Skocz do zawartości
Gość Lanselot

Baza BIOSów kart graficznych

Rekomendowane odpowiedzi

a ja mam pytanie jaki bios podajcie linka bo tam jest tego tyle ze boje sie sciagnac nie taki mam karte gf2 mx/400 64 mb dzieki za pomoc prosze info kierowac na maila dawidn@net.pulawy.pllub gg: 5019790 dzieki za info

Edytowane przez cobiq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, moze offtopic ale chce spytac w dziale fachowcow.

Zalozmy ze wgralem zly bios, karta pada i wiecha przy starcie. Teoretycznie wymyslilem rozw.

Mam stara karte na PCI [primary vga->PCI], mozna odpalic z niej kompa i nvflashem sflashowac bios w geforce ktory siedzi sobie cicho w AGP? Czy nvflash flasciach!e tylko odpalona/dzialajaca karte? Jestem noob w te gierki.

.peace

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, amm pytanko, jaki jest dobryu program do edycji bisoów Nvidi, chciałbym żeby była mozliwość zmiany prędkości emmory, gpu, napieciu gpu, napiecia memory, czasu dostepu ns do pamieci, ustawienm 2d\3d predkosci i wiatraczkow wiatraczkow tez wzgeledem temperastury(jeslio karta ma taka opcje) czy ejst ajkis taki programik z latwym interfejsem??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie krotkie pytanko

 

Mam Gigabyta 6800GT AGP do ktorego chcialbym wgrać biosik od U B)

Znalazłem coś takiego:

http://www.mvktech.net/component/option,co...arent,category/

 

Jak myślicie czy ta operacja ma jakiekolwiek szanse sie udać, osobiście nigdy tego nie robiłem ale w końcu trzeba sprobować dlatego prosze o rady i sugestie. :wink: Zastanawia mnie tez co oznacza to "D" w opisie biosu.

 

Grafika ktora posiadam wygląda dokładnie tak:

Dołączona grafika

 

 

 

Z gory dziekuje wszystkim za pomoc.

 

Zapomniał bym dodadać, grafa oczywiście śmiga bez problemu z zegarami ultry. memki to samsungi 2ns w razie potrzeby podam dokładne oznaczenie.

Edytowane przez TheBlackLotus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie, trochę lamerskie, ale dopiero zaczynam, czy jak mam GeForce 4 MX 4000 to mogę zainstalować biosa od GeForce4 MX420? Wole się zapytać żeby nie zostać bez kompa.

1. Nie możesz.

2. Po co??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam biosy do mojej karty 6600 MSI http://sklep.komputronik.pl/pelny.php?id=17391. Bios który zmieni napiecie na rdzeniu z 1.3V na 1.4V. Z góry dzięki.

Wgraj bios od gigabyte'a 6600 turbo force PCI-E, chyba to ten:

link do biosu

Jak nie to można zarzucić od Leadteka.

 

A ja szukam czegoś z 1,5V.

Edytowane przez WDK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam jakiejs bazy z bioskami do nvidii roznych firm tak od tnt do gf4 jakby ktos trafil to bylbym wdzieczny za linka

cos w rodzaju www.techpowerup.com tylko dla nvidii

kiedys sie natknąlem na taka ruską baze ale teraz za cholere nie moge tam trafic

Edytowane przez ziomipt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Posiadam karte Gigabyte ATI 9550 128MB przerobiona poprzez bios do wersji 9600

Chce ja sprzedac i musze z powrotem powrocic do 9550 - jakim programem i z jakimi komendami nalezy wgrywac bios aby nie wyskakiwaly komunikaty ze zly bios lub nie ta karta ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie: Czy mogę do GeForca 2MX 32MB wgrać bios z serii GF 2 GTS lub Pro !? Czy karcie nic nie będzie i w ogóle czy jest sems takiej operacji!?

 

Pozdrawiam!

 

P.S.

Znalazłem cuś takiego z biosami do Radków:

http://gcmods.kickme.to/

Jest tam też jakiś software do w/w kart...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mam pytanie: Czy mogę do GeForca 2MX 32MB wgrać bios z serii GF 2 GTS lub Pro !? Czy karcie nic nie będzie i w ogóle czy jest sems takiej operacji!?

 

Pozdrawiam!

 

P.S.

Znalazłem cuś takiego z biosami do Radków:

http://gcmods.kickme.to/

Jest tam też jakiś software do w/w kart...

Nie mozna zrobić takiej operacji, gdyż to są całkowicie odmienne karty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...