Skocz do zawartości
michalak

Zobaczcie tylko czym "wożą" się młodzi szejkowie !

Rekomendowane odpowiedzi

http://www.m5board.com/vbulletin/showthrea...ead.php?t=27223

To w Bahrainie

 

 

Jak chcecie więcej to w nowym AutoMoto jest artykół o Street Racingu w Dubaiu.

 

"Jedynym zajęciem mężczyzn do 30 roku życia jest wydawanie pieniędzy ojców"

 

a w "Bahrainie" nawet 10-15 latkowie mają już swoje np. BMW M5 tylko że z kierowcami.

Można sobie pomarzyc tylko :(

 

edit:

"Actually the owner of the Hamann M3 asked me that and said he would have brought his brand new yellow/Black +yellow 996 TT if that was going to be the case (got it for his birthday about 2 weeks ago)..."

Fajnie nie?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini Diablo - od zawsze był moim samochodem marzeń  :(

Ja problemu nie widze. Pakuj sie, zapitalaj do Arabów. Idź sobie na jakąś pustynie [napewno jakąś znajdzie] zrób pare dziurek - może trafisz na rope :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprezentujcie mi to:

Dołączona grafika

albo to:

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

Co się dziwić, siedzą na ropie w zakątku Zatoki Perskiej i mają w Arabii Saudyjsiej 1/4 rozpoznanych zasobów na świecie. Też bym tak chciał, chociaż trudniej przy takiej gotówce odpowiednią kobietę znaleźć, która by nie leciała tylko na kase :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee tam .. Kazdy madry wie ze mega furą jest Ford Mustang

 

Dołączona grafika

Dołączona grafikaDołączona grafikaDołączona grafika

Po pierwsze zdjęcia nie działają, a po drugie, Mustang jest zupełnie nie związany z tematem.

 

P.S.

Poprzeglądajcie sobie posty gościa o ksywie Black M5 na stronie tego forum M5, to własnie do niego należy to uturbione czarne 605konne M5 co jest na zdjęciach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że takie fury mają, jak nie potrafią wykorzystać 50% ich możliwości nawet.Wiadomo przecież, że czarni i araby nie potrafią jeździć - nie chcę , żeby rasizmem powiało, chociaż siłą rzeczy powiało, ale taka jest prawda.Jak zobaczycie jakiegoś arabskiego , albo czarnoskórego sportowego kierowce to dajcie mi znać.Bill Cosby swego czasu chciał udowodnić, że czarni potrafią jeździć , wpakował w to parę milionów $$$ i niestety nic nie wyszło.

Z reszta - goście którzy potrafią takimi furami jeździć tak jak się powinno nimi jeździć nie cykają sobie fotek jakie mają fury, tylko nimi jeżdżą - ci kolesie na zdjęciu to lamieria, która ma elektoniczne ograniczenia tzn baby-blokady na 60 albo 100 km/h nałożone przez tatusiów.Zwykłym polonezem za 10k PLN można takich gostków ośmieszyć.

Kiepskie to w sumie, nie warte posta....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lamborghini Diablo - od zawsze był moim samochodem marzeń  :(

A ja mam zdjecie z zoltym Lamborghini Diablo :) Jak bylem w Austrii to na Shell'u stalo i nie moglem sie oprzec aby nie zrobic zdjecia ;) Czekalem na wlasciciela zeby zrobic sobie w srodku ale nie przychodzil przez pol godziny (mielismy postoj na Shellu z kolonia :P )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że takie fury mają, jak nie potrafią wykorzystać 50% ich możliwości nawet.Wiadomo przecież, że czarni i araby nie potrafią jeździć - nie chcę , żeby rasizmem powiało, chociaż siłą rzeczy powiało, ale taka jest prawda.Jak zobaczycie jakiegoś arabskiego , albo czarnoskórego sportowego kierowce to dajcie mi znać.Bill Cosby swego czasu chciał udowodnić, że czarni potrafią jeździć , wpakował w to parę milionów $$$ i niestety nic nie wyszło.

Z reszta - goście którzy potrafią takimi furami jeździć tak jak się powinno nimi jeździć nie cykają sobie fotek jakie mają fury, tylko nimi jeżdżą - ci kolesie na zdjęciu to lamieria, która ma elektoniczne ograniczenia tzn baby-blokady na 60 albo 100 km/h nałożone przez tatusiów.Zwykłym polonezem za 10k PLN można takich gostków ośmieszyć.

Kiepskie to w sumie, nie warte posta....

A znasz Mohhameda ibn Sulijame? Bardzo znany kierowca rajdowy. A ograniczeń do 100 nie mają sądząć po opisach ich wyścigów, filmikach oraz czasach na 1,4 mili a nie do 100km/h ;)

 

edit:

A w dubaiu jak chce się "elita" ścigać to dla następcy tronu wyłączają autostrade gdzie może się ponad 300km/h pościgać a w dodatku policja obstawia teren aby nikt mu nie przeszkodził.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znam żadnego mahometa - jeśli twierdzisz , że jest znany, to uzasadnij dlaczego - dobrze by było , żeby coś wygrał, najlepiej poza własnym podwórkiem.Śledzę w miarę możliwości rajdy i F1 i jakoś nie obił mi sie o uszy ten mistrz.Co do tych wyścigów - wyłącz kolesiom ESP i się skończą wyścigi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co z tego, że takie fury mają, jak nie potrafią wykorzystać 50% ich możliwości nawet.Wiadomo przecież, że czarni i araby nie potrafią jeździć - nie chcę , żeby rasizmem powiało, chociaż siłą rzeczy powiało, ale taka jest prawda.Jak zobaczycie jakiegoś arabskiego , albo czarnoskórego sportowego kierowce to dajcie mi znać.Bill Cosby swego czasu chciał udowodnić, że czarni potrafią jeździć , wpakował w to parę milionów $$$ i niestety nic nie wyszło.

Z reszta - goście którzy potrafią takimi furami jeździć tak jak się powinno nimi jeździć nie cykają sobie fotek jakie mają fury, tylko nimi jeżdżą - ci kolesie na zdjęciu to lamieria, która ma elektoniczne ograniczenia tzn baby-blokady na 60 albo 100 km/h nałożone przez tatusiów.Zwykłym polonezem za 10k PLN można takich gostków ośmieszyć.

Kiepskie to w sumie, nie warte posta....

ALE TY JESTES GLUPI. To jest klasyczna "polska" zazdrosc. Przez takich jak ty ten kraj (Polska) jest taki jaki jest. To ze tobie sie nie udalo w zyciu nie znaczy ze kazdemu sie ma nie udac.

Ja do tych ludzi nic nie mam, niech maja jezdza i sie ciesza, moze kiedys ja tez bede mial taka fure.

Zaloze sie ze nawet poldka nie masz.

 

[Tu był głupi obrazek. Usunięty przez Miope]

 

EDIT: Jak cos chcesz to pisz na priv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi by wystarczylo skromne Volvo V40 :roll:

 

zolta beemka i fioletowe lamborghini sa paskudne :mrgreen:

Lamborghini Diablo musi być żółte tak jak Ferrari jest czerwone , to już chyba taka etykieta tego samochodu , a ten fioletowy kolor to faktycznie porażka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi by wystarczylo skromne Volvo V40 :roll:

 

zolta beemka i fioletowe lamborghini sa paskudne :mrgreen:

Lamborghini Diablo musi być żółte tak jak Ferrari jest czerwone , to już chyba taka etykieta tego samochodu , a ten fioletowy kolor to faktycznie porażka

Lepsze czarne ferrari niż maluch ferrari red ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...