Skocz do zawartości
spiderman6666

BRAWKOMP ODROBIŁ STRATY

Rekomendowane odpowiedzi

Dogonimy chłopaków, udało mi sie zwerbować kumpla a on zwerbował kolejnego i tym samym nie jestem juz sam ale jest nas trzech :D odrazu to widać na dziennym przyroscie WU na miom koncie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarpaN - ładnie zaczales liczyc :D a myślałem że bedziemy iśc tym samym tempem :P haha oby tak dalej :)

 

mały update do tego co na dole ;) : to te durony takie cienkie?? ja mam pIII500@620 i szlismy rowno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tarpaN - ładnie zaczales liczyc :D a myślałem że bedziemy iśc tym samym tepem :P haha oby tak dalej :)

zaczalem liczyc boz zmienilem D800 na 3200 :twisted:

ale teraz mnie na pewno dogonisz - od dzis licze w A[tlon] TEAM

zycze powodzenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem 5 gości zwerbowac, ale dałem spokój.To kumple, a budy maja w kompach zamknięte i wiatraki jakieś za 20 zeta , bo w idlu temp 50-60 stopni na durnonach i athlonach, więc po 24h seti to ja nie wiem, co by tam się stało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałem 5 gości zwerbowac, ale dałem spokój.To kumple, a budy maja w kompach zamknięte i wiatraki jakieś za 20 zeta , bo w idlu temp 50-60 stopni na durnonach i athlonach, więc po 24h seti to ja nie wiem, co by tam się stało

u mnie też kolega ma serwaa z celeronem 1.7gh(porónywalny do athlona 800 :D) ale 24/24 jednak nie liczy bo sie tempy wystraszył 57 st. Ja w nocy mam 54 st bo go przyrywam kocami zeby go nie bylo sluchac i jakos chodzi od 2 tyg a w lecie to nie wiem co bedzie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i nas łyknęli...

 

Kurde ja miałem jakieś statystyki robić, żeby ludzi przyciągnać, ale musiałem to przełożyć bo kompa do serwisu oddałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co robić tragedii - człowiek nie wiedział jak zwrócić na siebie uwagę, więc zrobił to odchodząc.Jego sprawa, płakać nie będziemy

Dikładnie, poza tym siłę zespołu tworzą ludzie, którzy nie zastanawiają się czy odejść czy nie ale jak liczyć więcej.

 

Ja planuję powrót do najaktywniejszych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję powrót do najaktywniejszych.

No to radze sie spieszyc, bo juz niedlugo poczujesz nasz oddech na plecach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja planuję powrót do najaktywniejszych.

No to radze sie spieszyc, bo juz niedlugo poczujesz nasz oddech na plecach ;)

Nie, no z Wami nie mam szans, liczę samotnie ... ale do najaktywnieszych w zestawieniu tygodniowym to na luzie, ostatnio wypadłem bo mi się komp posypał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak miło... DeeSeL doszedl do Barwkompu, jak ja lubie dezerterów...

ja też, jakby to był kotś liczący 1 WU na tydzień to by mniejsza strata była ale DeeSeL to co innego. NIe moge sobie wyobrazić tego jak tak można.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...