Skocz do zawartości
a6addon

FX5900 XT PIXELVIEW 128MB jak dla mnie bomba

Rekomendowane odpowiedzi

Ajdaho!

No nie! Nie mam do Ciebie juz siły! Czy ty jestes taki inny i nie możesz dopuścić myśli, że ten znikający rekin to odosobniony przypadek? Tak się tego uczepiłeś? Tak trudno pojąć, że FarCry żeby jako tako chodził na FX musi wymuszać PS1.1 bo na 2.0 spadają FPS do 10? Nie będę już tu wspominał AA i AF bo to by zabiło FXa! Chłopie! Masz klapy na oczach jak koła w Ciężarówce! Nie odzywaj się już więcej bo tylko ty jedyny się kłucisz i przez Ciebie zamykają pokolei wszystkie topici!!! Idz z tym Twoim wypasionym FX5700U i Extra Boxowym kolorowym pudełkiem i dwoma kablami gdzie indziej bo i ten temat zamkną! Nie ma to jak usłyszeć opinie osoby, która dała 1000zł za FX5700U dla pudełka a nie wydajności! :evil: :evil: :evil:

Moderatorzy! Ten gość tylko adrenaline podnosi! Ja już nie moge! Zróbcie coś tylko nie zamykajcie kolejnego topica! 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho!

No nie! Nie mam do Ciebie juz siły! Czy ty jestes taki inny i nie możesz dopuścić myśli, że ten znikający rekin to odosobniony przypadek? Tak się tego uczepiłeś? Tak trudno pojąć, że FarCry żeby jako tako chodził na FX musi wymuszać PS1.1 bo na 2.0 spadają FPS do 10? Nie będę już tu wspominał AA i AF bo to by zabiło FXa! Chłopie! Masz klapy na oczach jak koła w Ciężarówce! Nie odzywaj się już więcej bo tylko ty jedyny się kłucisz i przez Ciebie zamykają pokolei wszystkie topici!!! Idz z tym Twoim wypasionym FX5700U i Extra Boxowym kolorowym pudełkiem i dwoma kablami gdzie indziej bo i ten temat zamkną! Nie ma to jak usłyszeć opinie osoby, która dała 1000zł za FX5700U dla pudełka a nie wydajności!  :evil:  :evil:  :evil:  

Moderatorzy! Ten gość tylko adrenaline podnosi! Ja już nie moge! Zróbcie coś tylko nie zamykajcie kolejnego topica!  8)

W pełni się zgadzam :!: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho!

No nie! Nie mam do Ciebie juz siły! Czy ty jestes taki inny i nie możesz dopuścić myśli, że ten znikający rekin to odosobniony przypadek? Tak się tego uczepiłeś? Tak trudno pojąć, że FarCry żeby jako tako chodził na FX musi wymuszać PS1.1 bo na 2.0 spadają FPS do 10? Nie będę już tu wspominał AA i AF bo to by zabiło FXa! Chłopie! Masz klapy na oczach jak koła w Ciężarówce! Nie odzywaj się już więcej bo tylko ty jedyny się kłucisz i przez Ciebie zamykają pokolei wszystkie topici!!! Idz z tym Twoim wypasionym FX5700U i Extra Boxowym kolorowym pudełkiem i dwoma kablami gdzie indziej bo i ten temat zamkną! Nie ma to jak usłyszeć opinie osoby, która dała 1000zł za FX5700U dla pudełka a nie wydajności!  :evil:  :evil:  :evil:  

Moderatorzy! Ten gość tylko adrenaline podnosi! Ja już nie moge! Zróbcie coś tylko nie zamykajcie kolejnego topica!  8)

tak tak ten i co chwila inne topiki o podobnej treści , z problemami na grafach ati to odosobnione przypadki :lol: :lol: :lol:

odnośnie aa i anizo to juz ktos mie tu zaczepiał i porównywalismy moje wyniki w tym względzie do jego wyników (radek9600xt super wykręcony) i wychodziło tak samo ,

jeśli chodzi o kłutnie i zaczepianie to przeczytaj jeszcze raz swój post :? a będziesz wiedział kto wszczyna awantury tutaj , bo o rozkazywaniu mi zebym się zamkną to możesz POMAŻYĆ , a odnośnie wypasionego fx to przynajmniej nie mam z nim żadnych kłopotów i za to wole dać 915zł

 

Moderatorzy! Ten gość tylko adrenaline podnosi! Ja już nie moge! Zróbcie coś tylko nie zamykajcie kolejnego topica!  8)

proponuję ostudzić tego pana zanim SAM ZNOWU ZACZNIE DRAKE , MANIAK ATI KTÓRY BY PONABIJAŁ NA PAL WSZYSTKICH O INNYCH POGLĄDACH

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do Ajdaho!

