Skocz do zawartości
Marcin_gps

Super Dźwięk Dla Wszystkich - Foobar2000 + Asio

Rekomendowane odpowiedzi

Marcin prosze o pomoc!

Takze mam karte USB (PCM2702/OPA2604)

Mam wszystkie wtyczki etc.

Nie wiem dlaczego pozainstalowaniu Kx'ów juz jakies bledy mi wyskakuja "nie odnaleziona pliku xxx"

Trzeba instalowac wogole kx ?

W foobarze wywala mi

 

INFO (foo_output_asio(exe)) : open : 44100 Hz, LINEAR PCM, 16 bits, 2 channels

ERROR (foo_output_asio(exe)) : too many channels.

 

A w konfiguracji Asio mam Kernel Streaming, Device: "Urzadzenie Audio USB" no i nie dziala mi ta zakladka "formats"

Mam system 98SE

Help!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam =]

Wywalone KX

Tylko w ASIO mam calkiem inaczej niz Ty

Ja w Device mam: URZADZENIA AUDIO USB

Output: <NO OUTPUT>

Formats mam niedostepne!!

 

Ja juz pisalem w Foobarze wywala mi

NFO (foo_output_asio(exe)) : open : 44100 Hz, LINEAR PCM, 16 bits, 2 channels

ERROR (foo_output_asio(exe)) : too many channels.

 

co jeszcze moze byc nie tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowalm Asio4all i ...

 

INFO (foo_output_asio(exe)) : open : 44100 Hz, LINEAR PCM, 16 bits, 2 channels

INFO (foo_output_asio(exe)) : ASIO device type [channel 0] : Int32LSB

INFO (foo_output_asio(exe)) : ASIO device type [channel 1] : Int32LSB

ERROR (foo_output_asio(exe)) : unsupported output data format.

 

"ASIO2KS is a generic ASIO driver for WDM kernel-streaming compliant soundcards on Windows 2000 and XP platforms...."

 

Z tego wynika ze na XP nie ma takich problemow ? :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ja mowie, ze zagra to zagra :P

ten sterownik jest jakis glupi i tylko w 32bit dziala

 

aaa, wiem czemu nie gra

musisz w panelu kontrolnym ASIO4ALL zaznaczyc urzadzenie, zeby sie na zielono swiecilo

 

a jak ci sie nie chce/nie wiesz jak, to sobie sciagnij starsza wersje niz 2.0 i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz nie wiem czy moj komp jest jakis dziwny czy ja jestem glupi ;/

 

Asio4all v2

Nie wiem ja zrobic zeby to sie swiecilo na zielono ... u mnie jest czerwone czyli "Beyond Logic".

Mam Twoj konfig, dalaj to samo czyli jak odpalam kawalek to niby gra (czas leci , skacze visualization) ale nie ma glosu ... tak jakbym odlaczyl glosniki.

 

Asio4all v1.8

Na tym starszym jak odpalam mp3 to cisza. Foobar stoi. Zadnych bledow nie pokazuje , nie zawiesza sie , wogole nic nie leci , zadnych odglosow.

 

Zaniedlugo sprubuje zainstalowac XP tylko zeby zobaczyc jak to dziala =]

 

Aha jeszcze dodam ze na tej karcie USB podbny problem jak w Asio4all 1.8 mam z wtyczka DirectSoundv.2

ktorej oczywiscie i tak nie uzywam. Na starym SB128 DS dzialal ok.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem poprosić o pomoc przy ustawieniu DSP w KX bo na standardowych ustawieniach wydaje mi się że nie pokazują tego co potrafią :? Moja konfiguracja wygląda tak: amplituner Technicsa połączony z kartą przez czarne gniazdo jednym kablem :( a do amplitunera mam podłączone 5 kolumn(3 z przodu 120W i 2 tylne 60W). Czy można zapodać jakiś fajniutki konfig żeby to dobrze grało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw wgrywasz wtyczke Dither , bo inaczej nic nie uslyszysz ( do tego musi zostac w tym katalogu, gdzie ja zarejestrowales )

I wylaczasz Dither w Foo.

Wtyczka jest tylko do dzwieku z Foo glownie .

http://republika.pl/xan/kxdsp.rar

A i wtyczka do stereo analogowo jest lekko sciszona pod sluchawki , wiec tzreba dac glosnosc na 100 w mixerze .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Czy ktoś wie dlaczego nie chodzi mi poprawnie sterownik Creative Asio w programie Cubase VST32 5.1? Nie moge na tym sterowniku ustawić Sample Rate na 44,1 kHz. Parametr ten jest ustawiony na sztywno na 48 kHz, co wiąże się ze zniekształceniem dźwięku przy odtwarzaniu. Na sterownikach Asio DirectX, Full Duplex oraz Multimedia chodzi mi bez problemu na 44,1 kHz. Posiadam kartę Audigy ES (0160) wersje OEM. Proszę o porady. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,mam maly problem z nowymi kx,zreszta ze starymi bylo to samo.Mianowicie chcialbym sobie troszke podbic bas a w ustawieniach kx sowak (analogowy bas) poprostu niedziala.czy jest jakis prosty sposob aby to wlaczyc?.Za podpowiedz z gory dzieki nara

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiatm wszystkich ponownie.Z niedzialajacym sowakiem od basu juz se poradzilem, ale teraz jeszcze jedna sprawa,przy ktorej raczej napewno se nieporadze.chodzi mi o jakis konfig dsp pod moje glos niczki 5.1 i audigy2,ktory bedzie fajnie dzialal z foobarem filmami i czasem troszke grami?Dzieki z gory za jakiegos linka,pozdrawiam nara.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak odtworzyć pliki midi pod kx'ami? Załadowałem Sound Fonty. Do odtwarzania używam vanbasco's karaoke player. Wybieram w nim output device: kX Uart SB0162 10k2 [c000]. Niestety nic nie słychać. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...