Skocz do zawartości
Dzi@dzi@

Mysz podłączona do portu ps/2 wcina się :(

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z myszka poniewaz po podlaczeniu do portu ps/2 wcina sie co chwile :( a jak ja podłaczylem do portu szeregowego to przestala sie wcinac ale za to jakos dziwnie muli :? Niewiem czy to cos z myszka czy jakis inny shit. Pomozcie bo niewiem czemu tak sie dzieje.... aha sterwoniki mam najnowsze zainstalowane !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dawno, dawno temu... :-)

...jak miałem P200MMX to płyta Gigabyte, po okresie gwarancji oczywiście zaczęła mi robić takie numery. Mysz podłączana do PS/2 w zasadzie działa, ale nie zawsze, raz na trzy uruchomienia system jej nie widzi, podłączam tą samą mysz tyle że z przejściówką pod COMa dziala bez zarzutu, na innej płycie pod PS/2 też zero problemów... więc pozbylem się płyty.

Na twoim miejscu sprawdziłbym najpierw kabelek od mychy, a jeżeli masz taką możliwość to sprawdź na innym kompie.

I co to jest za model myszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwne jest to ze polaczylem do portu szeregowego to juz sie nie wcina....

Ale za to strasznie chodzi teraz :( Tak spowolniona ze grac w cs niemoge :(

Spowolnienie można zmienić w: Panel Sterowania >> Mysz >> Opcje Wskaźnika

 

Gorzej jeżeli nierównomiernie spowalnia. Twój problem prawdopodonie leży po stronie albo samej myszy, albo sterów (nie zawsze te najnowsze są najlepsze) ja preferuję Logitecha i z A4Tech mam do czynienia tylko czasami i to z konieczności.

Ja bym od kogoś pożyczył jakąś myszę pod PS2 i wtedy sprawdził. Najlepiej jest wykluczyć wszystko co jest możliwe niż zabrać się za wymianę skoro po czasie okaże się ona tylko zbędnym wydatkiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...