Skocz do zawartości
Marcin_gps

Super Dźwięk Dla Wszystkich - Foobar2000 + Asio

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin_gps napisał

DSP Latency 0, nie ma co dziwic skoro w DSP nic nie ma

jak to nic nie ma? chodzi ci o ustawienie w kx-ach?? Przecież pisałem że ustawiłem tak jak to jest napisane na forum a dokładne screen możesz zobaczyć tutaj:http://republika.pl/mytemp/DSPzUFX.jpg

No to jaki jest powód DSP Latency=0 w Foobarze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin_gps napisał

DSP Latency 0, nie ma co dziwic skoro w DSP nic nie ma

jak to nic nie ma? chodzi ci o ustawienie w kx-ach?? Przecież pisałem że ustawiłem tak jak to jest napisane na forum a dokładne screen możesz zobaczyć tutaj:http://republika.pl/mytemp/DSPzUFX.jpg

No to jaki jest powód DSP Latency=0 w Foobarze???

A ile Twoim zdaniem powinno być i dlaczego cię to w ogóle interesuje? Czy coś działa nie tak?

 

Dam Ci teraz tzw. hinta, więc go nie zmarnuj...

 

Foobar/preferences/playback/DSPManger/Active DSP's

 

Powinno wystarczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EXO3 --> DSP Latency 0, nie ma co dziwic skoro w DSP nic nie ma

 

Barteque --> cos mieszasz, zalecam reinstalke foobara i wgranie pluginow odpowiednich do wersji proca (katalog components)

 

Z loga wnioskuje, ze program nie potrafi odnalezc pliku dll, wiec cos namieszales

 

Ogolnie temat sie posypal, problemy ciagle te same ;/

Przydalaby sie ingerencja moderatora...

Marcin nie denerwuj się.

Robie wszystko wg instrukcji, najpierw wawlan do components stry asio (plik exe i dll), w foobarze przestawiam output na asio i jest pewna poprawa dźwięku. Potem wawlam do components foo_mpg123.dll i foo_input_std.dll i przy odpaleniuwyskakuje mi "unable to load.....wyżej wymienione pliki"

Pliki wrzucam z katalogu SSE bo mam Athlona, do tego SBLive5.1

 

A, właśnie zauważyłem że nie słychać midów, co to moze być?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i wlasnie tak mam to ustawione i z centralki cos tam slychac ale napewno nie to co powinno juz nie wspomne o braku dialogow slychac tylko jakies strasznie przyciszone <font color="#FF0000">[ciach!]</font>

Widac cos pokreciles , przeinstaluj sobie kxy .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

otoz pozwole se shotlinkowac inne forum ale tam ejst wszystko dokladnie wytlumaczone konfiguracja AC3filter i ogolnei o kodekach

http://www.searchengines.pl/phpbb203/index...5525&hl=ffdshow

skonfiguruj jak tu tylko daj 3/2+SW 5.1 channels i w zakladce system DirectSound a nie WaveOut

 

 

Kx-y swietnie wspolpracuja z AC3 filtrem warto ustawic wtyczke Surrender [lub Surrunder+] na 5.1 Movie Mode ......

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem Marcin uzywam twoich ustawien :) mowilem w tamtym linku o ustaiweniach AC3filtra choc nei jestem do konca pewin na 5.1 przy kx w zakaldce System powinno sie korzystac z DirectSound Czy WaveOut jak korzystam z DirectSound ... czasem gdy plik jest naprawde dobrej jakosci uzywam tych samych ustawien z postrpocessingiem NIC'a gdy SPP zbyt rozmazuje :) tak btw :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisalem w tym temacie jak wgrac foo_looks i skorki .

 

Poszukaj . ( 16 strona )

 

1. Sciaga tego rara http://www.btinternet.com/~sean.m.kelly/fo...o_looks_2.1.zip .

foo_looks.dll leci do componets , a my zakladamy w Foobarze katalog foo_looks i tam wrzucamy skorki .

2. Sciagacie ta skorke http://kaczka2k.w.interia.pl/Foopilot_beta4.zip

Po rozpakowaniu plik ski leci do katalogu foo_looks razem z katalogiem ( tak jak go rozpakujecie tak wrzucacie ) .

I teraz zostaje tylko wlaczayc skorke w zakladce Components/look .

 

Co sie tyczy tej skorki co dalem , to ona moze sie z boku monitora umiejscowic ( wtedy wciskamy alt i ja przesuwamy myszka )

I jeszcze jedno zeby miec fote albumu trzeba ja wrzucic oczywiscie do katalogu z albumem . Zeby wlaczyc album info trzeba rozwinac playliste i na dole po lewej stronie kliknac prawym na taka mala strzalke .

 

A na koniec podziekowania dla Polakow ktorzy pracuja nad ta skorka !!!

 

A i jeszcze jedno temat o skorkach na forum Foobara , tutaj wystawiane sa najnowsze skorki .

http://www.hydrogenaudio.org/forums/index....showtopic=19310

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komputer Świat Ekspert // strona 62 ;)

Szkoda że nie czytam ;)

 

Pewnie zasypią redakcję pytaniami o mikrofon :P

:D pewnie tak

ale jak widac wszystko ma swoj koniec, od jakiegos czasu pytania juz sie skonczyly i dobrze bo ile razy mozna tlumaczyc to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety po japońsku znam tylko seppuku.

Specjalnie ci dalem po Japonsku zebys sobie zaintalowal jezyk , inaczej nie znajdziesz odpowiedzi na swoje pytanie .

 

"Because no one knows, mail to otachan@coral.cypress.ne.jp which this helps. And write the mail in the Japanese language "

 

Tu masz tlumacznie :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam następujący problem. Próbuje zainstalować sobie ASIO w foobarze. Po przekopiowaniu wszystkiego (zgodnie z instrukcją ) wyskakuje mi błąd

INFO (CORE) : startup time: 359 ms

ERROR (CORE) : Failed to load DLL: foo_input_std.dll, reason: Unable to load DLL.

ERROR (CORE) : Failed to load DLL: foo_mpg123.dll, reason: Unable to load DLL.

I tylko te dwa a jak daje na powód to że nie czyta dll. Ściągałem te pliki z różnych stron i na różne sposoby i ciągle to samo. Nawet u moich kumpli to samo. Mam Win XP Profesisonal i fobara 0.83 i oczywiście Sterowniki KX PROJECT wersja 3537 final. Proszę o pomoc. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zainstalowalem sobie sterowniki kx, ale mam maly problem.

Filmy w ac3 amplituner rozpoznaje jako stereo, na windows-owych sterownikach wysietlal 5.1. (dodam ze uzywam live 5.1 i wyjscia spdif i w ac3filter mam ustawione takowe wyjscie)

 

dzieki za wszelkie sugestie

 

czy ta roznica w jakosci dzwieku jest naprawde taka duza ??

przy orginalnych strownikach i wyjsciu cyfrowym z karty u siebie nieslysze az takiej roznicy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bylo w tym temcie juz powiedziane .

Ac3 passtrugh dziala tylko w kartach audigy i a2 .

A jezeli nie slyszysz roznicy , to nie uzywaj kxow , bo nie ma sensu :) .

 

Update .

 

Masz tu linka do mojego konfiga .

http://republika.pl/xan/kxdsp.rar ( tylko najpiew wgraj wtyczke dither, klikajac na nia ) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...