Skocz do zawartości
CHECK-IT

Klawiatura z laptopowymi klawiszami

Rekomendowane odpowiedzi

PYTANKO: czy tego logitecha ultraflat da sie kupic bez kompa ?? i w siriusie i w komputroniku strasza ze tylko w zestawie mozna ja ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> ... ktos juz ja kupil :?: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie przed chwila podlaczylem swoja UltraX Flat, jest super a to aluminium mmmmiodzio...

Kupilem w sklepie w Rybniku za 124,80 musze odwolac zamowienie z Sirius.pl

Musze sie przyzwyczaic bo wczesniej mialem ergonomicznego Microsofta ale mysle ze sie polubimy ;-)

Wszystkim niezdecydowanym polecam - jest super!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

 

ta jest malutka i ma ulozenie przyciskow jk w lapie,,, do tego jest wysoka jak przyciski w normalnej klawirce i lekka

 

na pewno jes tez tania, nie pamietam ile placilismy,,, wzialem taka do kompa mojego taty w ktorym klawira slozy jako pilot do winapa/vplayera ;-) testowalem ja w gierkach tj fpp i wyscigach, da sie grac ale imo na numerykach only, sa troszke wieksze jak strzalki

 

nazywa sie TRACER UltraSoft TRK-18MUS Dual Cap,,, jest jeszce podobna wersja troche inaczej obudowana.

 

Pozdro 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

forest kila zbila

 

He mam taka sama klawe a kosztowala mnie cale 45 zł. A kupilem dlatego bo mam malo miejsca i nie bylem przy kasie. Troszke sie smiesznie psalo na niej ale teraz ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(FANFARY)

w koncu dostalem MOJA NOWA KALWIATURKE ULTRAX FLAT!!!! jst poprostu genialna!

piekny, nowoczesny wyglad, wspaniale wykonczenie, a przede wszystkim FRAJDA z pisania na klawiaturze!!! no i w koncu moja upragniona spacja..

musze sie tylko przyzwyczaic do mniejszego ENTERA bo w poprzedniej LOG.INTER.NAVIGATOR byl wiekszy...

 

no to co teraz Panowie? czas napisac KSIAZKE lol...

GORACO POLECAM.. klawiatura warta swojej CENY!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da sie, oczywiscie to nie to co kierownica ale jak sie przyzwyczaisz to nie ma zadnego problemu, akurat troche smigam na CMR4

Musze do tej klawy jeszcze myszke dokupic. Swoje IE 3.0 sprzedalem, dlatego chce ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> cos tanszego. Jak ta klawa bedzie sie z tym prezentowac?

 

http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=5770

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dla tych ktorzy sie jeszcze nie zdecydowali - fotki z boku plaskich klawiszy na UltraX Flat.

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

klawiaturka jest wypasiona, pisza sie na niej szybciutko, wygodnie i duzo ciszej niz na zwyklej. BARDZO polecam.

 

 

edit:

a propos, w katowickim empiku widzialem jeszcze za 140zl klawiatruke logitecha na usb do playstation2 (z piecem tez dziala) na tej samej mechanice, ale rozmiar notebookowy (bez numerczynej i strzalek). to wersja dla tych ktorzy maja malo miejsca na biurku.

 

wyglada to tak:

Dołączona grafika

 

do kupienia takze w http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=10912

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OSTRZEGAM !! Nie bierzcie TRACERÓW UltraTouch ani UltraSoft!!

Mam morze reklamacji typu "nie działa 'i'" albo "nie działają scałki" i to od dłuższego czasu :(.

A jak się sprawuje Tracer UltraMedia TRK-17MTB ? Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć kto takową posiada? Przymierzam się do jej kupna ale nie wiem czy warto... ( na Logitecha Ultra X flat mnie niestety nie stać :( )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jak się sprawuje Tracer UltraMedia TRK-17MTB ? Czy mógłby ktoś się wypowiedzieć kto takową posiada? Przymierzam się do jej kupna ale nie wiem czy warto... ( na Logitecha Ultra X flat mnie niestety nie stać :( )

Akurat tego modelu nie posiadam, ale za to posiadam TRACER UltraSoft TRK-18MUS Dual Cap i klawiaturka świetna.

Już nigdy nie przesiąde się na "duże" klawisze. Kosztowała mnie 40zł i szczerze mówiąc musiało by mnie pogiąć, aby dać te 170zł za tego logitecha 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tego modelu nie posiadam, ale za to posiadam TRACER UltraSoft TRK-18MUS Dual Cap i klawiaturka świetna.

