Skocz do zawartości
spyker (banan)

Muzycy na purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

 

ja sie powymieniam  

na gitare jak ktos ma jakies nuty to tez sie powymieniam

ok, ponizej jest to czym w tej chwili dysponuje - albo sa to oryginaly albo dobre aranze; nie kolekcjonuje takich aranzacji ktore zagra 7-latek jedna reka chociaz niestety takich jest w sieci najwiecej; PW do mnie jesli ktos jest zainteresowany (wymiana oczywiscie);

 

http://gg.milc.pl/rozne/nuty.jpg

 

wyslij mi nuty starwars spyke@blog.pl

dzieki za nuty zaraz siadam do pianina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem do szkoły muzycznej 7 lat :).

I - stopień w klasie fortepianu.

II - niestety tylko rok na klarnecie.

Potem się tak potoczyło... szkoda gadać. W każdym razie nie grałem o 3 lat,a le cośniecoś chyba jeszcze pamiętam. Olkoo - co prawda nie mam nic na wymianę, ale może podesłałbyś mi coś ze swoich zbiorów ? Zaraz wyślę Ci PM :roll: :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chodziłem do szkoły muzycznej 7 lat :).

I - stopień w klasie fortepianu.

II - niestety tylko rok na klarnecie.

Potem się tak potoczyło... szkoda gadać. W każdym razie nie grałem o 3 lat,a le cośniecoś chyba jeszcze pamiętam. Olkoo - co prawda nie mam nic na wymianę, ale może podesłałbyś mi coś ze swoich zbiorów ? Zaraz wyślę Ci PM  :roll:   :)

nastepny mistrz a ja sie musze uczyc sam :cry: do szkoly muzycznej isc nie moge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zaluje ze sie starzy tak pozno zorientowali ze jakis tam talent mam i sie na klase fortepianu (czy skrzypiec) nie moglem zalapac; zostal mi tylko dzial mlodziezowy w I st. a teraz sekcja deta w II; przy okazji pozdrowienia dla wszystkich z pilotow/kasztelanskiej, jozefinskiej i przede wszystkim dla tych z basztowej; chodzi oczywiscie o krakow (to tak zeby wtajemniczyc reszte); Memphis: zaraz ci wysle;

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dyplom szkoly muzycznej I-go stopnia na fortepianie

i to samo na gitarce :wink:

 

o ile na pianie rzadko gram, to druty czesto szarpie :D

 

Na fortepianie zaczalem grac jak mialem 6 lat. To za sprawa ojca, ktory jest nauczycielem w szkole muz.

 

Ogolnie cala moja rodzinka to muzycy 8)

 

 

PS

Polecam Guitar Pro i stronke www.mysongbook.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm..co do gitarki, to kiedyś próbowałam...lecz niestety tylko na kilku godzinach nauki sie skończyło. ;/

A tak oficjalnie to pogrywam sobie w szkole muzycznej II stopnia na wiolonczeli ( prawie 6lat )i fortepianie ( 4lata ).. ;)

 

Z racji, że to mój pierwszy wpis, to może kilka słów o sobie.. ;]

Mam na imie Ania.. z tego co widze, to jestem chyba dosc mloda jak na to forum.. ;D ( 15lat ) Ucze sie w szkole muzycznej w Bytomiu na w.w instrumentach.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy kolejną przedstawicielke płci pieknej na naszym forum ! ;)

 

Ja niecały tydzień temu kupiłem gitarę klasyczną i męcze się z nią codziennie ! Umiem juz grać kilka akordów, "The roof is on fire", "Sweet dreams" i "Hero of the day" :D Tak, możecie mi już gratulować ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3 lata temu grałem na gitarze basowej (4 struny to pomyślałem, że szybko się naucze grać :P), ale znudziło mi się i zmarnowałem swój talent. Teraz nie chcę do tego wracać, zresztą już sprzedałem gitare czego czasem żałuję.