 

Nie jednemu podniosłeś ciśnienie w żyłach i nie raz jeszcze podniesiesz! Ja już z tobą nie dyskutuje jak tylko zobacze twoją wypowiedź! 3m sie!  :wink:

PS. Przeczytałem niedawno topic czemu wszyscy uwzieli się na FX! I po Twoim wtrąceniu topic zamknięto! Nie po moim! Cze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jeden powod dla ktorego mam nie zamykac tego topicu. Skoro tylko sie co chwila klucicie.Podajcie jeden powod dla ktorego mam nie zamykac tego topicu. Skoro tylko sie co chwila klucicie.

Kłótnie się powtarzają i Ty też :PPP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podajcie jeden powod dla ktorego mam nie zamykac tego topicu. Skoro tylko sie co chwila klucicie.Podajcie jeden powod dla ktorego mam nie zamykac tego topicu. Skoro tylko sie co chwila klucicie.

gość sie pytał co lepiej kupić fx5900xt czy radka9700 , to mu napisałem dlaczego fx5900xt , i napisałem PRAWDĘ o częstych topikach o problemach z radkami , natomias przylatuje tu jakiś osobnik który obraża wszystkich którzy powiedzą złe słowo na jego ukochaną firmę i wszczyna awantury , jedynym powodem dla którego mozna by nie zamykac tego topika było by poczęstowanie bananem agresywnego kojaka_ct

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jonathan!

Już nikt z nim nie będzie się kłucił! On ma fullwypas pudełko i już mu wierzymy, że FX to extra wybór! Dla tego, że uwierzyliśmy jak NEO to nie będziemy się już kłucić. Ale może jeszcze ktoś coś doda Ciekawego w temacie a nie tylko ubliża innym i się z nich nabija! Także jeszcze się wstrzymaj! ok? :wink: Jeśli się nie poprawi to go zamknij!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja sie znowu naczytalem o problemach z FXami i ich zalosna wydajnoscia w aplikacjach opartych na DX9.0.

Spor wieczny jednym slowem.

Tylko jednego nie rozumiem.

Kozystam juz z ATI od ponad roku. I jedyny problem to byla Toca3 ktora gryzla sie z biosami od radeonow 9100. Teraz mam 9700PRO i jakos tych problemow nie moge doswiadczyc.

Z czym dokladnie sa te problemy????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponadto ciekawe że nikt nie napisał w tamtym temacie ze przezemnie go zamknięto , staram się jak moge nikogo nie obrażać , ale jak to zrobić jak fanatycy ati z braku argumentów żucają jakieś głupie teksty ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajdaho! (...) Nie odzywaj się już więcej bo tylko ty jedyny się kłucisz i przez Ciebie zamykają pokolei wszystkie topici!!! Idz z tym Twoim wypasionym FX5700U i Extra Boxowym kolorowym pudełkiem i dwoma kablami gdzie indziej bo i ten temat zamkną! Nie ma to jak usłyszeć opinie osoby, która dała 1000zł za FX5700U dla pudełka a nie wydajności!  :evil:  :evil:  :evil:

kojak_ct, AJDAHO w tym topiku się nie kłócił. To Ciebie nerwy poniosły i zacząłeś go atakować. Więc jeżeli ten topik miałby być zamykany, to niestety z Twojej winy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kojak_ct, AJDAHO w tym topiku się nie kłócił. To Ciebie nerwy poniosły i zacząłeś go atakować. Więc jeżeli ten topik miałby być zamykany, to niestety z Twojej winy.

I ja podobnie uważam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponadto ciekawe że nikt nie napisał w tamtym temacie ze przezemnie go zamknięto , staram się jak moge nikogo nie obrażać , ale jak to zrobić jak fanatycy ati z braku argumentów żucają jakieś głupie teksty ?