Już nigdy nie przesiąde się na "duże" klawisze. Kosztowała mnie 40zł i szczerze mówiąc musiało by mnie pogiąć, aby dać te 170zł za tego logitecha 8)

Ok dzięki Kucyk za tę rekomendację twojej klawy :) Chyba zdecyduję się na TRK-17MTB. Mam nadzieję , że moja adaptacja z "dużych klawiszy na "małe" przebiegnie pozytywnie (choć różnie bywa jak człowiek siedzi od nastu lat na dużych ) :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przylacze sie do grona zachwalajacych Logitecha UltraX Flat

uzywam od okolo miesiaca i powiem tylko, ze to najlepsza klawiatura jaka

kiedykolwiek uzywalem (mialem najczesciej zwykle Logitechy i

ergonomicznego (lamana) Microsofta)

 

przede wszystki zdecydowanie wygodniej i szybciej sie pisze

przy mniejszej ilosci bledow :D :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co myslicie o takiej o tym http://sirius.pl/product.php?action=info&id=9333&sid=1 , niby super cienka, odpowiednik Logitech UltraX Flat

nie ma za duzo sosu i za okolo 50zl chcial bym sobie jakas fajna klawiaturke kupic :) najlepeij taka cienka cos ala laptop

Kumpel taką miał i bez rewelacji (teraz ma Logitech UltraX Flat i jest zadowolony) ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wkoncu zdecydowalem sie na zukup TRACERa UltraMedia TRK-17MTB za smieszna cene 39zl, w Harcie. Klawa jakich malo! Polecam ja kazdemu! Przesiadlem sie z wiekowej juz klawiaturki, czesto po dluzszym pisaniu bolaly mnie palce, do tego wydawalo nieznosne dla ucha dzwieki rozpaczy, zlitowalem sie nad nia i postanowilem odeslac ja na zasluzona emeryture. Jak narazie Tracer sprawuje sie wysmienicie, nieodstrasza swoim widokiem, Ba! powiedzialbym, ze wrecz rozchwytywana jest przez oczy. Kolorystycznie pasuje NECa i do obudowy. Palce legna do klawiszy, pisze sie bardzo lekko i zdecydowanie szybciej. Ach.. i ta cisza.. Nic tylko kupowac!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam tracer'a TRK 18-MUT i mam taki problem w windowsie office itp działa ok ale problem jest w grach np wyscigi wciskając klawisz w tym przypadku strzałka do dóry (gaz) i trzymajac go cały czas po ok 5 sekundach klawisz poprostu nieodpowiada i musze go od nowa wciskać także grać to sie zabardzo nieda aha i w grach fpp jest podobna sytuacja (hl2) wciskając klawisz ''w'' Gordon po ok 5 sek staje w miejscu i musze ponowic wcisniecie klawisza strasznie to denerwujące wie ktoś co można z tym zrobić? a może te klawiatury tak maja? używam windosw xp a sterowników pod ten system do tej klawiatury chyba niema

POMOCY

dziekuje

pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bylem w sklepie i sprawdzilem obie klawy (tracer i logitech ) . Ludzie nie wydawajcie kasy na shita zwacego sie tracer! Szkoda tych 40 zl lepiej dozbierac przez nastepne pol roku na ultra flatx niz meczyc sie na tym . Roznica jest po porstu kolosalna . Sam najprawdopodobniej niedlugo kupie ultre :D Dodam ze na pierszy rzut oka tracer jest fajny jednak kiedy dostalem w lapy logitecha to odjechalem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

osobiscie polecam logitech ultrax flat. w przeciwienstwie do innych "laptopo podobnych" klawiatur zastosowano w niej rozwiazanie znane z prawdziwych notebook'owych klawiszy a mianowicie cos tam z mikro stykami (nie pamietam dokladnie :wink: ). poza tym jest naprawde super wygodna no i ma ciekawy design

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe - naprawde musialem to zrobic - najpierw ja rozkrecilem.. masakra chyba z pol godziny mi to zajelo :D okazalo sie ze nic nie wskuram bo sok dostal sie w gumeczki. Wiec poszedlem z nia pod kran tak polewalem woda, potem wytrzepalem i przetarlem recznikiem. "Klejenie" sie klawiszy ustapilo ale na drugi dzien jeszcze bylo czuc ten nieprzyjemny efekt. Co zalatwilo drugie topienie w goracej wodzie.

 

A odnosnie klawiszy maja one bardzo specyficzne mocowanie mi jeden wsykoczyl przy rozkrecaniu i musialem sie niezle nagimnastykowac zeby poskladac "mechanizm" guzika spowrotem. Pozniej juz tylko wcisnalem na sile - kliknelo - i przycisk byl spowrotem na swoim miejscu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...