Skocz do zawartości
Mrozial

USB SIE WYLACZA - PROBLEM :(

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wszystkim! Od jakiegos czasu wylacza mi sie usb, mam podpiete do niego myszke i modem netowy, system xp, plytka msi pro 2a, gdy wylacze kompa i odpale ponownie wszystko znowu dziala, czasami tez komp mi sie ni stad ni z owad zresetuje sam nie wiadomo czemu, czasami widac niebieski obraz z bialymi literami na calym ekranie a czasami nie, mieliscie cos takiego - co to moze byc :( POMOZCIE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Port chyba nie jest fizycznie uszkodzony, obchodze sie z czesciami delikatnie, moze pare razy przy wlaczonym przelaczalem pod inne usb i pod tamtymi dodatkowymi to samo sie dzialo - gdzie jest ten podglad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Port chyba nie jest fizycznie uszkodzony, obchodze sie z czesciami delikatnie, moze pare razy przy wlaczonym przelaczalem pod inne usb i pod tamtymi dodatkowymi to samo sie dzialo - gdzie jest ten podglad

Panel Sterowania/Narzędzia Administracyjne/Podgląd Zdarzeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze to poprostu windows wylancz zasilanie.

Zrob tak:

panel sterowania-system-sprzet-menadzer urzadzen-kontrolery uniwersalnej magistrali szeregowe-glowny koncentrator USB-wlasciwosci-zarzadzanie energia....

I tam odznacz opcje " zezwalaj komputerowi na wylaczenie tego urzadzenia w celu oszczedzania energi"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...