:arrow:

@AJDAHO> najcichszy z glosnych nadal jest glosny  :lol:

pozdro  :wink:

pozatym może przyczyną kompleksów są topiki w stylu "karty ati a FARCRY" i im podobne , pierw było że na ati dym jest rzadszy , potem światła w grach bledsze , a teraz znikają elementy , dojdzie do tego ze w colinie 5 na grafach ati auta będą na cegłach stać :lol: i jakiś posiadacz ati napisze " wiesz bo mi w grze nie przeszkadza brak felg i opon"

 

I kto tu sieje prowokację? Co?

Co ci znika? Mi nic nie znika, może Ty nie masz problemów z tą grą ponieważ wymusza PS 1.1 n/c?

Denerwuje mnie to jak co niektórzy zbytnio wyogólniają problemy. Gdzieś tam jednemu zawodnikowi coś tam nie działa i cała seria ATI be...

Ehhh, n/cx2 :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie poprostu wydaje że skoro klijent sam NIE POTRAFI na podstawie tego forum i testów w necie wybrać grafy dla siebie to należy mu poradzić kartę która NAPEWNO nie będzie sprawiać problemów w grach i itp. , a nie grafe która nie będzie sprawiać problemów w 99.99% przypadków , bo jak natrafi na ten 0,01% to sobie nie poradzi, ja nie twierdzę że fx są lepsze ,uważam że są porównywalne do kart ati ,a napewno są mniej problematyczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla czego mnie poniosło?

Strona druga tego topiku i końcowe wypowiedzi a szczególnie ostatni post napisany przez Ajdaho. Sorry ale jeśli dla niego jakaś wypowiedz to hit sezonu to wybaczcie! Ale przed chwilką napisał, że stara się nie obrażać nikogo ale ja się wkurzyłem! I to nie pierwszy raz! Od dawna czytam co pisze! Jeszcze za czasów kiedy miał TI4200! Wtedy powiedział, że nie ma szacunku dla userów tego forum i dla tego nie pisze np. Ci z dużej litery! Wtedy dla mnie i dla wielu się skreślił! I dla tego jestem taki wyczulony na jego naśmiewanie się z innych!

Respect moderzy! :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ponadto ciekawe że nikt nie napisał w tamtym temacie ze przezemnie go zamknięto , staram się jak moge nikogo nie obrażać , ale jak to zrobić jak fanatycy ati z braku argumentów żucają jakieś głupie teksty ?

:arrow:

@AJDAHO> najcichszy z glosnych nadal jest glosny  :lol:

pozdro  :wink:

pozatym może przyczyną kompleksów są topiki w stylu "karty ati a FARCRY" i im podobne , pierw było że na ati dym jest rzadszy , potem światła w grach bledsze , a teraz znikają elementy , dojdzie do tego ze w colinie 5 na grafach ati auta będą na cegłach stać :lol: i jakiś posiadacz ati napisze " wiesz bo mi w grze nie przeszkadza brak felg i opon"

 

I kto tu sieje prowokację? Co?

Co ci znika? Mi nic nie znika, może Ty nie masz problemów z tą grą ponieważ wymusza PS 1.1 n/c?

Denerwuje mnie to jak co niektórzy zbytnio wyogólniają problemy. Gdzieś tam jednemu zawodnikowi coś tam nie działa i cała seria ATI be...

Ehhh, n/cx2 :evil:

witam mojego ulubionego MODERATORA :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HeHeHe :lol:

Czegoś takiego jeszcze nie widziałem 8O

To jest chyba możliwe tylko na Tweak'u.

Userzy się kłócą miedzy sobą a Moderatorzy zamiast zaprowadzić porządek to kłócą się o to kto wywołał kłótnię.........

Niezłe naprawdę...

:lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie poprostu wydaje że skoro klijent sam NIE POTRAFI na podstawie tego forum i testów w necie wybrać grafy dla siebie to należy mu poradzić kartę która NAPEWNO nie będzie sprawiać problemów w grach i itp. , a nie grafe która nie będzie sprawiać problemów w 99.99% przypadków , bo jak natrafi na ten 0,01% to sobie nie poradzi, ja nie twierdzę że fx są lepsze ,uważam że są porównywalne do kart ati ,a napewno są mniej problematyczne

Ajdaho prawda jest taka ze polecasz karte ktora nie ma prawa bytu.

Nadchodzi era DX9.0 a to co reprezentuja soba FXy to paranoja.

