Skocz do zawartości
mechl!n

"Ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym"

Rekomendowane odpowiedzi

Aż dziwne, że nikt jeszcze nie poruszył tematu (w wyszukiwarce wpisałem ballada- znalazło jakieś tematy o muzie- jeśli jednak temat jest- sorry).

 

"Ballady o lekkim zabarwieniu erotycznym"- może ktoś z Was oglądał?

 

Wszystko-wszystkim, ale czarusia to bym gołą doopą po szkle przeciąnął. A dziewuszki naiwne, oj naiwne. I co gorsza mamusie też...

 

Ale ktoś w końcu bierze się za tego zboka:

http://film.onet.pl/0,0,876628,wiadomosci.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladam prawie od poczatku.

 

Coz, smutne to wszystko jest... [moze poza Joanna Naturalny i warkoczykami Czarka ;>]

 

Dziwie sie, ze niektore matki wysylaja tam swoje corki do Czarka, tym bardziej takie mlode [ok.16 lat].

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrrrr... ja poprostu nienawidzę takich telenowel doprowadzają mnie do szału :evil: O ile dobrze pamiętam to na wiosne 2003 też był program tego typu z tym że o tematyce ślubów i brał w mnim udział mój sąsiad który słynie ze swoich głupkowatych pomysłów w mojej wiosce :?.

Tego typu produkcje są do d.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehhh.... tak to jest, że za pokazywanie dooopy dostaje się 20 zł :/

 

Polskie realia.

 

Ale pani Naturalny - rozwaliła mnie już w 1 odcinku. Polska Barbi.

 

Cała prawda o Polsce :/ Trochę przytłaczające, ale i komiczne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety mało oglądam TV ponieważ tam tylko głupkowate seriale i telenowele są emitowane i nie jestem za bardzo obeznany w temacie .W sumie to nie widziałem żadnego odcinka , ale jeżeli naprawde gościu demoralizuje młode dziewczyny to nie ma co się z nim szczypać . Od razu gościa w tyby zamknąć :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladalem wiekszosc....

te "pieknosci" o tak zaje.biscie zawyzonym poczuciu swojej wartosci no moze nie swojej a swojej urody...

wielkie gwiazdy bo we wloszech cycki pokazuja...LOL

to ze chca zarobic w ten sposob to spoko, mnie to wali, ale niech sie nie cenia zbyt wysoko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ej qrde ja tego wlasnie nigdy nie ogladalem a podobno smiesznie jest :? musze kiedys o tm nie zapomniec ;)

Śmieszne to wcale nie jest tylko żałosne jak się na nasze społeczeństwo patrzy...

 

A co do Pani Naturalny to była już ona kiedyś w programie o nauce jazdy - rozwalała wszystkich. Zachowania typu - nie zapnę pasa bo mnie w piersi uwiera - były na porządku dziennym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A najlepsze jest to, jak te dziewczęta (proste) popisują się elokwencją, np jedna non-stopa używa słowa Italia zamiast Włochy, zamiast słowa "zrobił"- słowo "uczynił".

A zbokol czaruś powiedział:

Te dziewczyny, które są za młode lub rodzice nie pozwalają im na rozpoczęcie kariery modelki (!!!) to one są na moim komputerze- ich dane. I za jakiś czas włączę komputer to on mi je wyrzuci i ja się z nimi skontaktuję.

Mniej-więcej tak to szło- napewno użył zwrotów które wytłuściłem.

Płaci im grosze (jeśli wogóle płaci) i jeszcze wrabia w kradzież bielizny... Ku.as jeden. No burak pierwsza klasa!

O Naturalnych się nie wypowiem... Może tylko tyle, że facet jest pantoflarzem, a barbi jest pustakiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O Naturalnych się nie wypowiem... Może tylko tyle, że facet jest pantoflarzem, a barbi jest pustakiem.

Hehehe, dobre, całkowicie popieram. Miałem okazję obejrzeć jeden odcinek i tam wszyscy są pustakami, razem z tymi wszystkimi laskami i ich rodzicami 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ogladalem oprawie wszystkie odcinki ale tylko dlatego zeby sie posmiac... najlepszy odcinek byl chyba z ta matka co mowila na niego Bączyk i go wyzywala etc.

Temat o Mończyku byl juz gdzies zalozony na forum...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie krew mnie zalewała jak słuchałem tego całego Czarusia. Udusiłbym go tą jego za.sr.aną kitką. Szkoda mi mimo wszystko tych wszystkich dziewczyn. No bo jakie perspektywy moze mieć 18-20 latka z małego miasteczka/wsi. Sklep spożywczy/ fryzjer/ kiosk? I na nie właśnie czekają tacy imbecyle jak Mończyk. Nie, no powstrzymać się nie mogę :twisted: - z chęcią utopie go w tym kiślu. Mończyk, słyszysz oszuście!!!!

Ci Naturalni wołają o pomstę do nieba. PRYMITYW!!! Barbi do wychędożenia i na mróz, może wtedy nabierze dystansu do swojej głupoty...

 

BTW - Jeśli kogoś rażą wypowiedziane wyżej słowa, liczę na wyrozumiałość, bo szlag mnie trafia jak widzę takie dno.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko ogladam programy dokumentalne na jedynce i dwojce i uwage na tvn a tak to chyba nic wiecej...

 

najlepiej w tej balladzie wypadla chyba ta trzecia agencja co ta babka ja prowadzila... chyba nie bylo tam zadnych walk w kiśśślu tylko jakies pokazy albo tance...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TO ja zacytuje kilka kawalkow z "Przekroju" co pan Czarek mowi o sobie, co robi, co uwaza na temat serjalu:

 

"Ten serjal tylko mi zaszkodził. Teraz połowa dziewczyn rezygnuje z Castingu, jak usłyszy moje nazwisko". Kiedy oglada siebie w telewizji czuje sie oszukany"Serjal wogole nie odzwierciedla mojej psychiki. Dzisiaj nie zgodzilbym sie na udzial w nim. Wtedpnołem w bagno"

Mam Impotencje wtórna: gola dziewczyna wogole mnie nie rajcuje, nie podnieca, jak jakis kamien czy zelazo. Tylko jak przyjdzie jakas nowa, to patrze jaka ma figure, jakie ma łono. Ale to jeden rzut oka. potem nie patrze. Dziewczyny sa złe, ze podczas wystepu nie patrze, a ja obserwuje jak ludzie sie bawia, jak bija brawo.(...)Ale z wiekiem mi sie opatrzylo. I to jest zle dla mezczyzny, nie jest dobre.

Makaron i kisiel gotuja mu kucharki z zaprzyjaznionego przedszkola, kupuje za to czekolade przedszkolakom.(...) Po imprezie jak powiada sto kilogramow klusek jedzie do schroniska dla zwierzat

Najmlodsza jaka do mnie prszyszla miala 13lat. Ankiete takiej dziewczyny wkladam do czarenej teczki i czekam az dojzeje. Skoro ma takie ciagoty w mlodym wieku, to moze pozniej sie przydac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...