Skocz do zawartości
DeeSeL

Statystyki SETI@Home zawsze aktualne ;)

Rekomendowane odpowiedzi

to ja zarejestrowalem naszego teama w orionie bo mi sie te statsy strasznie spodobaly...  :wink:

No to ci się chwali :D

Hmmmm nadal mamy 85 luser'ów w 'stanie' inactive. To troche kiepskawo :(.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja zarejestrowalem naszego teama w orionie bo mi sie te statsy strasznie spodobaly...  :wink:

No to ci się chwali :D

Hmmmm nadal mamy 85 luser'ów w 'stanie' inactive. To troche kiepskawo :(.

No żeby nie bylo, że to Cammel :wink:

Nic niestety nie zrobisz z tym, że ludzie nie liczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja zarejestrowalem naszego teama w orionie bo mi sie te statsy strasznie spodobaly...  :wink:

No to ci się chwali :D

Hmmmm nadal mamy 85 luser'ów w 'stanie' inactive. To troche kiepskawo :(.

No żeby nie bylo, że to Cammel :wink:

Nic niestety nie zrobisz z tym, że ludzie nie liczą.

no kurcze nie mam zamiaru sie nawet podszywac, wilkie dzieki i jak juz poprzednik napisal chwala ci za zarejsetrowanie!!!!!

 

a co do reszty,.. juz byly meile wysylane... ale moze troche watkow?? tzn proponuje sie pochwalic kogo sie wysmiglo na ktore miejsce sie awansowalo?? moze rywalizacja zmobilizuje ludzi do walki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co do reszty,.. juz byly meile wysylane... ale moze troche watkow?? tzn proponuje sie pochwalic kogo sie wysmiglo na ktore miejsce sie awansowalo?? moze rywalizacja zmobilizuje ludzi do walki?

No nie wiem czy tak zmobilizuje. Międzyinnymi z tego powodu, że nie długo zamykają SETI. Po drugie jak ktoś liczy sam a nie w subteam'ie bądź nie poinstalował klientów SETI na większej ilości kompów nie ma zbytniej mobilizacji wysyłając od 2-12 wu/dzień. Oczywiście IMHO ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja chyba pospadam troche. moj Athlon 1700+ zDurniał (spalilem cache) i teraz mam pozyczonego Athlona 700. I zamiast 2:30 licze 8 godzin  :evil:

Hmmmmmm ja 3 miesiące temu, przez SETI w sumie, straciłem Athlona 2000+ ale kupiłem Durnia którego jeszcze bardziej wykręciłem więc nie narzekam :D.

 

Sorry, że robie trochę NTT :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

twin lub ktos inny, nie kumam nic a nic z tego programu i nie wiem jak go skonfigurować, moze mi ktoś pomoże bede wdzięczny, na priv albo tutaj, moze komuś tez sie przyda :)

 

Pozdrowionka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CHłopaki czym sprawdzić ile z każdego kompa idzie na jedno konto, chodzi mi o taką wewnetrzną statystyke.

Tu masz napisane piąte przez dziesiąte ;)

 

http://helios.et.put.poznan.pl/~bad/seti/s.../setiqueue.html

 

i tu tez :)

 

http://www.seti.gorzow.org/index.php?lnk=faq#queue

 

 

:lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm

 

Troche drazni mnie balagan (i nietylko) w tym dziale. Jak to sie szybko nie zmieni to trzeba bedzie pomyslec o zmianie team'u.

 

Moze na BARWKOMP  :?:

a konkretniej? co Cie tak drazni? kurde jak by byl "nasz" moderator to lepiej by bylo... a tak ..... a co do przenosci... tylko nie barwkomp!!! :) wszystko inne ale nie barwkom!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm

 

Troche drazni mnie balagan (i nietylko) w tym dziale. Jak to sie szybko nie zmieni to trzeba bedzie pomyslec o zmianie team'u.

 

Moze na BARWKOMP  :?:

to głównie brak modera od spraw seti a zresztą dla mnie nie potrzezebne są żadne wodotryski jak w brawkompie, ja liczę tylko dla rywalizacji z brawkompem i tylko to sie liczy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm

 

Troche drazni mnie balagan (i nietylko) w tym dziale. Jak to sie szybko nie zmieni to trzeba bedzie pomyslec o zmianie team'u.

 

Moze na BARWKOMP  :?:

a konkretniej? co Cie tak drazni? kurde jak by byl "nasz" moderator to lepiej by bylo... a tak ..... a co do przenosci... tylko nie barwkomp!!! :) wszystko inne ale nie barwkom!!!

