Skocz do zawartości
Marcin_gps

Super Dźwięk Dla Wszystkich - Foobar2000 + Asio

Rekomendowane odpowiedzi

Audigy są wyposażone w 512 rejestrów GPR i 1024 Instrukcji, ale iTram'u mają tyle samo co SB live, a niektóre wtyczki potrafią zająć go sporo. Co do wtyczek, wszystko zależy od potrzeb, choć lekko zmodyfikowany defaultowy konfig, sprawdza się w większości przypadków.

To znaczy na chwilę obecną doceniłem konfigurację kXów. Osobny equalizer dla słuchawek, chociaż to i tak nie jest to co bym chciał :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,

wg. ktorego z postów mam postępowac uzywam karty na mojej plycie z podpisu, do tego w kazdym z postow jakies linki nie dzialaja, chciałbym bardzo zrobić to ale chyba nie da rady w takim stanie... sciaglem tylko foobara, dodatek ten co jest w panelu sterowania, ta wtyczke asio do foobara, nie mam tego resamplera i jak wlacze tego co jest w foobarze chyba standardowo plus ta wtyczke i ustawie w panelu sterowania tak jak w 1 poscie to foobar gra tak jak winamp bez equalizera... prosze o pomoc

 

moze ktos ma wszystkie pliki to prosilbym o spakowanie i wyslanie na adres fuxmen@gmail.com wtedy moze poradze sobie z tym, najlepiej jakby ktoś z taką płytą jak ja pomogl

Edytowane przez fuxmen

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie,

wg. ktorego z postów mam postępowac uzywam karty na mojej plycie z podpisu, do tego w kazdym z postow jakies linki nie dzialaja, chciałbym bardzo zrobić to ale chyba nie da rady w takim stanie... sciaglem tylko foobara, dodatek ten co jest w panelu sterowania, ta wtyczke asio do foobara, nie mam tego resamplera i jak wlacze tego co jest w foobarze chyba standardowo plus ta wtyczke i ustawie w panelu sterowania tak jak w 1 poscie to foobar gra tak jak winamp bez equalizera... prosze o pomoc

 

moze ktos ma wszystkie pliki to prosilbym o spakowanie i wyslanie na adres fuxmen@gmail.com wtedy moze poradze sobie z tym, najlepiej jakby ktoś z taką płytą jak ja pomogl

Fajnie, ale co byś chciał zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko odnośnie foobara :]

 

jak zrobić żeby przy uruchomieniu skanował folder i podfoldery w poszukiwaniu nowej muzy i automatycznie dodawał ją do playlisty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chcialbym odpalic tego foobara z tymi kodekami asio i kx, ale nie daje rady bo pol linkow nie chodzi

napisalbym kilka brzydkich slow co Ci nie chodzi, ale dobra...

 

 

wszystkie linki dzialaja, dodalem jeden z konfiguracja ASIO4ALL,

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak przy okazji... ktoś mógłby łopatologicznie napisać jak zmienić wygląd foobara... bo to spartańskie cuś jest be ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakiś czas temu natknąłem się na ten topic. Po przeczytaniu kilkunastu stron bardzo się wkręciłem i chętnie pobawiłbym się foo+asio, pojawia się jednak pytanie czy w obecnym momencie (topic powstał ponad 2 lata temu) i przy moim sprzęcie ma to wogóle sens?

Audigy 2 ZS + słuchawki Icemat Siberia + amplituner Technics'a z monitorkami JBL jeśli słucham muzyki z kompa z drugim pokoju + głośniki 2.1 Logitech X-230 używane sporadycznie. Zastanawiam sie czy cała konfiguracja i zmiana sterowników jest warta świeczki przy takim sprzęcie. Obecnie używam sterowników creativa i Winampa+HQSP do słuchania muzyki. Zastanawiam się też jaka będzie różnica w grach na Icematach z zainstalowanymi KX'ami zamiast sterowników creativa.

 

Jestem laikiem w tej kwestii, dlatego będę wdzięczy za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie w nowym foobarze znajdę "status display" ze starego foobara?

trzeba jakąś wtyczkę?

tamto ustrojstwo pokazywało DSP latency itp.

