Skocz do zawartości
CHECK-IT

Klawiatura z laptopowymi klawiszami

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam klawiatury z laptopowymi klawiszami , tzn takimi plaskimi.. Mam BTC 8190 ale cchce taka z laptopowymi bo jestem do takich przyzwyczjaony z laptopa :) Macie jakies propozycje do 200 zl? Musze do jutra sie zdecydowac.. Ps. Nie proponujsie DiNovo Logitecha bvo kosztuje 1200 zeta :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podobaja klawiatury z laptopow... Kurka.. jak teraz stukam w klawisze to az cieszko mi sie wydaje ;)...

 

ciekawy jestem czy ta klawiatura na allegro to jakis szmelc.. i czy nie rozpadnie sie po miesiacu....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo mi sie podobaja klawiatury z laptopow... Kurka.. jak teraz stukam w klawisze to az cieszko mi sie wydaje ;)...  

 

ciekawy jestem czy ta klawiatura na allegro to jakis szmelc.. i czy nie rozpadnie sie po miesiacu....

Ta z linka z allegro od tracera jest spoko. Mam juz jakies 3 miesiace i intensywnie jej uzywam ;) Juz kilka ciosow dostala i trzyma sie bardzo dobrze. Wygodna jest nawet do grania.

Goraco polecam ta klawe, chociarz to tylko tracer, to jest naprawde niezla.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Ja bym Ci za topic [te wykrzykniki] dal bana na tydzien.

2.Wchodzisz na komputronik.pl, pozniej do dzialu klawiatury, nastepnie klikasz na przegladanie wszystkich, u gory na klawisz aby wyswietlal obrazki i po kolei sie im przygladasz. Po jakims czasie znajdziesz interesujaca Cie klawiature.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO Najciekawszą klawiaturą laptopo-podobną jest Cooler Master EAK-US1.

 

Wykonanie bardzo eleganckie, klik cichy.

A gdzie taka klawiatura do kupienia?

Probuje wejsc na komputronik... ale nieestety nie udaje mi sie to zbytnio. :/

 

Widze ze w 4 kompie masz ta : http://sirius.pl/product.php?action=info&id=8390&sid=1 klawiature ... Jak ci sie ona sprawuje??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ona wyglada.. Mi osobiście bardziej sie logitech podoba :)

Czy jest zdjecie z "profilu" ... tzn jakie klawisze sa wysokie w porownaniu do klawiatury...

 

Na 1-10 jaka ocene dajesz?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia z profilu niestety nei znalazlem :( Ale powiem w poniedzialek/wtorek jak przyjdzie jak wyglada.. :) Ja poprawilem ^^ dzieki za sugestie ,a co do pasowania to powiem tyle.. "no ba! do mx500 tex ^^" A ocene dam jak przyjdzie i obejrze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ze to 140zl :/ ... co prawda ostatnio duzo pisze.. i mnei rece bola na tej klawiaturze starej... :/ <span style="color:red;">[ciach!]</span>nia jak fix ... Alescie mnie skusili... teraz nie bede mogl spac :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a no nie :) Ja zamawiam przez servisco.. Bo kosztuje 15 zeta i masz szybko i solidnie no i dla poczty nic nie ma ;p

hmmm nie wiedzialem ze to takie tanie... :] ... pomysle nad tym... Kurka... po co mi o tym mowiles... przez poczte bym sie zniechecil... a tak ... :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja.juz.na.ta.ULTRA.X.FLAT.poluje.od.miecha.i.upolowac.nie.moge...

od.2.tyg.mam.zamowiona.w.siriusie..dzis.dzwonilem.i.babka.mi.powiedziala.ze.mial

y.przyjsc.27.lutego.ale.nie.przyszly

dostawa.do.polski.ma.byc.ok.10.marca....

juz.sie.doczekac.nie.moge...!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja do takiej nie mogę się przyzwyczaić (używam takiej na zajęciach ze statystyki w inf.), jakoś "przez przypadek" podczas pisania naciskam sąsiednie klawisze :evil: Z resztą jak zamówisz w komputroniku (i dostaniesz) to sam stwierdzisz czy dasz radę z taką "wytrzymać" :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taa. Ja zamiawialem z tydzien temu w siriusie mowili ze beda 27 nie bylo.. Powiedzieli ze beda jednak 15 marca a wczroaj pani Ewa z Siriusa powiedziala ze juz sa.. Niestety w sobote bylem na gieldzie z qmplem i zakupiłem Flata i MX 500... zajebista klaiwaturka. Odrazu sie przestawilem z multimedialnej i pisze ze 2x szybciej! A wykonanie.. Eh.. Ta klaiwaturka powinna kosztowac 300 zeta ,a nie 140... FULL WYPAS!! polecam! Ps. Na giledzie watpie zeby kto ja dostal jeszcze.. W sobote u kolesia ktory je mial poszlo w 2h 50 sztuk i nasze 2 ostatnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...