Skocz do zawartości
spiderman6666

BRAWKOMP ODROBIŁ STRATY

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie twardym trza być a nie mientkim :lol: :lol: :lol: :lol:

 

Brawkomp odrobił 22 k wu więc co to jest te 4 -5k wu wystarczy jeden dobry user który dołaczy ze swymi wu i po sprawie 8)

 

ps a może by uderzyć do zaprzyjaźnionych z tweakiem serwisów chyba takowe są :wink: bo z tego co wiem dla brawkompu liczą jeszcze 2 zaprzyjaźnioone z nimi serwisy 8O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mozna tez uderzeyc do sieci lokalnych do mnie wlasnie doszedl admin z mojej :)

jak liczy admin to nie powinien mieć kłopotów żeby więcej ludków z waszej sieci namówić na liczenie :wink:

 

ps luknijcie tu http://www.nvision.pl/forum/index.php?show...pic=3556&st=420 portak nvision.pl tesz szuka ufoków i nieźle im idzie ::)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialbym wiedziec.. nawet na forum barwkompu nie napisali co to. Z nazwy mozna wnioskowac, ze ktos ma znajomego admina serwerow GG i na nich poinstalowali? Czort ich wie.. w kazdym razie zapieprzaja niezle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez chcialbym wiedziec.. nawet na forum barwkompu nie napisali co to. Z nazwy mozna wnioskowac, ze ktos ma znajomego admina serwerow GG i na nich poinstalowali? Czort ich wie.. w kazdym razie zapieprzaja niezle.

dokładnie z tego co wiem to brawkomp składał im server

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeca było na ich forum że liczy im server GG.Może skasowali?Na pewno to czytałem i byłem zdziwiony że tak na legalu o tym piszą.

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co jest chlopaki??

Maja juz przewage 6001 jednostek. Ja sie wnerwilem i zaczalem liczyc 24h i srednio jednostka wychodzi co 2:40.

Udalo mi sie zwerbowac 1700+ i moze jeszcze sie uda 2600+. :D

Szkoda ze Snap wogole sie nie odzywa mogl by powiedziec dlaczego niema 500WU/dzien. :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co lamentować, niech każdy zrobi wszystko co w jego mocy

aby zdobyć nowe maszyny do liczenia a wszystko będzie dobrze. :D

Za narzekanie nie ma dodatkowych WU ;)

 

Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mamy w teamie ponad 100 osób które nie liczą gdyby ttak obudzić tych śpichów ja dziśaj podpiełem durona 1200 celerona 1ghz i laptopa znajomego p4 1,8ghz ale i tak jak nie dostane szybko swojej płyty to lipa bedzie :evil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaraziłem ostatnio qmpla overclockerstwem i bartek 3200+ jego będzie niedługo u nas liczył.Tylko on na noc kompa gasi, więc na dzień to będzie ok 2-3WU, ale zawsze coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość PL4Y3R

trzeba zrobic zbitke i kupic jakis serwer :) proponuje zalozyc jakies konto w mbanku i niech kazdy sie zrzuci po 10 zl :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tych liczących to kwestia też tego że kilku(nastu?) dołączyło do teamów i tak to teraz wygląda co niezmienia faktu,że opier... :evil: się chłopaki.jak narazie dorwałem AMD Palomino 1600xp cienko,ale może będzie liczył.w tygodniu postaram się dorwać jeszcze P3 1Ghz też marnie,ale policzy troche.no i może w firmie u kumpla baleronki coś koło 1.7Ghz ruszą ze 2.A narazie to "jazda do roboty jeb... nieroby" to do mnie offcourse :lol:

Co do serwerka i'm in 8) (czy siakoś tak).pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach




×
×
  • Dodaj nową pozycję...