Nie kazdego stac na wymiane grafiki za 1000zl kazdego roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie poprostu wydaje że skoro klijent sam NIE POTRAFI na podstawie tego forum i testów w necie wybrać grafy dla siebie to należy mu poradzić kartę która NAPEWNO nie będzie sprawiać problemów w grach i itp. , a nie grafe która nie będzie sprawiać problemów w 99.99% przypadków , bo jak natrafi na ten 0,01% to sobie nie poradzi, ja nie twierdzę że fx są lepsze ,uważam że są porównywalne do kart ati ,a napewno są mniej problematyczne

Ajdaho prawda jest taka ze polecasz karte ktora nie ma prawa bytu.

Nadchodzi era DX9.0 a to co reprezentuja soba FXy to paranoja.

Nie kazdego stac na wymiane grafiki za 1000zl kazdego roku.

bez przesady , nikt nie będzie musiał zmieniać fx5900xt za rok czasu , zobaczcie na czym teraz ludzie grają , pozatym producenci gier wiedząc że znaczna część graczy posiada fx już się postarają aby ich produkty działały na nich płynnie ,słaby pixelsharder na fx to prawda , prawdą też jest że początkowe serie fx to były skuchy jakich świat nie widział , ale również prawdą jest że radeony sprawiają więcej kłopotów od fx , o ile bugi takie jak gorszy aa na fx gdzie trzeba się mocno przyglądać aby dostrzec różnicę ,rzeczywiście występują to chyba gorsza jest jazda na "światłach pozycyjnych " w nfs:u , czy ginący np. rekin w jakiejś gierce , a o takich czy innych problemach z ati pisze się na tym forum , jak wielokrotnie powtarzałem już czy to ATI czy NV to da się płynnie grać w gry z wysokimi ustawieniami na sprzęcie tej klasy , w róznych grach będą różnice na korzść tej albo innej ,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mi sie poprostu wydaje że skoro klijent sam NIE POTRAFI na podstawie tego forum i testów w necie wybrać grafy dla siebie to należy mu poradzić kartę która NAPEWNO nie będzie sprawiać problemów w grach i itp. , a nie grafe która nie będzie sprawiać problemów w 99.99% przypadków , bo jak natrafi na ten 0,01% to sobie nie poradzi, ja nie twierdzę że fx są lepsze ,uważam że są porównywalne do kart ati ,a napewno są mniej problematyczne

Ajdaho prawda jest taka ze polecasz karte ktora nie ma prawa bytu.

Nadchodzi era DX9.0 a to co reprezentuja soba FXy to paranoja.

Nie kazdego stac na wymiane grafiki za 1000zl kazdego roku.

bez przesady , nikt nie będzie musiał zmieniać fx5900xt za rok czasu , zobaczcie na czym teraz ludzie grają , pozatym producenci gier wiedząc że znaczna część graczy posiada fx już się postarają aby ich produkty działały na nich płynnie ,słaby pixelsharder na fx to prawda , prawdą też jest że początkowe serie fx to były skuchy jakich świat nie widział , ale również prawdą jest że radeony sprawiają więcej kłopotów od fx , o ile bugi takie jak gorszy aa na fx gdzie trzeba się mocno przyglądać aby dostrzec różnicę ,rzeczywiście występują to chyba gorsza jest jazda na "światłach pozycyjnych " w nfs:u , czy ginący np. rekin w jakiejś gierce , a o takich czy innych problemach z ati pisze się na tym forum , jak wielokrotnie powtarzałem już czy to ATI czy NV to da się płynnie grać w gry z wysokimi ustawieniami na sprzęcie tej klasy , w róznych grach będą różnice na korzść tej albo innej ,

Jeżeli ktoś ma do wyboru kartę która będzie na przyzwoitym poziomie prezentowała możliwości DX 9.0 :? :?: To weźmie średniego 5900TX ( licząc obsługę f-cji z DX 9.0) czy czołg w postaci dziaduszka 9700 :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla zainteresowanych bardzo obszerny test GF FX 5900XT:

http://www.guru3d.com/article/Videocards/112/

Wynika z niego że niezależnie od rozdzielczości czy włączonego AA i AF karta ta jest porównywalna z Radeonem 9700pro, który jest droższy od GF FX5900XT. Wynika z tego, że w tym przedziale cenowym(ok9500zl lub do 1000zl) nVidia jest lepszym wyborem od ATI, choć trzeba przyznać, że w większości przedziałach cenowych króluje ATI, ale że topic jest o FX5900XT tak więc nie rozumiem o co wy się tak naprawdę kłócicie :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...