Skocz do zawartości
saquer

over 260 FSB :)

Rekomendowane odpowiedzi

Widze ze ostatni topic o fsb to "FSB250 czyli tyle ile fabryka dala :]". Panowie !! Jeszcze ktos z zachodu zajrzy tutaj i bedzie wstyd :lol: Moze jedziemy dalej ?? :lol: Moze ja pierwszy ??

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 to duzo dobry wynik to ~235-240 nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 rekord wynosi ~270mhz .Zas intel to zupelnie inna bajka tutaj dobrym wynikiem jest FSB powyzej 300mhz duzo to ~330mhz a rekord do 400mhz... Tak więc lepiej skasuj tego posta :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 to duzo dobry wynik to ~235-240 nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 rekord wynosi ~270mhz .Zas intel to zupelnie inna bajka tutaj dobrym wynikiem jest FSB powyzej 300mhz duzo to ~330mhz a rekord do 400mhz... Tak więc lepiej skasuj tego posta :D

W zadnym wypadku nie chec ujmowac Twoim osiagnieciom :D nie chce rowniez szczycic sie swoim wynikiem, swoj wynik daje tylko na zachete, mam nadzieje ze wkrotce pojawia sie duzo wyzsze :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 to duzo dobry wynik to ~235-240 nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 rekord wynosi ~270mhz .Zas intel to zupelnie inna bajka tutaj dobrym wynikiem jest FSB powyzej 300mhz duzo to ~330mhz a rekord do 400mhz... Tak więc lepiej skasuj tego posta :D

W zadnym wypadku nie chec ujmowac Twoim osiagnieciom :D nie chce rowniez szczycic sie swoim wynikiem, swoj wynik daje tylko na zachete, mam nadzieje ze wkrotce pojawia sie duzo wyzsze :D

ale mi nie oto chodzi :D tylko o to ze FSB 250 z Nforce2 > FSB 260 z Intela :D. W sumie dobry taki topic. Sam bym sie poscigał ale mam mnoznik 18x :/ .A topic w sumie dobry bo jest pare osób z wysokim FSB z intela na tym forum!

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam serwera dzialajacego ale mam zrzut z 334mhz fsb / 330 stable

:lol: :roll: eeeeeee nie przejmuj sie tymi zrzutami......

Temu panu juz dziekujemy... :lol:

 

.A topic w sumie dobry bo jest pare osób z wysokim FSB z intela na tym forum!

pozdro

no :) Panowie nie krepowac sie :)

 

:arrow: nie ma sie czym narazie szczycic, ale moze za niedlugo bedzie lepiej.

un_ix: i ty mi sie pytasz gdzie proca nabylem ? :lol: Widze ze ci malo :D

 

Dam jutro update wezme z pracy co sie da... czlowiek sie stara a tu wszystkim malo :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: spyker (banan) - nie ladnie tak kopiowac czyjs (konkretnie to moj) screen i go przerabiac. ten 'banan' w Twojej ksywce chyba za jakis czas stanie sie rzeczywistoscia, jesli bedziesz tak postepowal.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: spyker (banan) - nie ladnie tak kopiowac czyjs (konkretnie to moj) screen i go przerabiac. ten 'banan' w Twojej ksywce chyba za jakis czas stanie sie rzeczywistoscia, jesli bedziesz tak postepowal.

przepraszam chcialem zobaczyc czy sie ktos skapnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam serwera dzialajacego ale mam zrzut z 334mhz fsb / 330 stable

:lol: :roll: eeeeeee nie przejmuj sie tymi zrzutami......

Temu panu juz dziekujemy... :lol:

 

 

ty chyba niedoceniasz tego pana (od razu widać że poczatkujacy uzestnik... :lol: )

 

 

 

 

przepraszam chcialem zobaczyc czy sie ktos skapnie

:lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam serwera dzialajacego ale mam zrzut z 334mhz fsb / 330 stable

hmm chyba zapomniałeś że u mnie możesz hostować :D

 

:arrow: nie ma sie czym narazie szczycic, ale moze za niedlugo bedzie lepiej.

berkut i un_ix powiedziedzcie mi o ile pamietacie jak biegały wasze płyty przed modami bo moja chodzi teraz na max 275 i zastanawiam sie czy po modach dobije do 300 (docelowo chciałbym 315-320 ale to po zmianie chłodzenia)

 

szczególnie berkut powiedz jakie mody zrobiłeś na biednej IC7 i czy bez problemu chodzi na te 330

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

[...]

berkut i un_ix powiedziedzcie mi o ile pamietacie jak biegały wasze płyty przed modami bo moja chodzi teraz na max 275 i zastanawiam sie czy po modach dobije do 300 (docelowo chciałbym 315-320 ale to po zmianie chłodzenia)

[...]

