Skocz do zawartości
spiderman6666

BRAWKOMP ODROBIŁ STRATY

Rekomendowane odpowiedzi

Tarpan a tuhttp://forum.infopc.pl/viewtopic.php?t=2912&postdays=0&postorder=asc&start=175

:idea: to bylo pare postow wyzej :?

:oops: :oops: :oops: :oops:

 

To przez ta gorączke przed maturalną ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tarpan a tuhttp://forum.infopc.pl/viewtopic.php?t=2912&postdays=0&postorder=asc&start=175

:idea: to bylo pare postow wyzej :?

:oops: :oops: :oops: :oops:

 

To przez ta gorączke przed maturalną ;)

nie mam pretensji 8) przynajmniej cos sie dzieje :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może to i lepiej, że przeszedł do Barwkomp będzie na oku a i oni może kiedyś poczują jak chłopczykowi się znudzi to zabierze zabawki i pójdzie się bawić do innej piaskownicy.

Teraz to da więkrzą motywację do liczenia i może będzie mniej martwych dusz.

Niech moc AMD i Intela będzie z Tweakiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie trzeba się <span style='color: red;'>ORT: wziąść</span> w garść nie tylko od nas ludzaie odchodzą trzeba się pokręcić po necie i poszukać ludzi któży liczą seti a najlepiej maja jusz jakąś sporą ilość na koncie i nakłonić do wstąpienia do naszego teamu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sie niczym nie martwie. Pod koniec tygodnia i tak ich przgonimy bo oni zyskuja tylko jak ktos sie dolancza do nich a liczyc to niema kto. U nas przeynajmniej jest staly wzrost a u nich skokami. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas odrabiamy straty :P

 

a tak kwoli pochawlenia sie dzisiaj przeliczyłem pierwsze sto jednostek a jutro mam zamiar wejść do pierwszej setki tweaka :D potem tylko wyżej i wyżej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypas odrabiamy straty :P

 

a tak kwoli pochawlenia sie dzisiaj przeliczyłem pierwsze sto jednostek a jutro mam zamiar wejść do pierwszej setki tweaka :D potem tylko wyżej i wyżej :P

żeby każdy miał taki zapał to po brawkompie by były jusz tylko wspomnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam , skąd nowych brać i jakoś nie mam pomysła.Jakoś ludzie sie boją tego, a jak pytam o kompy, to wątpię, żeby im seti nie położył ich w 24h - wiecie - pozamykane budy, imitacje coolerów, imitacje zasilaczy itd.Ciężka sprawa :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam , skąd nowych brać i jakoś nie mam pomysła.Jakoś ludzie sie boją tego, a jak pytam o kompy, to wątpię, żeby im seti nie położył ich w 24h - wiecie - pozamykane budy, imitacje coolerów, imitacje zasilaczy itd.Ciężka sprawa :(

ja zaczełem od znajomych każdy który ma kompa liczy seti tylko że oni strasznie cienko liczą . teraz wpadłem na pomysł żeby zatrudnić znajomych kumpli :) kombinuje jak mogę nawet namóiłem 3 nowych userów na dołączenie ale oni mieli jusz swoje konta z pokaźną ilością wu :wink: ( Dj Camel,Aurigia i Lukasz Szulczynski).

Panowie więcej incjatywy jak nie można drzwiami to oknem :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wiesz, ja nie chce kumplom kompow rozwalic, tak sie sklada, ze obracam sie w takim srodowisku, gdzie na slowo "komp" ludzie robia dziwne miny i 99% nie wie , o co chodzi, wiec pozostaje mi liczyc samemu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...