Skocz do zawartości
MadMat

[linux]Salckware problem z /mnt/ (nie widzi zadnego nosnika)

Rekomendowane odpowiedzi

mam dylemat: w mandrake jak czegos potrzebowalem z dyskietki wchdzilem mnt/floppy/ i mimo ze jest dyskietka w stacji folder jest pusty podobnie jest z mnt/cdrom - któryt jest poprawnie nagreany i jest identycznie mnt/hda wchodze i pusty folder. potrzebuje pewnego pliku skąd mam go wziąc ?? (mam go na CD dyskietce i dysku) moze mozna jakos zrobic zeby go bylo widac?? P.S. Salckware obsluguje FAT32 ?? jak nie to napiszcie czy mozna jakos zrobic zeby obslugiwal z góry THX !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moesz jasniej wez podaj kmendy plz !! a tak propo teraz widzi mi tylko CD-ROM ale mimo wszystko chcil bym miec wglad do plikoow na dysku. P.S. gdybys moogl napisz tutaj i na gg: 5266555 tzn kk :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na skrooty.... daj cie jeszcze gotowe polecenie do zamontowania dyskietki bo ja niec nie rozumiem z man mount

zainstaluj winde... jakiez to proste, prawda?

Wyjdź.

bez takich!! oplulem ekran ze smiechu! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak sie czyta takie cos to sie plakac chce tylko nie wiem czy ze smiechu czy ze smutku. Pisac wchodze do katalogu /mnt/cdrom ( nie zamontowany ) i katalog jest pusty coz za niespodzianka. Apropos tego typu pytan jeden za znajomych postanowil sie uczyc linuxa a jak ja to uslyszalem to mi sie nogi ugiely bo od razu najgorsze mysli przyszly po co on mnie o tym informuje :[...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Timm, gdyby Twój znajomy (czy też MadMat) chciał się uczyć a nie czekał na gotowce, to mały problem. Ja sam się uczę a jeszcze nie zadałem tu (ani gdzie indziej) żadnego pytania. Po prostu czytam, czytam a w dodatku czytam. Do tego trochę kombinuje i powoli dochodze do tego co i jak. Dzięki temu wiem co i dlaczego mi działa :)

 

Tu podziękowania dla grupy trzymajacej władze w dziale *nix za polecanie Slacka. Dawno temu probowałem RedHata i zostałem co nieco przez niego przywalony wszystkim co tam się znajdowało i działało lub nie - choć to też mozna zrzucić na moją słabą wtedy motywację.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...