Skocz do zawartości
a6addon

FX5900 XT PIXELVIEW 128MB jak dla mnie bomba

Rekomendowane odpowiedzi

powalajaca wydajnosc AA i AF na Radeonach http://www.hothardware.com/hh_files/S&V/ab...9800xt(6).shtml

 

tak wiec podawanie jednej gierki i na jej podstawie ocenianie to bezsens

Hahaha :lol:

Comanche 4 i dx8.0 (PS 1,1) nc

Wolfenstein i dx8.0 (PS 1,1) nc

Tomb Raider AOF n/c

GunMetal nie ma faworytów

 

Z czym do ludzi Hajmon3?

 

no widzeisz radek sobie nawet z tym nie radzi :lol:

ze wskazaniem na zdumiewajace wyniki w wolfie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no widzeisz radek sobie nawet z tym nie radzi :lol:

Aha, może zapuścimy Quake II, albo Unreal'a, w końcu te karty zostały stworzone do obliczania tak skomlikowanej grafiki...

Prawda taka, że NVidia w PS 1.1 i niżej zawsze królowała i króluje 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<span style="color:red;">[ciach!]</span>a cos sie zwalilo i wyszla kiszka :) a spoko kucyk ja nie che zadnej wojny tylko pokazuje po 1 jak latwo ulegacie takim marnym prowokacjom :) a po 2 ze radek taki bez skazy nie jest. Po prostu wyjasnijcie mi wszyscy po co wy sie tak tym wszystkim podniecacie 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.hothardware.com/hh_files/S&V/ab...9800xt(7).shtml

 

PS 2.0 & 4xAA -> 5950 Ultra dostaje od 9800Pro, no i :?:

W 1.4 faktycznie - ATI kick ass, ale mówimy cały czas o tym co "nadejdzie" przecież Hajmon3.

Z resztą - spotkajmy się za jakiś czas w tym temacie jak wyjdzie jakaś gra full (nie żadna Alpha) i wtedy pogadamy o wydajność w PS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> cos sie zwalilo i wyszla kiszka :) a spoko kucyk ja nie che zadnej wojny tylko pokazuje po 1 jak latwo ulegacie takim marnym prowokacjom :) a po 2 ze radek taki bez skazy nie jest. Po prostu wyjasnijcie mi wszyscy po co wy sie tak tym wszystkim podniecacie 8)

Ale Hajmon3, nie widzisz, że ja tesh się z tego śmieje. W sumie to mnie wali to wszystko, przynajmniej wiem, że dobrze wyłożyłem $$$ na kartę graficzną i tyle.

PEACE wszystkim zabłąkanym :lol: 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> cos sie zwalilo i wyszla kiszka :) a spoko kucyk ja nie che zadnej wojny tylko pokazuje po 1 jak latwo ulegacie takim marnym prowokacjom :) a po 2 ze radek taki bez skazy nie jest. Po prostu wyjasnijcie mi wszyscy po co wy sie tak tym wszystkim podniecacie 8)

Ale Hajmon3, nie widzisz, że ja tesh się z tego śmieje. W sumie to mnie wali to wszystko, przynajmniej wiem, że dobrze wyłożyłem $$$ na kartę graficzną i tyle.

PEACE wszystkim zabłąkanym :lol: 8)

 

a jesli mi zabraknie mocy to wtedy na allegro opyle te karte jako super mega wypas :D i kupie se radka i po klopocie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

<font color="#FF0000">[ciach!]</font> cos sie zwalilo i wyszla kiszka :) a spoko kucyk ja nie che zadnej wojny tylko pokazuje po 1 jak latwo ulegacie takim marnym prowokacjom :) a po 2 ze radek taki bez skazy nie jest. Po prostu wyjasnijcie mi wszyscy po co wy sie tak tym wszystkim podniecacie 8)

Ale Hajmon3, nie widzisz, że ja tesh się z tego śmieje. W sumie to mnie wali to wszystko, przynajmniej wiem, że dobrze wyłożyłem $$$ na kartę graficzną i tyle.

PEACE wszystkim zabłąkanym :lol: 8)

 

a jesli mi zabraknie mocy to wtedy na allegro opyle te karte jako super mega wypas :D i kupie se radka i po klopocie :)

dolkladnie bo takie zjeb... fx bedzie można sprzedać dlatego że są to właśnie fx(i mają DUUUUUUŻŻŻŻEEEE pudełka i KOOOLOOOROOOWEEEE 8O ) tak jak P IV INTELA sprzedasz laikowi bo to jest INTEL , a jka radki oem sie skonczą to nawet laik karty w srebrnym woreczku nie będzie chciał , z jakimiś przeróbkami po vmodzie

