Skocz do zawartości
ModdingKing

Project Toxic Revolution *56k warrning

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj dopadłem nowy plugin do winamp 5.03 który w pełni współpracuje z LCD grafik oto rezultaty miłej zabawy :D

Dołączona grafika

 

jutro LCD montuje w budę bedzie trochę z tym zabawy ale efekt może być wielki :D jeżeli moje plany się sprawdzą. Jak zrobię mój następny krok w modowaniu dam all na forum :D jak zawsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się męczyłem z obróbką szpachli na przednim pabelu budy i z idealnym wpasowaniem mojego zasobnika na wode w ten panel. Było ciężko ręce mnie bolą od scierania szpachli. Jutro dokończę obróbkę szpachli i dam nowe zdjęcia. Mam zamiar jutro tez wycinać otwór pod tego LCD bo dzisiaj chyba już mi się nie uda tego zrobić myślę że na koniec tygodnia będzie już chyba malowanko panelu przedniego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to daje :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

czarnymi zakresleniami widać kilka niedociągnięć które jutro będą naprawiane po przez polerke papierem wodnym 1200. Ale powirzchnia jest prawie idealnie gładka :D

 

no i jak widać zasobnik do wody bedzie jednak przeźroczysty z wlotami na boku widac w tle na ostatnim zdjęciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

kiedy takie zeczy beda dostepne w PL ?:( / czym latwo wypinac kostki ?? jakis magiczny długopis ?? jest do dostania gdzies bo jak pomysle ze musze moja wtyczke od radka rozmatować igła to mi sie plakac chce :( thorn jak narazie zapowiada sie wyśmienicie ale nie zapeszam , kiedy otwarcie sklepu na twojej stronce ?? beda jakies konkretne zeczy do moddingu ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączona grafika

kiedy takie zeczy beda dostepne w PL ?:( / czym latwo wypinac  kostki ?? jakis magiczny długopis ?? jest do dostania gdzies bo  jak pomysle ze musze moja wtyczke od radka rozmatować igła to mi sie  plakac chce :( thorn jak narazie zapowiada sie wyśmienicie ale nie zapeszam ,  kiedy otwarcie sklepu  na twojej stronce ?? beda jakies konkretne zeczy do moddingu ??

już niedługo będzie to dostępne w sklepie realitynet.pl ale na to trzeba czasu :D sklep już niebawem a rzeczy do modingu bedzie duzo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Następny dzień pracy nad modem się kończy. Dzisiaj celem moim było przygotowanie miejsca pod LCD w panelu przednim i prawie się udało zostały tylko małe poprawki i bedzie gotowe do malowania. A oto rezultaty pracy oj ręce bolą i to bardzo !

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

No właśnie musiałem rozbroić LCD by zrobić mu miejsce myślę, że będzie działał potem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już są dalsze plany modowania :D

 

Od wtorku zaraz po świętach zabieram się za malowanko panelu przedniego i wykończenie go :D

Po drugie przyjdzie czas na modowanie Areogate, CDRW, DVD, myślę że do konca next week także zrobię już all pod chłodnice do wc a jest co robić :D

 

Chłodnica do WC bedzie na górze budy a góra obudowy będzie na 90% zawierała elementy w których chyba będę pionierem w Polsce :D ale o tym już nie bawem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

troche mnie tu nie było ale nie leniłem się :D

 

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

dzisiaj było malowanko po długich i męczących szpachlowaniach i czyszeniach których było tyle, że nie zliczę już :D ale się udało powieżchnia idealnie gładka połysk lustro :D wkońcu zaczyna się powolutku wyłaniać efekt pracy. Jutro następna porcja roboty :D ale efekty będą

Acha jeżeli chodzi o kolor to jest Kawasaki NINJA 3.0 jest jaśniejszy od popularnej farby na motorach kawasaki. Numer katalogowy farby to MOTIP 44400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jednak wczesniej daje up ponieważ skonczył mi się spray zielony :( wiec pryskanie budy całej musi odbyć sie dopiero w tygodniu :D narazie to co dzisiaj zrobiłem chodz nie wszytko pokazałem. Jednak zdjęcia będą jeszce wieczorkiem :D

