Skocz do zawartości
motofan

Pomoc w wyborze tematu pracy!

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich i przechodzę do rzeczy.Otórz kończę studia ze specjalnością CISCO i muszę wymyśleć sobie temat pracy inżynierskiej.Nie mam zbytnio pomysłów jaki,poza tym chciałbym jakiś temat do którego jest dużo materiałów w języku polskim.Gdyby ktoś mógł mi jakiś pomysł podrzucić związany z tematyką sieci a najlepiej CISCO to bardzo bym był wdzięczny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ci się nie chce, to poprostu nie pisz tej pracy... Na rynku pracy jednak niestety ciężko Ci będzie z takim niechciejstwem. A o polskiej literaturze to już możesz zapomnieć, bo sam piszę właśnie pracę magisterską i cokolwiek co jest polskie to jest przestarzałe, nieaktualne albo poprostu nie ma tego. Jak już robisz CISCO, to tymbardziej powinieneś zadbać o aktualność pracy inżynierskiej, bo jak potem komuś pokażesz coś starego, to się zapytają po co właściwie to robiłeś? Sobie a muzom???? Pomyśl... Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo bym prosił moderatora o przeniesienie tego wątku na oprogramowanie sieciowe bo tutaj chyba mało osób zagląda.

 

P.S Czy ktoś wie coś lub posiada materiały na temat sieci przeźroczystych to bedę bardzo wdzięczny za info.Na nich chyba skupię pracę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...