Moje niezdecydownie motywuje tym, iz m.in brakuje tu mod'a tego dzialu. Nie widze zadnego dzialania ze strony zalozycieli tego forum, bo taka grupa w SETI to raczej jako taka reklama strony a podejscie founderow male zeby nie powiedziec zadne :(.

A czemu nie do BARWKOMP :?:

 

P.S. I nie o 'wodotryski' akurat mi chodzi :(

Oni jakos bardziej intensywnie 'walcza' i na forum 'cos' sie dzieje :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DeeSeL nie rób mi/nam tego. Skupmy się na liczeniu, prowadzeniu

dyskusji aby ten dział i cała grupa nie umarła, jest jeszcze trochę

do osiągniecia w "starym" projekcie. :D

 

Głowa do góry! Liczymy dalej, proszę nie siać pesymizmu. :P

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm

 

Troche drazni mnie balagan (i nietylko) w tym dziale. Jak to sie szybko nie zmieni to trzeba bedzie pomyslec o zmianie team'u.

 

Moze na BARWKOMP  :?:

a konkretniej? co Cie tak drazni? kurde jak by byl "nasz" moderator to lepiej by bylo... a tak ..... a co do przenosci... tylko nie barwkomp!!! :) wszystko inne ale nie barwkom!!!

Moje niezdecydownie motywuje tym, iz m.in brakuje tu mod'a tego dzialu. Nie widze zadnego dzialania ze strony zalozycieli tego forum, bo taka grupa w SETI to raczej jako taka reklama strony a podejscie founderow male zeby nie powiedziec zadne :(.

A czemu nie do BARWKOMP :?:

 

P.S. I nie o 'wodotryski' akurat mi chodzi :(

Oni jakos bardziej intensywnie 'walcza' i na forum 'cos' sie dzieje :o

Tak sie składa że codziennie czytam forum brawkompu fakt ze więcej jest postów i aktywności userów ale 80% tego to bezssensowne nie wnoszące do tematu posty min koksika i kwasa :) no ale chłopaki się w ten sposób motywują się do liczenia żeby łyknąć nie kogo innego ja tweaka :) najwięcej wkładu w te 20% rzeczowych postów i statysatyk mają głównie co najwyżej 4 osoby 8O

ps DeeSel nie rób nam tego i nie odchodż 8O w obecnej sytuacji nie możemy sobie pozwolić na utrate ani jednego wu :evil: ja i tak robie co mogę żeby zmobilizować ludzi do liczenia wysłałem ze 200 pw do forumowiczów ufundowałem nagrodę i jusz pomału brakuje mi pomysłów :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmmmmm

 

Troche drazni mnie balagan (i nietylko) w tym dziale. Jak to sie szybko nie zmieni to trzeba bedzie pomyslec o zmianie team'u.

 

Moze na BARWKOMP  :?:

a konkretniej? co Cie tak drazni? kurde jak by byl "nasz" moderator to lepiej by bylo... a tak ..... a co do przenosci... tylko nie barwkomp!!! :) wszystko inne ale nie barwkom!!!

Moje niezdecydownie motywuje tym, iz m.in brakuje tu mod'a tego dzialu. Nie widze zadnego dzialania ze strony zalozycieli tego forum, bo taka grupa w SETI to raczej jako taka reklama strony a podejscie founderow male zeby nie powiedziec zadne :(.

A czemu nie do BARWKOMP :?:

 

P.S. I nie o 'wodotryski' akurat mi chodzi :(

Oni jakos bardziej intensywnie 'walcza' i na forum 'cos' sie dzieje :o

Tak sie składa że codziennie czytam forum brawkompu fakt ze więcej jest postów i aktywności userów ale 80% tego to bezssensowne nie wnoszące do tematu posty min koksika i kwasa :) no ale chłopaki się w ten sposób motywują się do liczenia żeby łyknąć nie kogo innego ja tweaka :) najwięcej wkładu w te 20% rzeczowych postów i statysatyk mają głównie co najwyżej 4 osoby 8O

ps DeeSel nie rób nam tego i nie odchodż 8O w obecnej sytuacji nie możemy sobie pozwolić na utrate ani jednego wu :evil: ja i tak robie co mogę żeby zmobilizować ludzi do liczenia wysłałem ze 200 pw do forumowiczów ufundowałem nagrodę i jusz pomału brakuje mi pomysłów :evil:

spider dobrze mówisz, mnie tez zastanawia dlaczego prawie nikt nie pisze na tym forum tylko kilka osób czy snap nie może wysłąć do wszystkich w teamie jakiegoś powiadomienia?? a co wogóle ze snapem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...