Skocz do zawartości
Marcin_gps

Super Dźwięk Dla Wszystkich - Foobar2000 + Asio

Rekomendowane odpowiedzi

->karol26

tak musisz dodawać bibliotekę asio do foobara

NIE, ASIO działa tylko tam gdzie jest obsługiwane i przeważnie trzeba wrzucić dodatkowy komponent (Winamp)

Dzieki za odpowiedz tak myslalem ale wolalem sie upewnic, ja uzywam AIMP2 a on nie obsluguje jak narazie asio,ale zaczolem tez przygode z foo choc narazie po dodaniu do niego asio duzej roznicy nie zauwazylem,ale to pewnie przez moja dzwiekowke c-media8738,:D, ale foo nawet bez asio gra fajnie,lepiej od mojego aimpa2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz tak myslalem ale wolalem sie upewnic, ja uzywam AIMP2 a on nie obsluguje jak narazie asio,ale zaczolem tez przygode z foo choc narazie po dodaniu do niego asio duzej roznicy nie zauwazylem,ale to pewnie przez moja dzwiekowke c-media8738,:D, ale foo nawet bez asio gra fajnie,lepiej od mojego aimpa2

Zainstaluj sobie najnowsze uniwersalne sterowniki ASIO, nazywają sie one ASIO4ALL. Działają z każdym odtwarzaczem muzyki, bez wyjątku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co za brednie :mur:

Dziwne rzeczy, samo przecież to napisałeś na pierwsze stronie tego tematu. Pisząc każdy odtwarzacz mam na myśli: każdy który obsługuje ASIO czy to natywnie czy to za pośrednictwem jakiejś wtyczki. Jeśli wprowadziłem kogoś w błąd to bardzo przepraszam, nie było to moim zamiarem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehm, włąsnie dzis odwiedzałem strone kxprojekt, dostrzegłem nowa wersje, chcialem dac linka na forum, lecz mnie ubiegłes ;) Choc z czego tu sie 'cieszyc', skoro przy probie sciagniecia najnowszej wersji pojawia sie bład 404...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Choc z czego tu sie 'cieszyc', skoro przy probie sciagniecia najnowszej wersji pojawia sie bład 404...

http://rapidshare.com/files/103526021/kxdr...0-full.exe.html

http://rapidshare.com/files/103547512/kxdr...ith_plugins.zip

 

Z utęsknieniem czekam na wersje dla x64

Edytowane przez SiLenTus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam,

ja mam następujący problem: po zainstalowaniu Asio4all na ac'97, w asio mam wyjście "unavailable".

We wtyczce w foo, kiedy chcę ustawić kanały, to szum nie jest słyszalny.

A najciekawsze jest to, że przed reinstalem wszystko było w porządku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jam mam pytanie natury takiej:

...nie mam pojecia jak ustawic w kx-ach i czy jest taka mozliwośc, aby było podłaczone jednocześnie wyjscie cyfrowe spdif oraz słuchawki z mikrofonem ?

pokierujcie ewentualnie jak można, bo potrzebuje słuchawek do skype i internetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od razu uprzedzę innych którzy instalują nowe kX 3540 że w sterowniku występuje mały bug, tzn po instalacji i restarcie mamy wyciszony suwak Wave (może się tak zdarzyć)

http://img510.imageshack.us/img510/1073/soundaz6.jpg

 

panel sterowania>dźwięki i urządzenia audio> głośność urządzenia >zaawansowane i jeśli nie ma widocznego suwaka

to z menu opcje>właściwości> i zaznaczyć Wave> OK następnie podnieść suwak xD

 

niby nic ale można o tym zapomnieć ;]

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin moglbym cie prosic o upgrade plikow z ustawieniami bo sa jakies problemy z nimi pod najnowszymi kxami pod vista? Wyskakuje blad o "niepelnych informacjach o mikserze" przy probie ich zaladowania. Po tym juz w ogole nie ma dzwieku. Konkretnie chodzi o ustawienia stereo. Z gory dzieki

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej - pod 3540 przydałyby się zmodyfikowane ustawienia dla KX - chodzi mi również o ustawienia stereo.

 

Aczkolwiek kx (asio z kx, foob z res i asio) vs stery creative'a (+ foob bez res i z asio4all) na SB0090 (podpięte pod czarne wejście ; )):

Jest inaczej... jakby to powiedzieć: Kossy KSC-75 zagrały żywiej, niższe tony są lepiej kontrolowane.

I Auberge Chris'a Rea (we flacu) zyskało na klarowności.

