Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Baza BIOSów kart graficznych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lanselot

Niestety mimo usilnych prób i poszukiwań czasem bardzo ciężko znaleźć odpowiedni BIOS do karty, szczególnie jeśli chodzi o konkretnego producenta, model/pamięci. Wpadłem zatem na pomysł stworzenia takiej bazy tutaj, użytkowników mamy sporo i to o różnorodnych sprzętach, co stanowić może solidną podstawę.

 

 

____ ____ ____ ____ ____ ____ ____ ____

 

[*]GeForce 2 MX 400

  • - RoKFoR

 

[*]Radeon 9000 PRO

  • ____ ____ ____ ____ ____ ____ ____ ____

 

 

 

Proszę o wysłanie swoich BIOSów na maila - lanselot@interia.pl - z tematem o schemacie:

chipset | pamięci (ns) | wyjście/wejście TV | model/seria kart wg producenta | nick
czyli np.
GeForce 3 | 3.6 ns | wyjście i wejście TV | ASUS 8200 | Lanselot
Ponadto zwracam się z prośbą do moderatorów o przyklejenie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

www.nvision.pl

"Ze względu na utratę providera, na którego łączu stał nasz serwer FTP, download zostaje zamknięty na czas nieokreślony.

Jedynymi plikami, jakie można ściągnąć z naszego FTP'a to 3DMark03 i AquaMark3."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

www.google.pl

Żasłosne... Czyt. pierwsze zdanie w tym temacie. Oczywiście, jeżeli chcesz w tym zakresie polemizować, to znajdź mi np. BIOS do GF3 Ti500 (tv out + in) od ASUSa, na google rzecz jasna.

 

Lanselot - wysłałem Ci pewien BIOS chyba wczoraj, jak często robisz update?

Mam już sporą bazę, update niebawem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

www.google.pl

Żasłosne... Czyt. pierwsze zdanie w tym temacie. Oczywiście, jeżeli chcesz w tym zakresie polemizować, to znajdź mi np. BIOS do GF3 Ti500 (tv out + in) od ASUSa, na google rzecz jasna.

 

lol ze co na google niema tego biosa ?? lol jak na google jest wszystko , lol , neima czasu dzis szuakc jutro moze ci poszukam, jest napewno

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

huh jak zobaczyłem siebie na liście to muiałem pare razy oczy przecierać 8O gdzie ja w mailu napisałem że to jest 9500 PRO, wyrażnie było napisane że to 9500 64MB Infineon 3.0ns :!:

 

a pisząc wejście i wyjście TV masz na mysli to że karta ma TV Tuner :?: bo niebardzo rozumiem, dodałbyś jeszcze informacje na temat ilośi pamięci

 

ps po kliknięciu w którykolwiek link wywala błąd :!:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Lanselot

huh jak zobaczyłem siebie na liście to muiałem pare razy oczy przecierać  8O gdzie ja w mailu napisałem że to jest 9500 PRO, wyrażnie było napisane że to 9500 64MB Infineon 3.0ns :!:

Błąd - prawdopodobnie przy samym opisie nagłówka, kopiowałem z "Radeon 9000 PRO" i nie zmieniłem. W nazwie pliku nie ma "pro", co potwierdza moją tezę nt. genezy błędu ;>.

 

a pisząc wejście i  wyjście TV masz na mysli to że karta ma TV Tuner :?: bo niebardzo rozumiem, dodałbyś jeszcze informacje na temat ilośi pamięci

Rzeczywiście taka informacja przydałaby się. Będę przebudowywał w najbliższym czasie bazę, wtedy też dodam potrzebne dane.

 

ps po kliknięciu w którykolwiek link wywala błąd :!:

Wina serwera, czas poszukać nowego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody_gniewny witaj twardzielu ,nie wgrywaj innego biosu do swojej karty bo ją zabijesz (np. nie można wgrać biosu od gf3 do gf2 bo skopiesz kartę)

ps. widzę że nadal modujesz swój sprzęt , ja też tak zawsze robiłem na urlopie z nudów aż mnie ta zabawa nie kosztowała ponad 500zł (zabiłem proca i płytę) tak że wiecej ostrożności bo czasem lepiej sprzedać stare części i kupić coś nowego niż popsuć to co się ma i nie mieć nic

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mlody_gniewny witaj twardzielu ,nie wgrywaj innego biosu do swojej karty bo ją zabijesz (np. nie można wgrać biosu od gf3 do gf2 bo skopiesz kartę) 

ps. widzę że nadal modujesz swój sprzęt , ja też tak zawsze robiłem na urlopie z nudów aż mnie ta zabawa nie kosztowała ponad 500zł (zabiłem proca i płytę) tak że wiecej ostrożności bo czasem lepiej sprzedać stare części i kupić coś nowego niż popsuć to co się ma i nie mieć nic

A gdyby tak np. wgrac bois od innego producenta . Tzn. Ja mam np PixelView a wgram sobie od Leadteka ? :D I prosze mnie tu nie jechac :) bo to powazna sprawa , zlapalem sie na czyms czego naprawde nie wiem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze mi ktos dac linka do strony gdzie moge zassac najnowszy BIOS do

MSI Ti4200 64Mb, tylko zeby byla specyfikacja latek!

tylko nie podawajcie mi linka bo strony MSI bo tam nic niema, a neta gdzie mam kompa niemam wiec niemoge skorzystac z Live update :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie potrzebuje biosu do karty graficznej GeForce 4 Ti 4600 VIVO firmy Visiontek.

Karta padła po nieudanej aktualizacji biosu do nowszej wersji (chyba nie był to oryginalny bios).

Nigdzie w necie nie mogę znaleźć biosu do tej karty. Jak wiecie to odpiszcie gdzie mogę go znaleźć.

Chyba że ktoś przypadkiem posiada identyczną grafę to jak to możliwe to proszę o przesłanie biosika na mój

e-mail czajkus1@wp.pl(może być również bios z karty innego producenta np.Abit, MSI,PNY itp ważne żeby to był GF4 Ti 4600 ze złączem VIVO-referencyjny bios Nvidia nie pasuje).

Karta jest obecnie w serwisie,nie mogą jej naprawić, po zaprogramowaniu kości biosu biosem od nvidii karta dalej jest martwa. Powiedzieli że potrzebny będzie firmowy bios.

Proszę o szybką odpowiedź. Z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...