Skocz do zawartości
adam16v

.....asus na kt600 tylko na ddr kingstona??....

Rekomendowane odpowiedzi

witam! mam pytanie do wszystkich którzy mają rozesnanie w temacie. sprawa wygląda następująco: kumpel jakiś miesiąc temu kupił płytę główną asusa z sata, lan i raid, na chipsecie kt600. płytę zakupił w prolinie we wrocławiu. kumpel składa kumpa po kawałku z racji finansów. ale w czym żecz. sprzedawce z prolinu stwierdził że ta płyta może chodzić wyłącznie na pamięciach kingstona i na rzadnych innych :!: hmmm, brzmi to dziwnie. osobiście nie słyszałem o takim przypadku. w grę wchodzi pamięć na 400 mhz. proszę o wasze zdania w tej sprawie. jak to faktycznie jest? poniżej link do strony z płytą główną. :wink:

http://www.proline.com.pl/shop.php?prodid=...24149442f534154

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedawca chce wiecej zarobic i naciaga fakty.

Troche to nieetyczne klamac w zywe oczy dla uzyskania korzysci.

Olej ten sklep,olej sprzedawce.

Szkoda ze nie powidzial ze bedzie na niej chodzil tylko radeon od asusa ,cdrom asusa ,no i pamiec asusa 8O - o zagalopowalem sie :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też mi się to wydawało delikatnie mówiąc podejrzane. gdzieś słyszałem o niekompatybilności niektórych kart grafiki z niektórymi płytami głównymi, ale o pamięci ram dopiero pierwszy raz!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do obsługiwanych pamięci mój konfig ze żywym dowodem ze na tej płycie działaja nie tylko pamieci kingstona. Pozatym w manualu dostepnym na stronie asusa jest rozpiska jakie pamieci obsługuje ( jeśli chodzi o DDR 400 )

Pozdrowienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jakies no name na moim asusie i wszystko chodzi bez problemu - na stronie podane sa jedyni pamieci referencyjne - tzn. takie z ktorymi przetestowano ta plyte na zgodnosc. Innych poprostu nie testowano. Ot co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

weź kingstona, żałować nie będziesz, płytę kupujesz Asusa a na dobrą pamięć skąpisz....

według ciebie płyty asus są (niewiem) najlepsze? LOL

 

Kup sobie twonmosa albo poprostu noname 400 mhz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To właśnie Kingstony DDR400 serii Value miały problemy z płytą A7V600-X. Składałem niedawno taki zestaw XP2200 Thorton, Asus A7V600-X i 256 DDR400 C3. System ciągle się zawieszał lub resetował się komp. Sprawdziłem programem Gold Memory i były błędy. Komputer nie był przeznaczony do jakiegoś wyczynu więc zamieniłem tę pamięć na Elixir DDR266 i wszystko teraz pięknie śmiga. A Kingstony wsadziłem na ECS-a KT333 ver.5 i też pięknie biega.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wierzę, sam ma Kingstona, zasilacz Chiefteca, czyli zna się na rzeczy a zachęca do pamięci noname.

Odpowiadając na pytanie : nie uważam że Asus jest najlepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...