,ze śladami po klejonych radiatorach itp. itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fx bedzie można sprzedać dlatego że są to właśnie fx(i mają DUUUUUUŻŻŻŻEEEE  pudełka i KOOOLOOOROOOWEEEE  8O ) tak jak P IV INTELA sprzedasz laikowi bo to jest INTEL , a jka radki  oem sie skonczą to nawet laik karty w srebrnym woreczku nie będzie chciał , z jakimiś przeróbkami po vmodzie

,ze śladami po klejonych radiatorach itp. itd.

heh, tylko popatrz ze fx'a kupuje sie na pare miesiecy a radka na pare lat :D

np: 9700 ciagle ma zbyt... i dobre wyniki, a "dlugo" jest na rynku ;) Codzienie obserwuje sytuajcjie na ebay i powiem ze nowe 5900 chodza po tyle jak uzywane 9700... To daje duuuuzo do myslenia :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

qqrydza :arrow: nie wiem co chciałeś wnieść do tematu swoim postem 8O

gent :arrow: jeszcze jedna gadka prowokująco-zaczepiająca, a temat po raz kolejny zostanie zamknięty. Po ostatnich przejściach w tych sprawach wolę reagować od razu 8)

Ja tylko uprzedzam :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto jak kto ,ale wy musicie wiedzieć kto gra w 3dmarka2003

far cry-na 5200 ultimate było git ,no 800x600 ,detale full ,bez aa ,zez anizo

to tak ,bo tam już zamknięte

8)

panowie po co się tak nadymacie

troszeczkę sobie pożartowaliśmy to teraz poważnie

w tym momencie żadna pozycja (gry) mi nie podskoczy i tak zostanie jeszcze przez dłuższy czas

co niekórym z was (szczęśliwym posiadaczom kart z wyższej półki) też nic nie zmąci przyjemności obcowania z najbardziej wymagającyni tytułami

"nie widać różnicy , więc po co przepłacać"

pokój wszystkim

obym ponownie nie był źle zrozumiany

pozdrawiam

ps do p.kendziora: przepraszam bardzo, moja karta kosztowała 999zł i kropka

ps2 do p.kucyka:apropos tematu to było przecież

niech moc będzie z wami

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście jeśli NOWY fx5900 jest w cenie STAREGO 9700 to już wiem co bym kupił , po co przepłacać jak w grach się różnicy nie zauważy ? 8)

Weź znowu nie zaczynaj :twisted: Sam doskonale wiesz do czego takie zaczepki prowadzą (wg mnie to jest zaczepka :wink: ). Jeden odkopał, drugi już zaczyna i wszystko od nowa :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście jeśli NOWY fx5900 jest w cenie STAREGO 9700 to już wiem co bym kupił , po co przepłacać jak w grach się różnicy nie zauważy ? 8)

Weź znowu nie zaczynaj :twisted: Sam doskonale wiesz do czego takie zaczepki prowadzą (wg mnie to jest zaczepka :wink: ).

dobra , dobra , bo sie rzeczywiście zaraz zacznie , pier... to jeśli to kogoś uszczęśliwi to mogę stwierdzić że ati są nieporównywalnie lepsze od nvidi , mnie to wali , kupiłem to co chciałem i jestem zadowolony , podobnie jak wielu innych :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) niedługo znajomi składają kompa sprzedam im swoją grafę(za tyle co kupiłem  :twisted: ) i łykne tego fx5900xt ale leadteka za te cene, to wtedy zobaczymy jakie będą wyniki  :twisted:  :twisted: (...)

..a jest sens? masz fajna karte i tak sobie lookam (http://www.hardocp.com/article.html?art=NTk5LDM=) calkiem poroownywalna z 5900XT. 8 potokoow/256 bit robi swoje ale pamieci Ty masz dwoojki a dwoojki to dwoojki :!: :D jakis taki owczy ped sie zrobil z tymi potokami i DX9. btw. tak sobie czytam ten topic i nie ukrywam ze kilku useroow bedzie tu chyba partie zakladac ;) a jej motto: zero obiektywnosci zero tolerancji zero kultury :evil: ja sie ciesze ze pojawiaja sie takie konstrukcje jak 5700U czy 5900XT i ze znajduja nabywcow. cos sie dzieje i czlowiek ma jakis wyboor. poza tym mnie nie rajcuje coby wszyscy jezdzili takim wozem jak moj dlatego nie zawsze wybieram to co jest aktualnie naj. bonusem jest to ze w okreslonych przypadkach orginalne konstrukcje tesh potrafia pokazac zeby ..i to jest fajne. mam wrazenie ze wlasnie tak zachowuja sie dzis karty w roznych aplikacjach i chwala im za to :) bedzie nudno jak wszyscy beda mieli w domu czerwone 9700@? ..dlatego smigam bialym 126p ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i jeszcze ta cena

Radeon 9700 jest tańszy i każdy daje się przerobić na pro bez łaski

wiec te argumenty że wersja 9700pro jest droższa mozna sobie o kant dup. rozbić

 

Poprawiony ps 2,0 i lepsza cena i mamy fajnego 5900XT, a tak qupa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...