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn re5pect za niezle malowanko, wole matowe farby ale jest spoko. jedyna rzecz ktora mi sie nie podoba to kolor, troche za jaskrawy, ale to kwestia gustu. mam nadzieje ze wytniesz ten kawalek szkieletu za pojemniczkiem (pieprzniczka). zrzygnowales w koncu z tych rdzawych klimatow?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj Thorn Thorn ja cie normalnie zabije dajesz mi tyle inspiracji ze chyba nie skoncze swojego nigdy ... :)) nie bede wiecej pisal The Best :) , mialem nie malowac koszykuw i plastikow ale tak popatrzylem teraz na moje zielone revolteci UV reactive i se mysle czemu nie :) szkoda ze ja nie moge tak jak ty updetowac tego co robie zdjeciami ale nie mam niestety aparatu cyfrwego bedziecie musieli poczekac az skoncze wszystko to wtedy sie od kogos pozyczy :) najbardziej podziwiam cie za malowanie tego frontu .... ale ja na tyle odwazny nie jestem i zewnetrzne malowanie sobie darowalem chodz mialem ochote ale teraz to juz troche za puzno za duzo zeczy juz porobilem.

Full respect i jeszce pytanko czy matowiles koszyki przed malowaniem ?? i jechales je bezbarwnym ?? Aha i mam pytanko do was ma ktos moze albo wie gdzie mozna dorwac jeden koszyk ?? :) bo kurde rozmontowalem dolna polke i i braknie mi jednego koszyka :/ :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swietnie to wyglada. ALE mysle ze z przodu budy powinna byc troche wieksza roznorodnosc kolorow, np. dodaj troche czarnego lub niebieskiego koloru z przodu budy. To nie bedzie tak dobrze wygladalo wszystko zielone

 

Swietnie Ci idzie, trzymaj tak dalej :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn mozesz cos wiecej napisac jak pomalowales elementy plastikowe ?? fronty cdromów i najbardziej mnie interesujaca czesc czy dawales jaki podklad , badz matowiles koszyki i front budy ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Thorn mozesz cos wiecej napisac jak pomalowales  elementy plastikowe ?? fronty  cdromów  i najbardziej mnie interesujaca czesc czy dawales jaki podklad , badz matowiles  koszyki i front budy ??

ELEMENTY PLASTIKOWE :

 

najpierw papier ścierny wodny 280 i ścierasz do gładkiej powierzchni, potem jedziesz jeszcze raz papierem 600 aby uzyskać gładkość. Następnie walisz podkład pod plastiki Plastic Primer MoTIP. Czekasz aż wyschnie lekko matujesz go papierem wodnym 600 do gładkości potem odtłuszczasz i malujesz cieniutką warstwą już farby potem jeszcze 2 warstwy farby, lekko matujesz znowu 600 no i lakier bezbarwny MoTip 04009 - Pamiętaj, że używałem wszytkiego z firmy MoTip !

 

ŚRODEK OBUDOWY :

 

Dałem tylko podkład o kolorze szarym MoTip i na to kolor Motip a na koniec 3 warstwy lakiery bezbarwnego MoTip 04009

 

Chyba starczy taki opis :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to ja sie spytam ile dales za te farby ogolnie ??

Ceny 1 puszki spayu

 

Kolor - 35-40 zł

Podkład normalny do metalu - 25 zl

Podkład do plastiku - 40 zł

Lakier bezbarwny - 27 zł

 

u siebie w modzie straciłem

 

3x kolor

1x podkład do plastiku

2x podkład do metalu ( jeszcze zostało 1/2 gdzies puszki)

2x lakier bezbarwny

 

musze dokupić jeszcze do moda

2x kolor

1x podkład do metalu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłem troch dzisiaj przedni panel by bardziej wpuści pieprzowniczkę :D nrochę szpachli znowu poszło no i kawałek malowania mnie czeka ale spoko co spułem naprawie by było znowu idealnie. Pieprzowniczkę wpuściłem na 3/5 teraz będzie git :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...