na temp bo na standardowym taktowaniu czyli 3 ghz tem jest tylko 2 st niższa, może tylko źle mi wstazuje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a dobrze zalozyles chlodzenie??

 

na asusie raczej powinienes miec nizsze temperwtury to Abity zawyzaly:P

1696704[/snapback]

No pewnie że dobrze jest założone, a jak inaczej, zaznaczam ze na boxowym tez byla wysoko temp jeszcze wyzsza niz na panagramie :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wgrywalem biosa od p4p800 no i poprostu nie poszlo

a tu link: http://www.bleedinedge.com/guides/p4c800e_...533_mod_01.html]

no i nie poszlo nie wstaje czarny monitor

a przydaloby mi sie szybsze taktowanie pamieci od fsb mam dobre pamiatki a plyta wyzej jak 260fsb nie idzie wiec chcialem troche pomieszac no i qpa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fidel

chodzi mi o to ze max fsb na jakim plyta asusa (rev1.1) dziala to 260MHz stabilnie kilka Mhz mniej a pamiatki tak sie sklada ze mam ddr625MHz wiec moglbym je puscic asynchronicznie przez co napewno zyskalbym troche na wydajnosci pamieci

a czy brakuje mi fsb?

wolabym swojego procka ustawic na 9x305 a nie 11x250 niestety asus nie wyrabia przy wysokim fsb a szkoda bo z dothanem na magistrali 300 lub wyzej mozna by powalczyc o jakies fajne wyniki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze przywioze pare na swieta i wystawie na aukcje u kumpla

ale koszt nie jest niski bo ja musze zaplacic okolo 36funtow za przesylke i przelotke wiec nie wiem czy bedzie duze zainteresowanie

1722439[/snapback]

Może sie uda kupić w Polsce... I tak sie opłaca przeciez pentium M podkrecony na 2,5 bije athlona FX-55!!!KLIK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak

nie wiem co mi sie zjaralo i nie bardzo mam czas na sprawdzenie tego i owego

wiec szukam kogos odpowiedniego kto chce przezyc przygode z pentium m

flashowalem plyte i nie dziala moze trzeba od nowa wgrac biosa i bedzie dzialac

jesli jest ktos zainteresowany zabawa z p4c800e-deluxe & ct479 & PM 1,6GHz moge mu wyslac caly sprzet jesli mu sie uda naprawic oczywiscie wynagrodze

pisze oczywiscie do tych co wyciskaja poty z kompa liczac na to ze z tego tez wycisnal duuuuzo wiecej niz ja

czekam na oferty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiec tak

nie wiem co mi sie zjaralo i nie bardzo mam czas na sprawdzenie tego i owego

wiec szukam kogos odpowiedniego kto chce przezyc przygode z pentium m

flashowalem plyte i nie dziala moze trzeba od nowa wgrac biosa i bedzie dzialac

jesli jest ktos zainteresowany zabawa z p4c800e-deluxe & ct479 & PM 1,6GHz moge mu wyslac caly sprzet jesli mu sie uda naprawic oczywiscie wynagrodze

pisze oczywiscie do tych co wyciskaja poty z kompa liczac na to ze z tego tez wycisnal duuuuzo wiecej niz ja

czekam na oferty

1724155[/snapback]

Jakbyś miał czas to pójdź do jakiegoś serwisu i sprawdz ct-479 bo chętnie bym wziął. pozdro Edytowane przez Kagan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...