Skocz do zawartości
CHECK-IT

Klawiatura z laptopowymi klawiszami

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś może miał Art Flat X USB Silver?

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=60038394

Jakieś opnie o użytkowaniu, jaka głośność klawiszy? Wydawanie 100PLN na Logitecha mi się nie uśmiecha, ale potrzebuje cichej klawiatury i najlepiej płaskiej.

Pozdrawiam!

 

EDIT: Przestrzegam przed kupowaniem tej klawiatury. Nie powiem jest dość cicha (cichsza niż logitech ultra x), ale skok klawisza jest większy niż podane przez sprzedającego 2mm. Mało tego klawisze ALT i CTRL reagują dopiero poniżej krawędzi plastiku przez co strasznie nie wygodnie jest je naciskać kciukami. Ale do tego można przywyknąć, to do czego przywyknąć nie można to podwójne wyskakiwanie niektórych liter przy szybkim pisaniu. Szału można dostać jak trzeba redagować każde zdanie. Oczywiście zmiana szybkości powtarzania liter nic tu nie daje. Po prostu kontroler klawiszy jest niedopracowany i wkurza na maxa!

Pozdrawiam!

Edytowane przez ajsi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie zaopatrzyłem w:

* http://allegro.pl/show_item.php?item=60450363

 

I powiem tak - jak na swoją cenę jest dobra i fajna, choć klawisze dość głośne. Troche sprawia wrażenie wykonanej "słabo" i "mało starannie" - ale działa... Jak mi sie zepsuje to porównam sobie do Logitecha. CHoć za cene UltraX moge mieć dwie takie...

 

Polecam za takie pieniądze ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiałem firmy mediatech. Robią tandetne myszy i głośniki. Na allegro zobaczyłem ładnie wyglądającą klawiaturę Mediatech Milan mini (USB) za 43 zł. Postanowiłem zaryzykować i... jest doskonała. Wykonanie conajmniej tak dobre jak logitech. Jestem trochę pedant więc wiem co piszę. Najlepsza klawiatura jaką widziałem. Wcześniej zastanawiałem się nad Logitech internet Nawigator Deluxe - czy jakoś tak. Bawiłem się tym logitechem i pod żadnym względem nie jest lepsza od modelu Milan. Tylko że Logitech jest nie-mini i kosztuje 180 PLN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Logitech jest teraz w rozsadnej cenie wiec chyba nie ma sensu pakowac sie w tansze substytuty. Logitech UltraX ma jedna bardzo pozytywna ceche. Jest w pewnym stopniu wodoszczelna wiec mozna ja myc pod kranem (kto je przy kompie wie jakie uciazliwe sa okruszki albo sok wylany na klaiwature..) moja przezyla juz 6 takich myc. Po operacji wystarczalo jej wytarcie recznikiem i mozna bylo dalej uzywac :) dlatego POLECAM! dla porownania mialem popularna niegyds klawiatrue Tracera - powiem w skrocie TRAGEDIA..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod uwagę Logitech ultra X- zwłaszcza że jest tania. Jednak komentarze ze strony sklep benchmark mnie odstraszyły. Po dłuższym intensywnym użytkowaniu scierają się klawisze i srebro pod rękami. Dodatkowo jednej osobie odpadł klawisz "k".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałem pod uwagę Logitech ultra X- zwłaszcza że jest tania. Jednak komentarze ze strony sklep benchmark mnie odstraszyły. Po dłuższym intensywnym użytkowaniu scierają się klawisze i srebro pod rękami. Dodatkowo jednej osobie odpadł klawisz "k".

1635399[/snapback]

No niestety tylko biala klawiatura nie oprze sie wycieraniu.. Klawisze faktycznie po jakims czasie sie scieraja - jednak mnie to nie przeszkadza bo i tak pisze bez patrzenia. Tez kiedys wypadl jakis klawisz jak ja mocno przecieralem recznikiem - ale po prostu wlozylem go z powrotem. Przypuszczam, ze po czasie zmienisz zdanie odnosnie nabytego produktu MT.. na mniej entuzjastyczne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...