Skocz do zawartości
Xanagaz

Co wybrać - XBox'a czy PS2?

Co brac? XBox vs PS2  

  1. 1. Co brac? XBox vs PS2

    • XBox
      20
    • PS2
      40


Rekomendowane odpowiedzi

X-box miałem ps2 i wiem ze na xa są lepsze gry i to nie prawda ze na ps2 jest wiecej gier bo większość wychodzi na obie platformy no i na ps2 grafika gorsza pozatym konsolka ma dysk na który można zgrywać gry i programy ma równiesz modem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pleja sie ludzie przyzwyczaili.

Gry, hity ?

Tluka na okraglo hiciory z PSX w nowych oprawach. Gdyby nie PSX to ta konsolka nie mialaby porzadnej gry.

Gdyby nie GT i tekken to ta konsola nie istnieje w europie.

Xbox to konsolka z przyszloscia. Tutaj przynajmniej jak wychodzi gra to nie jest to kolejny Hack&Slash dla debili.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2, dlaczego?

mgs2... i juz niedlugo mgs3

ffX i ffX-2

GT3

tekken 4

virtua fighter 4...

...i wiele, wiele innych

poza tym w gry z psx mozesz zagrac na ps2 co jest jak dla mnie duzym plusem

 

mgs2 na x tez jest

gt3 na xa jest gotham racing 2 moim zdaniem ma ładniejszą grafike i jakoś tak fajniej się jeździ

vf4 na doa3

a w gry z psx na xe tez mozna grac wystarczy emulator

 

 

pozatym na XA będzie HALO 2 i z tego co widziałem po filmikach to może to być jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co znowu nabić kabze M$ ? to juz lepiej PS2 kupić

bravo, zaloze sie ze jego systemu uzywasz - n/c

 

jak widzisz ludzie tutaj nie posiadaja czesto ani jednej z tych konsol, a ludzie, ktorzy posiadaja obydwie doradzaja ci X-BOXA, gralem na tym i na tym i podpowiadam: XBOX :D:D:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a po co znowu nabić kabze M$ ? to juz lepiej PS2 kupić

bravo, zaloze sie ze jego systemu uzywasz - n/c

 

jak widzisz ludzie tutaj nie posiadaja czesto ani jednej z tych konsol, a ludzie, ktorzy posiadaja obydwie doradzaja ci X-BOXA, gralem na tym i na tym i podpowiadam: XBOX :D:D:D

no uzywam, to w dzisiejszym świecie nieuniknione, a oprócz tego slacka jeszcze mam... ale jeżeli można wybierać bez (większych) strat później (w ilości oprogramowania, w przyp. konsol - gier) to wolę dać zarobić inemu gigantowi :D a Xbox z pewnością jest wyjebioza, aczkolwiek nie grałem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PS2 jest duzo wiecej gier, no i to ze z kumplami mozna sie powymieniac a XBOXA mało kto ma.(chyba ze sie myle)

To jest niezaprzczalnie zaleta PS2. Tylko wymieniac sie na co ? :)

Jak kupisz gre to wiadomo, ze kupisz HITY: GT3, T4, PES3, ew. jakies RPG (Final fantasy) i pare jeszcze jakis tam malych hitkow. Ale tutaj jest kruczek. Kazdy te gry ma i nic wiecej. Wiec na co sie wymienisz ?

To nie USA gdzie kazdy ma po 100 gier.

200 pln za szt. wiec zakup musi byc max przemyslany.

Na Xbox bierzesz 5 grywalnych tytulow i masz wymienianie w glebokim powazaniu.

A wogole z tym dwoch konsol to wybralbym PC :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

no uzywam, to w dzisiejszym świecie nieuniknione

sa ludzie, ktorzy nie uzywaja, nawet na tym forum takich widzialem...

sorki że nie napisałem że chodzi mi tu o wszystkich, ale sporą część :D POZDR :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ps2, dlaczego?

mgs2... i juz niedlugo mgs3

ffX i ffX-2

GT3

tekken 4

virtua fighter 4...

