Skocz do zawartości
Chaos Gdańsk

Blok na Proca

Rekomendowane odpowiedzi

znajomy pracuje na poczcie wiem co tam sie dzieje, a opakowanie jest zrobione tak żeby wytrzymało wściekłość i moc niszczycielską poczty, skrzyneczka jest z ekologicznej litewskiej brzozy można spokojnie spalić w kominku :) BTW pracuje od czasu do czasu w hurtowni przy załadunkach i rozładunkach sklejki i od czasu do czasu wyrwe coś tak więc opakowanie mieliśmy tak jakby gratis, i co najważniejsze wytrzymałe są :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skrzyneczka jest naprawdę super, gdyby tylko gwoździki były wbite trochę celniej...

 

BTW Na poczcie to pracują wogóle chyba jacyś byli ubecy, bo potrafią rozwalić doszczętnie zawartość paczki nie pozostawiając najmniejszych śladów na opakowaniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden wlotowy (srodkowy) - tuz nad rdzeniem, zeby jak najlepiej schlodzic najcieplejsze miejsce, dwa wylotowe, zeby ciecz mogla swobodnie w obie strony odplywac po przyjeciu mozliwie najwiekszej ilosci ciepla z miedzi :idea:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jeśli chodzi o WC to jestem początkujący... więc mam takie jedno małe pytanko (tylko nie krzyczcie na mnie za głośno :) ) Po co są w tym bloku wodnym aż trzy kroćce? :oops:

srodkowym zimna woda wlatuje bezposrednio nad rdzen a dwoma bocznymi ucieka. jest to spowodowane wzgledami wydajnosciowymi. najzimniejsza woda chlodzi bezposrenio jadro a dwa boczne pozwalaja na bardzo szybkie opuszczenie bloku prze ogrzana wode

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedź. Mam jeszcze jedno pytanie. Rozumiem, że nie da sie zamontować tego bloku na płytach głównych, które nie mają otworów wokół Socket'a? Bo raczej nie ma innej możliwości montażu? Owszem znalazłem zapinkę pozwalającą na montaż takiego bloku ale nie wiem jak jest z jej jakością, bawił się ktoś czymś takim ?

http://www.4max.pl/produkt.asp?g=83&gg=61&id=620

Standardowa zapinka z dociskiem przy trzech kroćcach chyba raczej nie wchodzi w grę. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

RW - Dokladnie ta zapinka idealnie nadaje sie np do nukleona (bo jest od Mate'a ;) ), 4 sruby z bloku przykrecasz wlasnie do niej i zapinasz na socket, pozniej regulujesz sile doscisku srubami, doskonale sie sprawuje na plytach bez dziur :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciesze sie że bloczki sie podobają i opakowanie :)

 

Moge zdradzić część nowego projektu, będzie jeden wlot i jeden wylot :)

 

taki powrót do korzeni, ale jeżeli sie nie okaże wydajniejszy od terazniejszego modelu to nie wyjdzie do seryjnej.

 

BTW na allegro wrzuciłem bloczek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj przydało by się aby ktoś wprowadził połlisz edyszyn morphlinga ten blok praktycznie w niczym nie ustepuję blokom pokroju nuka N2, spider ex czy uriela

i ma jedną unikalną zaletę 2 wloty dzięki temu nie ma plontaniny z wężami.

 

P.S. Czy morphling jest opatentowany :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm zależy ile by sztuk zeszło, gdyby było zamowienie na ogólnie 20 sztuk to zrobie. Aha no i ile dali byście za 1 sztuke.

IMO- cena powinna być nieznacznie niższa od Twojego aktualnego bloku- były by tylko dwie szybkozłączki/choinki/cotamjeszcze.

Jakby się kto pytał to ja się piszę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos juz moze jakies porownanie tego mamootha do innych blokow ? :D

bo mam na niego oko :D

moze mi se uda w przyszłym tygodniu z orbitalem porównac...ale nie obiecuje

oo to by mnie interesowalo bo aktualnie mam orbitala :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ma ktos juz moze jakies porownanie tego mamootha do innych blokow ? :D

bo mam na niego oko :D

moze mi se uda w przyszłym tygodniu z orbitalem porównac...ale nie obiecuje

oo to by mnie interesowalo bo aktualnie mam orbitala :D

Noo mnie też by interesował ten test.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZTANGIEL daj znać jak bloczki dojdą.

bloczki juz sa :D

dotarły w sobote lecz mnie nie było...dzis przyniosłem do domu.

 

dopiero sie przyjzałem bloczkom... sa super , solidnie zrobione nie przeciekaja...wierna kopia uriela2 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ten bloczek.Przepieknie i solidnie wykonany!!!!!!!!!!Na kadecie(bez wiatraka) i dziadoskej pascie :( ,juz jedzie do mnie arctik :D )mam w stresie 42C.A procek wywindowany na 2.4, 1.8 V i plytka Abicik .Oceniam wysoko!!!!Dobra robota :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZTANGIEL daj znać jak bloczki dojdą.

bloczki juz sa :D

dotarły w sobote lecz mnie nie było...dzis przyniosłem do domu.

 

dopiero sie przyjzałem bloczkom... sa super , solidnie zrobione nie przeciekaja...wierna kopia uriela2 :D

a nie miales problemu z mocowaniem z powodu krotkich srub ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SZTANGIEL daj znać jak bloczki dojdą.

bloczki juz sa :D

dotarły w sobote lecz mnie nie było...dzis przyniosłem do domu.

 

dopiero sie przyjzałem bloczkom... sa super , solidnie zrobione nie przeciekaja...wierna kopia uriela2 :D

a nie miales problemu z mocowaniem z powodu krotkich srub ??

sruby maja ok 6.5cm , zamocowałem bez najmniejszego problemu ... z checia napisałbym cos o wydajnosci bloczku ale ciagle mam jakies problemy sprzetowe , kupiłem proca od beno i cos z nim nie tak :(

 

zaczekam na wymiane i napisze

 

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poradziłem sobie z prockiem i dzis jeszcze raz montowałem ukaład w budzie , co za tym idzie mogłem jeszcze raz "przyjzec" sie srubom :wink:

 

jedna była jakas krotsza i opuszki palców mnie bola na maxa po walce z naciaganiem sprezynki.

 

aha jeszcze jedno - miałem dwa rodzaje nakretek do dokrecania :

wieksze->bardzo dobrze wchodza na sruby

mniejsze->tragiczne , mam nadzieje ze długo bloku nie bede zdejmował :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...