Skocz do zawartości
GiKeR

DO tych co maja Microsoft IntelliMouse Explorer 4.0

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli ktos ma ta myche to moze pomoze mi rozwiazac problem ze scrollem - mianowicie:

Po nacisnieciu tego scrolla on dziala jakby z opoznieniem - opoznienie te jest zedu kilkudziesieciu-kilkuset milisekund i w windowsie napewno nie przeszkadza, ale w grze to jest nie do zniesienia.

Moze jest na to jakis sposob - lub ktos ma linka to zhackownych sterow do tej mychy .

 

Z gory dziekuje wszystkim za odpowiedzi, na ktore bardzo licze.

 

 

Bo jednak wydalem 160zl na myszke i niejestem z niej zadowolony, a tak byc niemoze :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stery mam = "Mysz zgodna z HID" :D tak to sie zowie w windowsie, al eteraz wyciagnalem same stery z intelliPOinta 5.0, tzn nie instalowalem tego shitu tylko wytargalem z tej instalki same stery, i dalej to samo.

A co to przyspieszenia rolki - to w wustawieniach mam ustawione ze ma przewijac o jeden wiersz - czyli najmniej jak mozna, ale w grze to popierdziela i tak :/.

 

Ale przypominam najbardziej przeszkadza mi te opoznienie po nacisnieciu scrolla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Eee, w sterownikach IE 5.0 jest zupelnie cos innego niz przewijanie tekstu o 1, 3 czy kilka linijek.

Calkiem inna opcja, ktora odpowiada za przyspieszenie scrolla.

Jak lekko krecisz to idzie fajnie powoli czytac tekst. Gdy zakrecisz szybko to z szybkoscia ruchy scrolla wzrasta przyspieszenie. Nie jak w innych myszkach, nawet Logitech gdzie z taka sama predkoscia zawsze przewija sie tekst (jedynie zaleznie od tego jak szybko potrafisz przewijac scrollem).

Wiec zainstaluj myche na nowo i wgraj stery IE v5.0

W menegerze urzadzen myszka musi byc widziana jako IE 4.0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...