Skocz do zawartości
voo

avi - wmp9 problemy

Rekomendowane odpowiedzi

zainstalowalem windows media player 9.0 poniewaz mialem jeden filmik ktory nie chcial za nic ruszyc na 8ce - nie pomoglo nawet automatyczne zciaganie kodekow. Plik udalo sie odpalic, ale mam teraz nastepujacy problem... jesli tylko sa napisy o takiej samej nazwie jak plik zrodlowy(w txt), to wmp9.0 od razu je wlacza, probowalem w opcjach wylaczyc je, ale bez rezultatu, tak wiec wlaczajac np bestplayera pojawiaja sie napisy zarowno generowane przez bestplayera (mozna je skalowac, przesowac, etc, oraz napisy generowane przez wmp :( Drugi problem to obcinanie wyswietlanego obrazu (pliki avi), tzn podczas wyswietlania widac ze obraz jest obciety kawalek ze wszystkich stron, nie wazne czy w okienku czy na caly ekran, to samo w innych odtwarzaczach... Da sie to cholerstwo jakos odinstalowac??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, wersja 9 ma opcje napisow, ale nie jest to dopracowane, nic nie mozna zmieniac i bardziej przeszkadza... najgorsze jest jednak to obcinanie kazdego pliku avi podczas wyswietlania :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

WMP - o tym nie mam większego pojęcia bo nie używam, natomiast

spotakłem się z podwójnymi napisami u siebie w BestPlayerze. Nie

wiem czy u Ciebie to zadziała ale u mnie poskutkowało - wystarczy

przegrać gdzieś pliczek z napisami - byle nie był w tym samym folderze

co film i po problemie - przynajmniej u mnie to działało.

 

POZDRAWIAM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisy w WMP9 dotyczą odtwarzania DVD nie AVI

 

Oprócz tego że obcina po brzegach nie jest przypadkiem jeszcze powiększony obraz tak jak by zoom był?

tak, wyglada to jak by byl zoom, i to zarowno w okienku zalozmy 300x200 jak i na calym ekranie. a jesli o napisy chodzi, to skutkuje przegranie ich do innego katalogu, ewentualnie zmiana nazwy pliku, ale dziwne jest to, ze problemy zaczely sie wlasnie od instalacji wmp9 :? wiec to wlasnie na niego padlo moje podejrzenie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...