Skocz do zawartości
MARTiiii

Modyfikacje Budy Tracera od początku do finału {FOTY}

Rekomendowane odpowiedzi

zaczyna mi się podobać modzik. Zaciekawił mnie i pomyślałem o swojej obudowie, niedługo też się zabiore nad upiększeniem jej a narazie śledze twoje postępy.

 

Tak trzymaj "MARTiiii" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spoko modzik (bardzo ładny kolor )

 

Mamy pytanko co do kontrolera wenlytatorów - jak będziesz go podświetlal- tzn. czy będziesz mial wyłącznik podświetlenia oraz po ile diod przeznaczasz na jedną gałkę (przełącznik)

 

Pozdrawiam i GL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mniej więcej takie ustawienie tego kontrolera:

I II III II I

 

I - to 2 wyłączniki 3 pozycyjne do wentyli (każdy będzie dwoma sterował). Będą chodzić na 12V(pomarańcz LED) i 5V (czerwony LED)

II - to wyłączniki oświetlenie na zew (czerwony LED)

III - to sterowanie oświeltniem wew. budy. (czerwony LED)

 

W skrócie coś takiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no no .. ładnie ładnie .. ciekawy pomysł moglbys dac jakies foto front panelu z zamontowanym wiatrakiem? BO tez mi taki pomysł wpadł do głowy. Mam taka sama bude tylko nowsza z USB i troche większa jest chyba. W sumie tez sie przymierzam do modowania .. na pierwsyz ogien pojdzie okno w sciance . a potem front panel tylko potrzebuje dobrego pomysłu ..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...