Edytowane przez serwal4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z gory przeprosim jak bylo

 

po instalacji nowego foobara, nie przesuwa mi sie lista jak przewijam pieśni :(

bez tego jak bez nogi, naprawialne to to jest ?

 

edycja:

Marcin_gps piekne dzieki :rolleyes:

Edytowane przez meeron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

over 500 wysiada mi przelotka serwisowka ;[

 

poprawa jakości rozumiem jest ?:> jak z kompatybilnoscią pcma na asio z np grami ?

 

załączone,,, czy gra lepiej ? nie wiem :]] test którejś nocki..

 

czy to normalne? - gra foobar, włączam film - nie ma dźwięku, nie ma też dźwięków systemowych, podejrzewam że jutuby i inne będzie to samo ?? jest do foo jakiś sposób żeby sobie umieścić obok np regulacji głośności output selektorek ?

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość RBEJ

To jak najbardziej normalne przy Asio4All że słychać dźwięk z tylko jednego źródła. Nic na to nie można poradzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

okej to mi za mocno nie przeszkadza jeśli znajdę plugin umożliwiający mi wybór wyjścia z głównego okna programy,, znajdzie się taka wtyczka ?? trochę googlałem ale bez efektów.

 

może ktoś tutaj przy okazji odpowie :]

zainstalowałem power dvd, z nim instalnęła się paczka wmp. i wmp dodał sobie powiązanie z plikami oczywiście ;) to mu wywaliłem - wywaliły się i te od foobara, powiązanie ich z menu foobara nie działa.. przy jednej mp3 mam teraz zamiast play jej nazwę, przy kilku zaznaczonych mam X plików gdzie X to ich liczba i nie wskakują do foobara

za takie właśnie jazdy nienawidzę wmp ;p podpowie ktoś ?

Edytowane przez forest kila zbila

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mialem okazje pobawic sie nowymi sterownikami Kx-project i sa naprawde swietne, tylko jedno ale. Uzywajcie wlasnych configow a nie czekajcie na gotowe, maxymalna wydajnosc tych sterow osiagniecie wtedy jak ustawicie je pod siebie, niestety kazdy ma inne ucho . Generalnie, ja juz przestalem uzywac kart Creative, ale teraz siedzac na duzo lepszych i bardziej profesjonalnych, stwierdzam, ze moj komp na kxach gral klase wyzej niz na standardowych sterach.

 

 

pozdrowienia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prosiłbym o radę, zainstalowałem nowe kX`y tylko nie wiem dlaczego ale nie słyszę dzwięku z głośnika centralnego, czy to przy oglądaniu filmów albo muzyki, wie ktoś jak to naprawić :?: Karta to SB Live 5.1.

 

 

Dobra już nieważne, udało mi się rozwiązać problem :) Dźwięk żyleta :D

Edytowane przez Pziel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tymi kxami nie dziala ASIO 96/24bit :/ na youpach smigalo bez problemu

karta to a2 value

 

i jeszce jedno spostrzezenie -dzwiek wydaje sie w stosunku do youp-ow taki "krzykliwy", niespokojny i ogolnie nieprzyjemny i denerwujacy (zamiast odprezajacy), ciezko to wytrzymac, zwlaszcza srednie tony (wokal, pianino, itd) :wacko:

Edytowane przez piaskoon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lipa z tymi kxami nie dziala ASIO 96/24bit :/ na youpach smigalo bez problemu

karta to a2 value

 

i jeszce jedno spostrzezenie -dzwiek wydaje sie w stosunku do youp-ow taki "krzykliwy", niespokojny i ogolnie nieprzyjemny i denerwujacy (zamiast odprezajacy), ciezko to wytrzymac, zwlaszcza srednie tony (wokal, pianino, itd) :wacko:

kxy nie obslugują 96kHz and 24-bit, ma to zostać dodane w następnej wersji, youp-paxy sie zbyt duzo nie roznia od oryginalnych sterow, kxow uzywam od dawna, dzwiek jest lepszy tylko trzeba umieć wszystko skonfigurować pod swoj sprzet, a na Viście lepiej uzywać sterow od daniela k + scrackowany x-fi console ktorym mozemy wlaczyc na audigy x-fi crystalizer....

 

najnowsza wersja kx'ow:

http://rapidshare.com/files/118871915/kxdrv3542-full_with_plugins_and_DSP_configs.zip

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie o foobara. Jak ustawic aby po wlaczeniu jednej piosenki i kliknieciu raz na inna po minieciu lecacej piosenki wlaczyla sie ta zaznaczona. Kiedys tak mialem ale teraz nie wiem jak to ustawic.

Edytowane przez radeksz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...