...i wiele, wiele innych

poza tym w gry z psx mozesz zagrac na ps2 co jest jak dla mnie duzym plusem

 

mgs2 na x tez jest

gt3 na xa jest gotham racing 2 moim zdaniem ma ładniejszą grafike i jakoś tak fajniej się jeździ

vf4 na doa3

a w gry z psx na xe tez mozna grac wystarczy emulator

 

 

pozatym na XA będzie HALO 2 i z tego co widziałem po filmikach to może to być jedna z najlepszych gier jakie kiedykolwiek powstały:)

mgs2 tak, ale o mgs3 na razie mozna zapomniec!!

a tak na marginesie zapomnialem o jeszcze dwoch grach... manhunt (co prawda nie dlugo wyjdzie na pc... ale roznie to moze byc z konwersja - vide gta3) a teraz czas na "atrakcje wieczoru" Getaway... moze i xbox ma na to odpowiedz??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy XBox może emulować gry z PS2 :?:

Tak, ma tez sprzetowa obsluge wszystkich gier na PeCeta. :roll:

 

Bierz PS2 bo pad od X-boxa to porazka :lol:

Nie ma lepszej symulacji wyscigow od serii Gran Turismo (czworka w drodze).

Nie ma lepszej gry rpg od serii Final Fantasy.

Nie ma lepszej symulacji pilki noznej od serii Wining Eleven/Pro Evolution Soccer.

PS2 posiada (bedzie miec w przyszlosci) wiele dobrych gierek, ktorych nie zobaczysz za szybko na X-boxa, np.: Virtua Fighter 4, Devil May Cry, Tenchu, Manhunt, Grand Theft Auto 4, Metal Gear Solid: Snake Eater.

 

A co do Dooma ]I[ i Half Life 2 na X-kloca, to nie rozmieszajcie mnie - szczegolowosc grafiki w porownaniu z wersja PC zalosna :twisted: , plynnosc gry pod duzym znakiem zapytania z naciskiem na jej brak :) i jeszcze sterowanie za pomoca pada w grze FPS :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do Dooma ]I[ i Half Life 2 na X-kloca, to nie rozmieszajcie mnie - szczegolowosc grafiki w porownaniu z wersja PC zalosna  :twisted: , plynnosc gry pod duzym znakiem zapytania z naciskiem na jej brak  :)  i jeszcze sterowanie za pomoca pada w grze FPS  :lol:  :lol:  :lol:

co do grafiki to sie mylisz - ROTFL

 

a jesli chodzi o sterowanie to mysle ze to juz nie teoj problem jak to zostanie rozwiazane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok ja wyraze swoja opinie oparta na moim doswiadczeniu

niewiem czy wielu z was wzielo pod uwage to ze przy kupnie konsoli decyduje tylko tytuly gier i tutaj niestety ps2 jest o niebo lepszy niz xbox. pozatym xbox ciezko do plecaka spakowac i isc do kumpla grac, nie wpomne o niewgodnym joystiku od ktorego reka zaczyna bolec po dluzszym graniu. pozatym grafika w grach to nie wszystko, liczy sie przedeszystkim grywalnosc i tutaj ps2 rowniez jest lepszy od xboxa. ktos rowniez wspomnial ze xboxa jest bardziej przyszlosciowy, ale niestety nie w polsce gdyz przyszloscie sa gry online a nie wiem czy w polsce beda oferowane takie uslugi na xboxa.. nie wspomnie rowniez o tym ze microsoft placi ogrome sumy pienidzy dla producentow gier aby oni wydawali gry tylko na xboxa.. i skonczcie gadac ktora konsola jest lepsza bo w tym wypadku naprawde nie o to chodzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do grafiki to sie mylisz - ROTFL

 

a jesli chodzi o sterowanie to mysle ze to juz nie teoj problem jak to zostanie rozwiazane

Nie powiedzialbym, bo tylko zapatrzeni w M$ fanboye moga twierdzic, ze X-box udzwignie w 60FPS grafe dostepna na pececie z sredniej polki. Co do sterowania to problem jest tak samo moj, jak i twoj. Wiem z doswiadczenia duzo o graniu w FPS na konsolach i wg. mnie NIC nie zastapi myszki i klawierki (ktora ma moze promil graczy konsolowych). Oczywiscie kazdy ma prawo myslec co innego :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT, czy jest sens w ogóle kupować GameCuba :?:

Mój znajomy go ma i muszę powiedzieć że konsolka jest całkiem spoko, warto ją kupić, głównym atutem jest niska cena i minusem są drogie gierki (więc wychodzi na to samo) ale gierkami można się przecież wymieniać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT, czy jest sens w ogóle kupować GameCuba :?:

Mój znajomy go ma i muszę powiedzieć że konsolka jest całkiem spoko, warto ją kupić, głównym atutem jest niska cena i minusem są drogie gierki (więc wychodzi na to samo) ale gierkami można się przecież wymieniać :)

Nie mozna :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...