:arrow: narazie wykonalem Vmem mod'a, ale na dniach zabieram sie za Vtt mod'a bo bez niego dalej ani rusz. przed Vmem mod'em wyciagalem 270 FSB w trybie single i 260 FSB w trybie dual. obecne 290 FSB jest w dual'u, ale to nie jest jeszcze max.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:arrow: nie ma sie czym narazie szczycic

Eeee tam nie ma. Zrobiles vmoda - samo nie przyszlo :D ja bym sie szczycil :)

przepraszam chcialem zobaczyc czy sie ktos skapnie

Rewelacja. Bravo dla ciebie :) Mogles zalozyc topic sam, a nie ja sie narazam na krytyke ;) a ty bezkarnie podpinasz sie pod topic :D

ty chyba niedoceniasz tego pana (od razu widać że poczatkujacy uzestnik... :lol: )

Mylisz sie :) Czytam forum o wiele dluzej niz jestem zarejestrowany i wiem o wiekszosci jego przedsiewziec ;) Jednakze, jak slusznie zauwazyles ze jestem 'poczatkujacym uzytkownikiem' a ty juz jestes 'stalym bywalcem' to moze sluz za przyklad i nie pisz 'off topic' tyko staraj sie wniesc cos do topicu ok ? bedzie nam wszystkim milej ;)

Wybacz ta drobna zlosliwosc, ale jakos tak wszyscy na mnie napadli i musialem gdzies odreagowac ... ;)

Dam jutro update wezme z pracy co sie da... czlowiek sie stara a tu wszystkim malo  :lol:

Ale klamczuch, wymienil zasilacz i jednak to chyba max plyty bez modyfikacji ;)

ja planuje 3 od razu - vtt, vmem i vnorth

Brawo dla tego pana :) Bacznie sledze ten temat ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 to duzo dobry wynik to ~235-240 nie ma co sie szczycic... FSB 250mhz z AMD s462 rekord wynosi ~270mhz .Zas intel to zupelnie inna bajka tutaj dobrym wynikiem jest FSB powyzej 300mhz duzo to ~330mhz a rekord do 400mhz... Tak więc lepiej skasuj tego posta :D

W zadnym wypadku nie chec ujmowac Twoim osiagnieciom :D nie chce rowniez szczycic sie swoim wynikiem, swoj wynik daje tylko na zachete, mam nadzieje ze wkrotce pojawia sie duzo wyzsze :D

 

Saquer chodzi ci ten Geil pc4000 na 250FSB ???

Mialem Przedtem 4x256 pc4000 ultra od Geil i chodzil kiepsko na Abit IC7-Max3 250 FSB byl max ale na P4c800-e Deluxe juz lepiej 253 FSB :) !

A-DATA 4000 i chulaja na ABITI ponad 280FSB :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my standartowo 100 lat za muzynami ...

we have a new record !

Hmmm... Przeciez berkut zapodal screena z 334 FSB to o co Ci chodzi ? :roll:

 

Saquer chodzi ci ten Geil pc4000 na 250FSB ???

Mialem Przedtem 4x256 pc4000 ultra od Geil i chodzil kiepsko na Abit IC7-Max3  250 FSB byl max ale na P4c800-e Deluxe juz lepiej 253 FSB :) !

A-DATA 4000 i chulaja na ABITI ponad 280FSB :)

Chodzi, chodzi i to jak ;) Zreszta innego wyjscia nie ma - przeciez PC4000 pracuja 500MHz :lol: Ciesze sie ze udalo mi sie go wymiecic za te chu**we Kingstony. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my standartowo 100 lat za muzynami ...

we have a new record !

Hmmm... Przeciez berkut zapodal screena z 334 FSB to o co Ci chodzi ? :roll:

 

;)

umiesz rozrużnić platformy .....???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my standartowo 100 lat za muzynami ...

we have a new record !

Hmmm... Przeciez berkut zapodal screena z 334 FSB to o co Ci chodzi ? :roll:

 

;)

umiesz rozrużnić platformy .....???
a Ty umiesz zastosowac sie do polskiej ortografii...???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my standartowo 100 lat za muzynami ...

we have a new record !

Hmmm... Przeciez berkut zapodal screena z 334 FSB to o co Ci chodzi ? :roll:

 

To takze 100 lat za murzynami jak to okreslil LPC

 

340-360 byloby ok..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a my standartowo 100 lat za muzynami ...

we have a new record !

Hmmm... Przeciez berkut zapodal screena z 334 FSB to o co Ci chodzi ? :roll:

 

;)

umiesz rozrużnić platformy .....???
a Ty umiesz zastosowac sie do polskiej ortografii...???
bij na baze cienkicham(kolejny poscik do kolekcji..oczywiscie ma sie do tematu jak piernik.... :wink: ),

 

Dfi LanParty Rev B - wie ktos gdzie w polsce mozna to cacko dostac i za ile ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...