Skocz do zawartości
007

nowa plyta glowna ktora z tych ?

Rekomendowane odpowiedzi

EP-8RDA+

GA-7N400-L

Abit NF7

Soltek-KT600-RL

GA-7VT600-1394

 

 

ktora z tych 5 plyt glownych byscie polecili najbradziej ?

no i przy okazji jaki ram za 250zl ? chodzi mi o 256MB

 

Do tego mam zamiar kupic jakiegos Durona 1.6ghz i zalezy mi zeby plyta glowna mogla wykrecic jakiec 2.2Ghz z tego durona , ktura plyta w tym przypadku bedzie najlepsza do o/c ale zalezy mi na stabilnosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli tylko taki wybor to ja bym wybral Solteka ,kumpel ma KT600R i plyta nawet fajna

GB odradzam

nf2 nie wyposazony w nic a cena taka sama ,no i jak ze swoimi 128mb pc2100 zaczniesz motac to ci sie moze kupa zrobic

 

256mb ddr to moze KINGMAX ddr400 za 180pln

kolor bedzie do plyty pasowal :D (Soltek fioletowy, Kingmax czerwony)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie polecam Gigabyte do kręcenia, ale jeśli chodzi tylko o stabilnośc to tylko Gigabyte. Do kręcenia najlepszy Epox 8rda+, a co do Ramu to proponuje tak jak wyżej już ktoś napisał Kingmax 256 / 400, albo Geil Dual 2x256 /400 kosztuje na allegro.pl 499 zł http://allegro.pl/show_item.php?item=21278841

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że Epox 8RDA+ najlepiej rev2.2.

Pamięci może GeIL 256MB DDR400 CL2,5.

 

Btw widzieliście cenę tego Epoxa w siriusie? Ciekawi mnie skąd oni ją wzieli, chyba z księżyca :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no chyba ze macie jakas alternatywana plyte glowna do Epoxa za max 350zł a tych ramow co teraz mam to nie bede mial bo je sprzedaje

a co to jest to SS co mam dostac do Epoxa ??

 

 

 

Tak wogole mam 800zł na modyfikacje plyta glowna , procek , ram

to jakos musze cos wykombinowac dlatego biore tylko niestety 256 ram ale niedlugo tez dokupie po tym drugie 256 no i taki nie za dobry procek Duron 1.6Ghz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepiej zrobisz jak kupisz tego epoxa bo z SS oszczędzisz kase na dzwiękówke, a jak masz to sprzedasz, abit tesh fajny ale bez SS, a co do stabilności, moim zdaniem lekka przesada Gibonik, mówisz jakby innym płyty były niestabilne czy coś, moja od czasu zakupu chodzi stabilnie z różnym podzespołami i w róznych ustawieniach i żeby coś było niestabilne niezauważyłem 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jam myslicie ile dostane za mojego procka , plyte glowna , ram ??

wyjdzie z jakies 450zl ??

 

 

I co powiecie o tej plycie czy bedzie tak dobra jak Epox a moze lepsza/gorsza ? SOLTEK 75FRN-L

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Soltka jest zarąbiasty ma złoty kolor kosztuyje teraz około 315zł fsb na nim miałem już 250hz bez modów no tylko te jego biosy nieraz udają że umarły pozatym odlotowa płytka serdecznie polecam!!!!! a procek 2000+ styknie i pamiątki Kingmax 433 cl 2,5 za 180zł się opłaca maja 5 lat gwary!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Soltka jest zarąbiasty ma złoty kolor

No tak złoty kolor to rzeczywiscie godny argument :lol:

 

250hz

Słabo :P :wink:

 

 

jego biosy nieraz udają że umarły

a to taki dodatkowy bonus, raz zadziala raz nie zadziala, w kazdym razie urozmaica zycie :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupujac jaka kolwiek nowa plyte oszczedzasz na dzwiekowce :P

jak masz 800pln i bierzesz durona 1600 (190pln) to zostaje ci 600pln na plyte i ram

bierzesz plyte za 300 i ram za 300 i git

czyli Epox 8KRAI (290pln) i 512mb Seitek CL2.5 (300pln)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

007 ja kupowalem niedawno cos podobnego. Polecam popland.pl : athlon thorton 2000+ (270zl),epox rda3l (270zl),twinmos 256 3200 (175zl). Wychodzi mniej niz 800zl. Proponuje lepszy procek, a ram dokupic w przyszlosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

007 ja kupowalem niedawno cos podobnego. Polecam popland.pl : athlon thorton 2000+ (270zl),epox rda3l (270zl),twinmos 256 3200 (175zl). Wychodzi mniej niz 800zl. Proponuje lepszy procek, a ram dokupic w przyszlosci.

 

sorry ale ja sie nie znam na plyta glownych i nawet nie wiem czy ta plyta co napisales dobra czy nie :-)

ale jakos mnie korci do tego solteka i zastanawia mnie czy da sie na nim wiecej wycisnac ( FSB ) niz na Epox'ie bez modow

 

 

sorry ze jestem taki upierdliwy ale to moje ostatnie pytanie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...