Skocz do zawartości
fipa

Nie mogę zmienić grupy roboczej.

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie jak w temacie. Nie mogę zmienić grupy roboczej. Nie wiem co jest. Muszę zmienić grupę roboczą na MANTRONIC. Wchodzę na właściwości systemu > nazwa komputera > przycisk zmień i mogę tylko zmienić nazwę komputera a nie mogę nic tam u dołu - członkostwo - (wszystko tu jest szare i nie mogę zmienić nic. Czym to może być spowodowane?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

System mam WindowsXP.

 

Dołączona grafikaDołączona grafika

 

EDIT

Zauważyłem, że po usunięciu wszystkich innych protokołów od TCP/IP nie mogę również zmienić "Opisu komputera" w zakładce Nazwa komputera we Właściwościach systemu. Wcześniej (przed usunięciem mogłem). Nie wiem, czy dobrze zrobiłem usuwając je.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Mam tylko swoje konto. Ma ono uprawnienia administratora. Czy naprawdę nikt nie potrafi mi pomóc? Może powinienem przenieść ten topic do działu Microsoft Windows, albo do Oprogramowania?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm rzeczywiscie dziwne ... u mnie opcja "identyfikator sieciowy" jest dostepna ...

 

tak samo jak wejde w "zmien" przy nazwie kompa moge zmieniac grupe robocza ...

 

mam tez przycisk "wiecej" ktoreg u ciebie nia ma :roll:

masz xp pro czy home ed ?

 

Dołączona grafika

 

sprobuj moze

moje miejsca sieciowe / konfiguruj siec w domu lub malej firmie

 

o ile dobrze pamietam przy tym kreatorze sieci pytal sie o grupe robocza ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...