Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Baza BIOSów kart graficznych

Rekomendowane odpowiedzi

Gość stranded.inactive

witam

 

potrzebny mi bios ponieważ coś chyba sknociłem.

 

GeForce 2 MX 400(64MB,128-bit SDR,AGP) firmy PalitDaytona - nigdzie nie moge znalezc tego cholerstwa. Aha jedno pytanko: Czy programem X-Bios Editor mogłem namieszać w Biosie karty z poziomu Windows XP !? Jeśli tak to jak to cofnąć. Zauważyłem ostatnio, po używaniu X-Bios, że z gier na OpenGL często zostaje wykopany i wyskakuje to durne coś co proponuje zgłoszenie problemu do micrososftu :/ pomocy ludzie bo nie moge grac w SOF2 ani RTC: Wolfenstein

 

 

szczegółowe info na temat mojej karty tu:

http://www.palit.com.tw/en/products/nvvga_mx400.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu do kart ATI (klikamy w "Biostiedostot" ;] ):

R350-128

R350-256

R360-128

R360-XT

 

A tu znajdziemy biosy do:

RV350-128

 

I jeszcze link do topicu o dobrym i często aktualizowanym programie do edycji biosów (timingi, zegary, Device ID) w kartach ATI (Rabit).

 

UPDATE

 

Chyba najważniejsza strona dla posiadaczy kart ATI mających ochotę poflashować swoje sprzęty: LINK

Jest tu m. in. najnowszy Rambios - program, który umożliwia sprawdzenie, czy karta wstanie po sflashowaniu, bez dokonywania flashu. Jeśli chcemy nim sprawdzić biosa od innej karty (o innym ID), należy użyć wspomnianego wcześniej rabita w celu zmiany ID w pliku z flashowanym biosem na ten który ma nasza karta. ID można odczytać np. rabitem z pliku ze zgranym biosem z naszej karty. Robi się to programem Winflash .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka wie moze ktoś skond skombinowac bios do Geforce 4TI 4600 Visiontek pamieci samsung 2,8ns szukałem na podawanych przez was stronkach ale nic nie znalazłem oprucz biosów do 4TI ale nie Visiontek ?? czy inne biosy od graf producenta gainward czy PNY by pasowały do niej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kure rozpakowałem tego ramibios, czy on musi byc w dosi? ja nie mam dyskietki, ani stacji dyskietek lbu jest moze jakis alternatywny program?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...