Skocz do zawartości
Anabolex

Ibm 60 GXp -problems

Rekomendowane odpowiedzi

Zgrywałem ostatnio rzeczy na dysk , i bęc zabrakło miejsca , więc chciałem usunąć parę innych niepotrzebnych rzeczy , ale podczas usuwania zawiesza mi się katalog który aktualnie usuwam i nie mogę go nawet skasować , a nawet jak coś przeniosę do kosza i chcę wyrzucić to wiesza mi się kosz.

Zdarza mi się to już drógi raz , a zanim zająłem cały dysk to wszystko chodziło dobrze .Poprzednim razem wszystko jakoś wruciło do normy ale teraz nic nie pomaga , naweta zainstalowanie ponownie Via Packa , defragmentacja.

Mam teraz wolnego 2 Gb z 11 na artycji C i 3 Gb na D z 30.

Czy ktoś wie o co chodzi ???

Zależy mi na odpowiedziach !!

 

 

Epox 8kha +

Xp 1800

IBM DEKSTAR 60 gxp 41 Gb rev-07

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przekopiować najważniejsze dane na inny dysk i sformatować porządnie skubańca - jak nie pomoże to radze zajrzeć do serwisu - dziwna sprawa, śmierdzi jakimś felerem. Sprawdź także dysk jakimś antywirusem - nie wiadomo co tam nowego wymyślili w sieci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj przekopiować najważniejsze dane na inny dysk i sformatować porządnie skubańca - jak nie pomoże to radze zajrzeć do serwisu - dziwna sprawa, śmierdzi jakimś felerem. Sprawdź także dysk jakimś antywirusem - nie wiadomo co tam nowego wymyślili w sieci :D

ale mu poradziles ... :) jak frajer to bedzie formatowal :) :lol: :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sformatowałem dysk , zainstalowałem windowsa i znowu było to samo-przy usuwaniu czegokolwiek z dysku zwis na 2 minuty , po dwuch minutach mu przechodziło , ale gdy chciałem usunąć kolejny plik to znowu to samo.

Więc znowu sformatowałem, zauwazyłem że na samym początku formatu pokazało się coś o złych czy uszkodzonych klastrach.Zrobiłem po formacie skan powierzchi partycji C i nie było żadnych Bad Sectorów , na skana D już nie chciało mi się czekać więc zainstalowałem Windowsa ,

i okazało się że wszystko jest w porządku-cuda jakieś czy co ?.

A już zastanawiałem się czy czasem nie pujść jutro do serwisu i nie wymienić dysku.Na razie problem się chyba rozwiazał ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja takie zwiechy mialem na scasi a przyczyna prozaiczna zle ustawione przerwania na kontroleze moze pomoze jak zresetujesz przerwania w biosie ale zeby sie od tak samo naprawilo to jakis cud moze winny byl windows i w nim przerwania?? sprawdzales jak sie usuwaja pliki pod dosem ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...