Skocz do zawartości
spyker (banan)

Muzycy na purepc.pl

Rekomendowane odpowiedzi

bez kitu jak uwilebiam jako ktos dobrze gra na gitarze, pianinie, wiolonczelli chyba tak sie to pisze :D lub skrzypcach kocham takie dzwieki, ale musza byc ladne oczywiscie, zawsze chcialem sie nauczyc grac na gitarze, ale jakos nie wyszlo nigdy nie sprobowalem :/ moze kiedys, w koncu podobno nigdy nie jest za pozno 8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu jak uwilebiam jako ktos dobrze gra na gitarze, pianinie, wiolonczelli chyba tak sie to pisze :D lub skrzypcach kocham takie dzwieki, ale musza byc ladne oczywiscie, zawsze chcialem sie nauczyc grac na gitarze, ale jakos nie wyszlo nigdy nie sprobowalem :/ moze kiedys, w koncu podobno nigdy nie jest za pozno  8)

Polecam kawalek My Dying Bride - A cruel taste of Winter ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boje sie ze to sa jakies modele mikserow czy innych takich :] chociaz podziwiam kolesi jak oni moga tak zpierdzielac :] musza niezle reke cwiczyc :]

juz edytowalem :D

A reke to cwicze inaczej HA HA HA

 

 

EDIT: Tylko 2 razy mixowalem live, pierwszy raz to okolo 1.5h na poczatku to byla katastrofa :D:D, pozniej bylo jako tako

 

2 razem to juz mi sie lepiej podobalo, mixowalem 8h zaczalem od lightowego trance okolo 137BPM skonczylem na 146BPM konkretnym techno (W.J. Henze - part two (ten utwor miazdzyl basami bylo slychac to na calym osiedlu mimo to ze impreza odbywala sie na "tarasie"; picotto & ferri - taotek) (pomiedzy trance i techno zapodalem Hardstyle),

bylo super, fajne uczucie jak widzisz jak sie ludzie bawia dzieki tobie

nie bralem zadnych wspomagaczy, tylko 3 piwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja gralem na pianinie przez rok ale to bylo jakies hm.. 12lat temu wiec nut juz nie pamietam :lol: gralem rowniez na klasyku okolo 1, roku potem elektryczna przez jakies 2 lata a zaraz po niej 5 lat na bebnach (sporadycznie wioslo) :twisted: od 3 lat nie gram na zadnym instrumencie ale po wakacjach jak wplynie troche kaski planuje kupic bebny :D od 5 lat robie muze na kompie :wink:

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie powymieniam  

na gitare jak ktos ma jakies nuty to tez sie powymieniam

ok, ponizej jest to czym w tej chwili dysponuje - albo sa to oryginaly albo dobre aranze; nie kolekcjonuje takich aranzacji ktore zagra 7-latek jedna reka chociaz niestety takich jest w sieci najwiecej; PW do mnie jesli ktos jest zainteresowany (wymiana oczywiscie);

 

http://gg.milc.pl/rozne/nuty.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez kitu jak uwilebiam jako ktos dobrze gra na gitarze, pianinie, wiolonczelli chyba tak sie to pisze :D lub skrzypcach kocham takie dzwieki, ale musza byc ladne oczywiscie, zawsze chcialem sie nauczyc grac na gitarze, ale jakos nie wyszlo nigdy nie sprobowalem :/ moze kiedys, w koncu podobno nigdy nie jest za pozno  8)

Polecam kawalek My Dying Bride - A cruel taste of Winter ;)

wreszcie siei zaczelo sciagac zaraz lookne co to ejst wazy ponad 10mb mam nadzieje, ze fajne :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja sie powymieniam  

na gitare jak ktos ma jakies nuty to tez sie powymieniam

ok, ponizej jest to czym w tej chwili dysponuje - albo sa to oryginaly albo dobre aranze; nie kolekcjonuje takich aranzacji ktore zagra 7-latek jedna reka chociaz niestety takich jest w sieci najwiecej; PW do mnie jesli ktos jest zainteresowany (wymiana oczywiscie);

 

http://gg.milc.pl/rozne/nuty.jpg

 

wyslij mi nuty starwars spyke@blog.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...