 

przydałoby mi się takie coś bo bym sobie sprawdził czy dobrze skonfigurowałem nowego foo

 

POzdr.

Edytowane przez djtomas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W documents & setings/ nazwa uzytkownik/dane aplikacji/foobar2000 . Folder foobar2000 skopiuj sobie do danych aplikacji na innym kompie no i oczywiscie musi byc skopiowany folder foobara gdzies na drugim kompie, foobar przy wlaczeniu sie polapie co i jak niewazne gdzie go skopiujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W documents & setings/ nazwa uzytkownik/dane aplikacji/foobar2000 . Folder foobar2000 skopiuj sobie do danych aplikacji na innym kompie no i oczywiscie musi byc skopiowany folder foobara gdzies na drugim kompie, foobar przy wlaczeniu sie polapie co i jak niewazne gdzie go skopiujesz.

Oo właśnie, zapomniałem o tym - tego backup też się zawsze robi ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko... otóż mam taką jedną playliste którą odpalam jak np.: gram w PES'a 6 :] i teraz mam problem bo muza z tej playlisty jest ciutek porozrzucana po całym hdd, a chciałbym np.: skopiować sobie te utworki na empedrajkę... jest jakiś plugin, skrypt albo coś, który pozwoli na skopiowanie wybranych plików z playlisty do jednego folderu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam pytanko... otóż mam taką jedną playliste którą odpalam jak np.: gram w PES'a 6 :] i teraz mam problem bo muza z tej playlisty jest ciutek porozrzucana po całym hdd, a chciałbym np.: skopiować sobie te utworki na empedrajkę... jest jakiś plugin, skrypt albo coś, który pozwoli na skopiowanie wybranych plików z playlisty do jednego folderu?

jest takie coś. zaznaczasz tę listę, ppm -> file operations -> move, rename or copy files. sam tak często na zena kopiuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Jakiś czas temu natknąłem się na ten topic. Po przeczytaniu kilkunastu stron bardzo się wkręciłem i chętnie pobawiłbym się foo+asio, pojawia się jednak pytanie czy w obecnym momencie (topic powstał ponad 2 lata temu) i przy moim sprzęcie ma to wogóle sens?

Audigy 2 ZS + słuchawki Icemat Siberia + amplituner Technics'a z monitorkami JBL jeśli słucham muzyki z kompa z drugim pokoju + głośniki 2.1 Logitech X-230 używane sporadycznie. Zastanawiam sie czy cała konfiguracja i zmiana sterowników jest warta świeczki przy takim sprzęcie. Obecnie używam sterowników creativa i Winampa+HQSP do słuchania muzyki. Zastanawiam się też jaka będzie różnica w grach na Icematach z zainstalowanymi KX'ami zamiast sterowników creativa.

 

Jestem laikiem w tej kwestii, dlatego będę wdzięczy za wszelkie sugestie.

 

Pozdrawiam

Na A2 masz ASIO bez kX-ów... A czy warto? TAAAAAAK!!!! :) Ja już nigdy nie wrócę do Winampa...

 

Czy ktoś przy okazji mógłby podać namiary na jakieś skórki do foobara?

Edytowane przez radosuaf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie zainstalowalem tak jak w pierwszym temacie wszystko. i mam taki problem ze glosniki daja strasznie czasu ( ogolnie sa o wiele bardziej glosne i daja o wiele basu za duzo ( jak na moje ucho ) ) w sterownikach KX nie dziala test glosnikow ( nie wiem czemu ). I tutaj moje pytanie jak mozna regulowac basy w tych sterownikach ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie zainstalowalem tak jak w pierwszym temacie wszystko. i mam taki problem ze glosniki daja strasznie czasu ( ogolnie sa o wiele bardziej glosne i daja o wiele basu za duzo ( jak na moje ucho ) ) w sterownikach KX nie dziala test glosnikow ( nie wiem czemu ). I tutaj moje pytanie jak mozna regulowac basy w tych sterownikach ?

timbre w DSP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaladowalem ustawienia z pierwszego postu - Stereo ( jade na sluchawkach ) i nie ma czegos takiego w DSP :/ Owszem mozna takie "cus" dodac ale mniemam ze trzeba to polaczyc jakos z pozostalymi elementami... a tu juz moja inwencja sie konczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...