Skocz do zawartości
007

nowa plyta glowna ktora z tych ?

Rekomendowane odpowiedzi

kup tego epoxa 8rda+ z thortonem 2000+ (mój przerobiony na bartona lata na 210x12, choc to jescze chyba nei max, bo nie maięłm czasu testować), wydasz około 620 + 180 za jakies w maire porządne ramy (256) co ci narazie styknie, a w przyszlosci dokupisz se drugie 256

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

077- jak już pisałem na Soltku po przestawieniu jednej zworki lub jej całkowitym wyjęciu(zależnie od modelu) osiągnełem po wgraniu nie oficjalnego biosu do o.c fsb 250 z tym że 100% stabilny było fsb 240 z powodu iż musiałem puścić asynchronicznie pamięci 75%, ale z tego co się orientuje teraz wszystkie procki mają polokowane mnożniki i nawet gdy kupisz 2000 z mnożnikiem 12,5 to żeby puścić go na fsb 200 musiał byś mieć niebywałe szczęście 2500hz !!!!!!!!, więc nie masz co marzyć raczej o wysokim fsb, jeżeli jednak dorwiesz jakiegoś z odblokowanym i kupisz Soltka to wtedy kup jakieś bardzo dobre pamiątki np. 466 bo na nforce jedynie synchroniczne ustawienie ma sens czyli Hz fsb= Hz ram (jest wydajne), na VIA można asynchronicznie tam nie ma aż takiego spadku wydajności ale najczęściej asynchronicznie kontroler pamięci nie wyrabia. :o

 

Czyli moja rada procek jak najtańszy np. Dureń 1400 lub Athlon 2000 byle by miał odblokowany mnożnik, pamiątki 433 lub więcej i płytka Soltek.

Jeżeli nie dostaniesz procka z odblokowanym mnożnikiem to koniecznie bież Durona 1400 bo ma niski mnożnik 10,5 i będziesz mógł uzyskać większe fsb , płytę Soltek lub Epox, pamiątki 433.

:lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

np. 466 bo na nforce jedynie synchroniczne ustawienie ma sens czyli Hz fsb= Hz ram (jest wydajne), na VIA można asynchronicznie tam nie ma aż takiego spadku wydajności ale najczęściej asynchronicznie kontroler pamięci nie wyrabia.    

ale namieszales

wszystko na odwrot :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie, że większość userów na forum ma płyty Epox. Więc nie wiem nad czym tu się zastanawiać :)

Mów za siebie ......... :twisted:

 

Ja bym jednak polecał Abita NF....nawet bez tych wszystkich bajerów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam Solteka ;]

Wogole bierz cos na nforce (Asus, soltek, msi, abit, epox) i bedziesz zadowolony 8)

 

BTW.

Przelazlem cala wge i nie znalazlem procka ponizej 39 tygodnia, wszystkie wogole z 2004 :( Pozostaje allegro lub jakies kontakty scisle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zavader wytłumacz mi gosciu.... kazdy topic i conajmniej kilka twoich odpowiedzi najczesciej bedące przebudowana wypowiedzia poprzednika ! nudzi ci sie gosciu bo jak nie wiesz to cie uswiadomie ze tu takiego czegos jak licznik postów nie istnieje i nie ma czego nabijac! :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ak nie wiesz to cie uswiadomie ze tu takiego czegos jak licznik postów nie istnieje i nie ma czego nabijac!

BUHAHAHAH - LOL - jest :) Trzeba umiec go znalezc ;] Jest i to niezly licznik ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz EPoX-a moj juz byl 1 razy na gwarancji :P Ale teraz sie słucha , tylko mi ustawien w biosie nie trzyma :( Ale ogolnie mobo ok , jednak po przejsciach chyba wolałbym Abita NF7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napewno nie KT400 tylko KT600. Zawiodlem sie ostatnio na Gigabytach i polecam Epoxy. A co do pamieci to hmm... zaraz nastapi oficjalne zlinczowanie mojej osoby ale powiem to: nie zawracaj sobie tylka przepalcaniem za niewiadomo jakie markowe ramy. Widze ze jendak liczysz sie z groszem wiec kup sobie na allegro cos takiego jak ja - 512MB400 "VM" za 245zl :D i napewno lepiej Ci to pohula niz na 256 Kingstona czy inna 256 markowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8RDA+ rev 2.2 i 256 Hynixów fsb 240 spokojnie raczej osiagniesz :D no i masz fajny dzwiek za taka cene w innych mobo nie ma tego :lol:

 

ja taki zestawik kupuje w pn :mrgreen: w www.pcprojekt.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...