 

ps wiolonczela to bardzo piękny instrument i fajnym brzmieniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie..wiolonczela to bardzo piekny instrument zarówno jako solowy, jak i kameralny..;] Choć nie wszyscy podzielają moje zdanie...;/ Moj brat niestety nie znosi tego 'pudła'...;/

 

- nightstalker - gratulacje i slowa podziwu z mojej strony ...ja potrafie wybrzdękać tylko marne ''Nothing Else Matters''... :/ :D

Edytowane przez Ania-Vc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

yhym...nawet troche tego mam ;) Choć bardziej mnie ciągnie do klimatów Bachowskich..łatwiej się gra a więcej pasji odnajduje ;) Muzyka rodzaju Apocalyptici czy tym podobnych klimatow jest niezwykle trudna nie tylko w wykonaniu, ale tazke poniekad w odbiorze i zrozumieniu...;/

Edytowane przez Ania-Vc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh :]

 

- 2 lata w szkole podstawowej na flecie...

- 4 lata na klawiszach w szkole podstawowej (brałem nawet lekcje u sąsiada :D )

- pare razy na pianinie...

- 6 dni na gitarze, akustycznej, elektrycznej

- a teraz gram na kompie... tzn.. komputer gra za mnie, ja tyklo ustalam kolejność sampli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja gram na gitarze basowej (Ibanez K-5) jakies 4 lata... z prawie 2 roczną przerwą niestety :/ Kiedys gralem w kapeli ale studia i co za tym idzie zmiana miejsca zamieszkania sprawily ze teraz gram tylko dla swojej przyjemnosci. Najlepiej i tak gram na nerwach :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gram na klawiszu (obecnie staruszek Yamaha QS300) i śpiewam w zespole muzycznym (głównie hałtury ale bywają też np. supporty - grałem przed Kombii, Bajm, Szczęśniakiem, Golcami i innymi). Kiedyś byłem w Drodze do gwaizd (niestety nie wygrałem, ale byłem w programie) i w Idolu (też bez sukcesów poza tym że powiedziałem że nie dostałem się do idola, ale za to może się uda w różowej landrynce - było wesoło).

A kiedyś grałem po kościołach z bratem tylko nie w stylu scholi ale muzykę elektroniczną/pop (jak na nasze możliwości całkiem nieźle, sprzedaliśmy wtedy pare tysięcy kaset). Graliśmy wtedy swoje piosenki. A teraz tylko hałtura :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

4 lata gralam na pianinie, teraz wszysto sobie przypominam

Niestety nie uczylam sie w szkole muzycznej. Chodzilam za to do ogniska ale na dział wokalny ;)

O! Moja rodzina to "pianiści" :lol: - na drugie mam Fryderyk po Chopinie, a swoje pierwsze pianino dostałem od w wieku 5 lat:> Nauczyłem sie grac jakieś banały i na tym sie moja przygoda z klawiszami skonczyla;] Teraz zamierzam kupic sobie gitarke elektryczna i tutaj pojawia sie moje pytanie - czy powinienem szarpnąc sie na cos porządnego (Ibanez itp.) do nauki, czy moze kupic byle co i potem zmienic na lepszą jak sie wkrece? Opłaca sie uczyc na dobrym sprzęcie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem 5-6 lat na keybordzie :) jednak z czasem poprostru znudzilo mi sie to :) jak ostatnio wyjalem sprzet to jedyne co umialem zagrac to wlazl kotek na plotek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od 2 lat pocinam na gitarce elektrycznej, poświęcam jej stosunkowo duzo czasu i chyba odkryłem swój talent ;-)

 

Under, za duże zagadnienie poruszyłeś odnośnie nauki na gitarze, jeśli co to służę pomocą np. na gg :)

Wejdz też na:

www.forum.gitara.pl

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja grałem .... bo juz nei gram, chyba 8 lat na skrzypcach. Zacząłem w wieku chyba 7-8 lat, chodziłem do szkoły muzycznej, ale przestałem w liceum. Troche za duzo czasu mi to zajmowało. Gra indywidualna, w orkiestrze, zajecia z teorii, potem jeszcze jeden obowiązkowy instrument. Musiałem przerwac bo bym sie nie wyrobił w budzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...